Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kicia_

Nie lubię minety

Polecane posty

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy to mój partner po prostu nie potrafi… niby jest to przyjemne ale nie potrafię podczas seksu oralnego dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiciu musisz się odprężyć i myśleć o czymś miłym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kicia_ napisał:

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy to mój partner po prostu nie potrafi… niby jest to przyjemne ale nie potrafię podczas seksu oralnego dojść

A nie próbowałaś go jakoś nakierować? Wiele kobiet myśli ,że facet powinien to umieć robić i już. Bzdura. Każda z was jest inna i lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kicia_ napisał:

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy to mój partner po prostu nie potrafi… niby jest to przyjemne ale nie potrafię podczas seksu oralnego dojść

To całkiem normalne, że nie dochodzimy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

A nie próbowałaś go jakoś nakierować? Wiele kobiet myśli ,że facet powinien to umieć robić i już. Bzdura. Każda z was jest inna i lubi co innego.

Tylko, że ja tak naprawdę sama nie wiem na co go nakierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kicia_ napisał:

Tylko, że ja tak naprawdę sama nie wiem na co go nakierować

No to nie denerwuj się na niego,że on nie może ci dogodzić. Razem odkrywajcie co lubisz. Niech próbuje różnych technik aż w końcu znajdziecie drogę do raju 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W¡dmo

Możliwe, że stosunek genitalno genitalny jest dla Ciebie optymalny. W ogóle biologicznie jesteśmy zaprogramowani właśnie na kopulacje po Bożemu, a wszelkie inne konfiguracje są już preferencjami jak jakaś dodatkowa przyprawa do potraw i nie każdemu musi to samo smakować. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sak32 napisał:

Słaby zawodnik wybacz za szczerość a szczerość to moja Wada za którą obrywam całe życie po dupie przepraszam wybacz mi 

No tak, ty na pewno wiesz jaki mój partner jest w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sak32 napisał:

Nie wiem ale można się zawsze dowiedzieć jaka Ty jesteś kiciu hm, powiem szczerze mówiąc mam przerwę od sexu ponad 65 miesięcy bez sexu masakra wiesz, po malu zapominam jak to jest się kochać z kobieta eh 😞

To gdzie ty jesteś? W jakieś puszczy, na pustyni? Czemu masz taką przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2021 o 23:47, Kicia_ napisał:

czy to mój partner po prostu nie potrafi

Spróbuj z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2021 o 23:47, Kicia_ napisał:

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy to mój partner po prostu nie potrafi… niby jest to przyjemne ale nie potrafię podczas seksu oralnego dojść

nie każda kobieta jest w stanie dojść podczas seksu oralnego. Czasami jest potrzebna dodatkowo stymulacja manualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sak32 napisał:

 Mój Rekordzik to 3 godziny bez przerwy salem

to chyba jedynie co, to mogłeś jej zrobić krzywdę. To chyba niezbyt mądre. Jeśli nie dochodzi po pół godziny to trzeba zmienić sposób stymulacji zrobić tak aby osiągnęła orgazm a nie męczyć godzinami ją i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Sak32 napisał:

Moja głupia była Narzeczona ...isko ...e, miała wykonana minnetke przezemnie! Mój Rekordzik to 3 godziny bez przerwy salem ćipke mojej Narzeczonej głupiej wiesz, chce pobić ten rekord lecz brak Chętnej odważnej Prawsziwej Kobiety eh

Miała aż 4 orgazmy kakretne i się zesiurała na dodatek hm to źle? 

https://thumbs.gfycat.com/PowerlessForcefulBrownbutterfly-size_restricted.gif

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W¡dmo
53 minuty temu, Sak32 napisał:

Moja głupia była Narzeczona ...isko ...e, miała wykonana minnetke przezemnie! Mój Rekordzik to 3 godziny bez przerwy salem ćipke mojej Narzeczonej głupiej wiesz, chce pobić ten rekord lecz brak Chętnej odważnej Prawsziwej Kobiety eh

Miała aż 4 orgazmy kakretne i się zesiurała na dodatek hm to źle? 

