Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cara2

Plastry antykoncepcyjne Evra i stosowanie

Polecane posty

Witam. 
Stosuję plastry antykoncepcyjne Evra. Pierwszy plaster przykleiłam w poniedziałek 21.06, jednak po 4 dniach odkleił mi się w kąpieli. Przykleiłam od razu drugi plaster, który usunęłam w następny poniedziałek 28.06 i przykleiłam kolejny. Czy skoro był to 3 plaster z rzędu, choć minęły 2 tygodnie zamiast 3 mam zrobić tygodniową przerwę po tych 2 tygodniach? Czy mimo że był to 3 plaster, ponieważ jeden był jako zastępczy, mam nakleić 4 plaster, który zapoczątkuje trzeci tydzień i dopiero po upływie 3 tygodni zrobić tydzień przerwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta druga wersja jest lepsza. Jakaś ulotka do tych plastrów chyba jest, co? Tam powinno być jakieś info, co w takiej sytuacji zrobić. Ja ze swojej strony polecam niehormonalną formę antykoncepcji na zasadzie obserwacji cyklu na monitorze płodności afrodyta smart. Jakbyś zrezygnowała z hormonów, to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy plastrach zawsze możesz korzystać z dodatkowej ochrony, zawsze pewniej. Ja używam błony dopochwowej Caya i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stosowała plastry 3 tygodnie i dopiero wtedy robiła 1 tydzień przerwy. Swoją drogą zmień na tabletki-często tańsze no i nie zastanawiasz się czy się odkleja ani gdzie się nie drapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla pewności zabezpieczyłabym się dodatkowo mechanicznie.  Ja stosuje naturalną antykoncepcję Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, a przede wszystkim czuje się pewnie! powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy każdej hormonalnej antykoncepcji i tak używałam dodatkowej ochrony często. Ostatecznie odeszłam od hormonów i zostałam przy mechanicznej formie z błoną dopochwową Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×