Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
molly123

Facet gra na zwłoke

Polecane posty

Hejka, kumpel mówi, że kolega który mi się podoba i najparwdopodobniej ja jemu nie odpisał. Twierdzi, że gościu gra na zwloke i mówi, że on sam tak robi.  Zaproponowalam spotkanie i nie odpisuje a wiem ze do nie dawna sam chcial sie spotkac. Tutaj do facetow. Wy tez tak robicie? I dlaczwgo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Donero napisał:

co trzeba zrobić żeby kobieta zaproponowała spotkanie? zrobiłaś to wprost? 

Tak, pisalam z nim raz, jak byl w pracy caly dzien. Sama zaczelam. Teraz znowu napisalam bo wtedy sama zakonczylam rozmowe ale tak nie zbyt ladnie. Kumpela mowi, ze wygladalo to na splawianie 😂 a wczoraj pisalam z nim chwile i palnelam czy tym razem on mnie nie splawia bo pisal mało dosyć, powiedzal, ze nie wiec zaproponowalam by przyjechal do mojego miasta i nic. Czekam czy rzeczywiscie na tyle mnie polubil. Ale jeszcze do niedawna sam ciagnal rozmowe jak zaczynalam 

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Donero napisał:

co trzeba zrobić żeby kobieta zaproponowała spotkanie? zrobiłaś to wprost? 

Trzeba czekać ,ąż jakaś zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cyganka napisał:

Szkoda na nich czasu i tyle 

Masz racje, ah na co mi oni, tylko smutno potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Popelniasz blad bo jestes nachalna.To facet powinien zabiegac o twoja atencje.Faceci maja wbudowany w psychike  instynkt "lowcy" i musza wlozyc pewien wysilek w zdobycie dziewczyny aby ja cenic jako swoj "lup" .Co to za zwyciestwo jak lup sam sie pcha w rece ?🙂 

Od tej pory rozmawiaj z nim, flirtuj ale nigdy nie okazuj wrost ze jestes zainteresowana.

Ten wyjazd do twojego miasta  powinie wyjsc od niego  a teraz to jest niewypal.

Nie draz tematu.Zapomnij, moze jeszcze cos ugrasz 🙂 

Jak teraz zareagowac? Kumpel mowi bym czekala a napisze bo podobno znajomi mowia ze mu sie podobam, twerdzi ze chce pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Popelniasz blad bo jestes nachalna.To facet powinien zabiegac o twoja atencje.Faceci maja wbudowany w psychike  instynkt "lowcy" i musza wlozyc pewien wysilek w zdobycie dziewczyny aby ja cenic jako swoj "lup" .Co to za zwyciestwo jak lup sam sie pcha w rece ?🙂 

Od tej pory rozmawiaj z nim, flirtuj ale nigdy nie okazuj wrost ze jestes zainteresowana.

Ten wyjazd do twojego miasta  powinie wyjsc od niego  a teraz to jest niewypal.

Nie draz tematu.Zapomnij, moze jeszcze cos ugrasz 🙂 

Przedszkole to już chyba powinno dawno  spać...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Poczekaj 2 tygodnie .Daj taki sobie termin i nic nie rob pierwsza.To on ma inicjowac kontakty a ty sie zabawiaj tylko z nim rozmowa i flirtowaniem,

jelsi w ciagu 2 tygodni nie padnie propozycja z jego strony spotkania to szkoda na niego czasu, Odstrzel go bo bedziesz miala mocno pod gorke 🙂

Ale moze nie napisac, wogole nie rozumiem facetow niby zainteresowani piszą chetnie mowia ze chca z toba pisac a tu nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Poczekaj 2 tygodnie .Daj taki sobie termin i nic nie rob pierwsza.To on ma inicjowac kontakty a ty sie zabawiaj tylko z nim rozmowa i flirtowaniem,

jelsi w ciagu 2 tygodni nie padnie propozycja z jego strony spotkania to szkoda na niego czasu, Odstrzel go bo bedziesz miala mocno pod gorke 🙂

Niech bedzie, dwa tygodnie tej slabej znajomości nie zaszkodza, jakby ta znajomosc nie musi sie rozwinac w tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

Ja bym nie kontynuowal znajomosci To potezna czerwona flaga ze facet wchodzi bez nalezytego zaangazowania w znajomosc.To marnie rokuje .To ze ci sie podoba to niewiele.On musi pokazywac zdecydowanie w tym ze chce cie poznac.To gwarantuje ze latwiej sie dogadacie 

Możesz mi napisać po co zawraca duszę w takim razie ,Serio pytam ,bo mam czasem wrażenie ,że że  jedyne kryterium ,jakie trzeba spełnić to inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Cisza napisał:

Przedszkole to już chyba powinno dawno  spać...

Do tego jeszcze buczy... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

W wieku autorki faceci tj nazywajacy sie facetami to de facto duze dzieci i dziewczyny pod wzgledem dojrzalosci sa od nich o co najmnie 2-3 lata starsze.