Rzeczywiście głupia była, ale z powodu, że się godziła na coś takiego. Trzy godziny, cztery orgazmy i jeszcze mocz na koniec. 😄 Takie rzeczy to po dobrym towarze i bez urazy stary. Facet jak się podoba kobiecie i na odwrót ona jemu, to nie spodziewałbym się maratonów wielogodzinnych, bo już same pieszczoty będą na skraju finału. A z tego co Ty piszesz, to dorwałeś się do centrum kobiecości i gryzłeś jak surowy boczek i ona trzy godziny tak leżała i może papierosy paliła i kawał książki przeczytała w tym czasie. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2021 o 23:47, Kicia_ napisał:

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy to mój partner po prostu nie potrafi… niby jest to przyjemne ale nie potrafię podczas seksu oralnego dojść

Po pierwsze relaks, po drugie daj wskazówki jak pieścić. Czujesz co sprawia przyjemność, a partner może wie jak pieścic. Jak się nie uda to możesz potraktować jako grę wstępną lub zrezygnowac z tej formy. Nic na siłę, róbcie to co sprawia przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W¡dmo
4 minuty temu, black napisał:

Po pierwsze relaks, po drugie daj wskazówki jak pieścić. Czujesz co sprawia przyjemność, a partner może wie jak pieścic. Jak się nie uda to możesz potraktować jako grę wstępną lub zrezygnowac z tej formy. Nic na siłę, róbcie to co sprawia przyjemność

To partner nie widzi po mowie ciała i po oczach co się dzieje. 😄 Kobieta która pozwala się dotykać przecież to od razu widać co jej sprawia przyjemność albo instynktownie pomaga dłońmi czy gestami. Bo jak to będzie wyglądać jak będzie mu mówić którędy ma iść ten koleś. 😄 Przecież to nie jest jakaś wyprawa na księżyc i kobieta jak partner jej się podoba to sama zaczyna nawet w rozmowie zwykłej wychodzić z dotykiem niby niewinnie i to są sygnały wstępne. Dobra idę stąd bo co ja tam wiem mam sto lat i jestem prawiczkiem. 😄 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Stop_czyk napisał:

Spróbuj z innym.

Ja się w takie rzeczy nie bawię, jak się z kimś jest w związku to się nie zdradza, ale jak zauważyłam większosc tego forum ma właśnie lekkie obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sak32 napisał:

Moja głupia była Narzeczona ...isko ...e, miała wykonana minnetke przezemnie! Mój Rekordzik to 3 godziny bez przerwy salem ćipke mojej Narzeczonej głupiej wiesz, chce pobić ten rekord lecz brak Chętnej odważnej Prawsziwej Kobiety eh

Miała aż 4 orgazmy kakretne i się zesiurała na dodatek hm to źle? 

A w tej bajce były smoki i jednorożce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ddt60 napisał:

nie każda kobieta jest w stanie dojść podczas seksu oralnego. Czasami jest potrzebna dodatkowo stymulacja manualna

Chyba to jest mój problem właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kicia_ napisał:

Chyba to jest mój problem właśnie

to jest żaden problem - po prostu partner powinien dostosować sposób pobudzania do Twoich potrzeb. Oczywiście, że może Cię lizać - ja np. uwielbiam lizać kobiety i jakoś bez tego nie wyobrażam sobie seksu ale lizanie po prostu traktować wówczas trzeba jako grę wstępną a do finału doprowadzać w taki sposób, jaki potrzebujesz

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kicia_ napisał:

ale jak zauważyłam większosc tego forum ma właśnie lekkie obyczaje

Ja Mam bardzo Ciężkie obyczaje, szukam 2 Żon:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kicia_ napisał:

Chyba to jest mój problem właśnie

Pytanie zatem czy to jakiś problem? Może tak masz i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, robięjaklubię napisał:

 paluszki dwa 😛

niektóre wolą tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Eleonora77 napisał:

 A przy oralnym to już wcale mnie to nie dziwi. 

czasami trzeba było długo .... w czasach gdy dziewczyny były jeszcze owłosione to przy oralnym aż piekł język gdy ocierał o włoski a pobudzać trzeba było długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eleonora77 napisał:

Tak w temacie to... to chyba normalne, że nie przy każdym rodzaju seksu da się dojść. A przy oralnym to już wcale mnie to nie dziwi. 

A mnie bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, nie.idealna napisał:

A mnie bardzo 

Może nie idealna ale wreszcie normalna😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Czasem też wolę jeden. 😛

albo jeden w c.ip.kę a drugi w p.up.kę  a języczkiem łechtaczkę - też tak lubię robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stop_czyk napisał:

Może nie idealna ale wreszcie normalna😁

Czy normalna mam wątpliwości 😁 aczkolwiek wracając do tematu, to raczej mam problem w drugą stronę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nie.idealna napisał:

mam problem

Ale jak, że to niby problem czy problem bo nie ma kto zadowolić?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×