ZAchowanie tego faceta jest ewidentnie zachowaniem dziecka 🙂 

Tak ,wychowasz faceta przyjdzie cizia zaprosi go na loda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, molly123 napisał:

Hejka, kumpel mówi, że kolega który mi się podoba i najparwdopodobniej ja jemu nie odpisał. Twierdzi, że gościu gra na zwloke i mówi, że on sam tak robi.  Zaproponowalam spotkanie i nie odpisuje a wiem ze do nie dawna sam chcial sie spotkac. Tutaj do facetow. Wy tez tak robicie? I dlaczwgo? 

Po co takie komplikacje. Umówić się konkretnie na termin i nie wymyślać zafiksowanych teorii... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Zapomnial wol ze cieleciem byl?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, że często o tym zapomina... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

W wieku autorki faceci tj nazywajacy sie facetami to de facto duze dzieci i dziewczyny pod wzgledem dojrzalosci sa od nich o co najmnie 2-3 lata starsze.

ZAchowanie tego faceta jest ewidentnie zachowaniem dziecka 🙂 

Czyli taki malo dojrzaly facet sie bawi innymi? Swoja driga skad znasz moj wiek? 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Po stylu pisania 🙂 i myslenia.

Nie podejrzewam go o bawienie sie toba ale o to ze wciaz jest duzym "cielakiem" i nie za bardzo potrafi rozwiazac te sytuacje jak mu stworzylas.Jak na faceta to malo ogrniety 

Haha, pracuje on w nie stalych gidzinach i jest na telefon szefa. Moze mozg mu paruje albo gorszy okres ma

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, molly123 napisał:

Masz racje, ah na co mi oni, tylko smutno potem

Koorwa mi też smutno głupie jesteśmy a oni

 Maja w doopie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

A czy taki facet ma jakas wartosc ?! Dobrze ze sobie poszedl:) Mniej klopotow 

Desperacja przez ciebie przemawia  a faceci kochaja zadziorne kobiety 🙂 

Problemy są dwa ,ja muszę iść,i to nie desperacja a skrajna głupota obawiam się. Jak pomyślę ,że mogę go zranić ....po prostu tego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Cyganka napisał:

Koorwa mi też smutno głupie jesteśmy a oni

 Maja w doopie 

Faceci to szajs na co nam oni 🥲

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

A malo to teraz pracuje  takich duzych dzieci w roznych firmach? .LIcza sie jako rece a nie sa do myslenia 🙂 

Jest kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Zranic... LOL faceci maja skore  z hipopotama 🙂 pancerna ! Kobiete mozesz zranic  a nie faceta.On sie tylko moze wkoorwic na ciebie i okazac agresje 🙂 

Wcześniej go nosiło ,bardzo się zmienił na plus. Jak to jest ,że konkretny facet z wyglądu ok, ,praca,, dom, charakter  ,a ja nic i nie mam problemu dać kosza a tu.....Nigdy tak nie było ,to mgła po covidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

 Wcale to nie jest wyroznik jego doroslosci .Mozna miec 30 lat i jescze nie wyrosnac z pampersow! Gdyby naprawde chcial to by juz dawno cie zaprosil na spotkanie.Wiezi nie buduje sie poprzez telefon czy media.Buduje sie na bazie osobistych spotkan  a tu cos slabo sie stara! 

Chodzj o zapracowanie a nie fakt ze ma prace zycia i awansuje za tydzien na szefa kierowcow xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

 Wcale to nie jest wyroznik jego doroslosci .Mozna miec 30 lat i jescze nie wyrosnac z pampersow! Gdyby naprawde chcial to by juz dawno cie zaprosil na spotkanie.Wiezi nie buduje sie poprzez telefon czy media.Buduje sie na bazie osobistych spotkan  a tu cos slabo sie stara! 

Nie moeszka nawwt w tym samym kraju! Moze by zaprosil gdyby nie fakt ze polske odwiedza tylko w wakacje na urlopie pracowniczym

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

TY zdaje sie piszesz jednoczesnie z 2 kont! Zdecyduj sie  Zaczelas jako Molly 

Coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Donero napisał:

chyba coś takiego bylo ale nie wprost 

Ty to już mnie dzisiaj nie osłabiaj ,nawet nie wiem jak można nie wiedzieć i nie próbować się dowiedzieć skoro to ponoć istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

 Wcale to nie jest wyroznik jego doroslosci .Mozna miec 30 lat i jescze nie wyrosnac z pampersow! Gdyby naprawde chcial to by juz dawno cie zaprosil na spotkanie.Wiezi nie buduje sie poprzez telefon czy media.Buduje sie na bazie osobistych spotkan  a tu cos slabo sie stara! 

Czyli jednak gadal bo gadal i nie leci na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Bylo wiecej napisac na poczatku to nie byloby zabawy w zgadywanie.Klasyczna strategia kobiet-"niech sie domysla!" 

Ja widze wiecej minusow niz plusow wchodzenia w znajomosc z tym gosciem.

Ale ja sie tam przeprowadzam do przyjaciolki, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×