Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
molly123

Facet gra na zwłoke

Polecane posty

6 minut temu, marinero napisał:

TY zdaje sie piszesz jednoczesnie z 2 kont! Zdecyduj sie  Zaczelas jako Molly 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

No dobra ! Dziewczynko ! Najwyrazniej robisz sobie z nas jaja! wiec dobranoc !

Nie wiem serio o co ci chodzi typie nie mam innego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

No dobra ! Dziewczynko ! Najwyrazniej robisz sobie z nas jaja! wiec dobranoc !

Dziewczynko?! Pogadamy o dojrzalosci ja tylko na polu milosnym jestem malo ogarnieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Malo to eleganckie rozpi... kogos innego temat.Powinnas zalozyc wlasny temat a nie wjezdzac komus w temat tak ,ze pomieszaly sie watki 

Wiem, już nie będę ,siedzę w tzw międzyczasie ,potraktuj to jak pytania pomocnicze:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, marinero napisał:

Ja widze wiecej minusow niz plusow wchodzenia w znajomosc z tym gosciem.

Dlaczego widzisz więcej minusów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale go ja calkiem nie ogarniam, pytalam znajomych i uwazaja ze mu sie pdobam ale sami ske dziwia jego zachowania. Raz lubi ze mna pisac raz pisze na odwal, chociaz odpisuje o twierdzi, ze chce pisac. Jakby jak to nie gorszy tydzien u niego co kazdy moze miec to sama nie woem co mu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, molly123 napisał:

Ludzie ale go ja calkiem nie ogarniam, pytalam znajomych i uwazaja ze mu sie pdobam ale sami ske dziwia jego zachowania. Raz lubi ze mna pisac raz pisze na odwal, chociaz odpisuje o twierdzi, ze chce pisac. Jakby jak to nie gorszy tydzien u niego co kazdy moze miec to sama nie woem co mu  

Wiem z własnego doświadczenia ,że to się nie zmieni raczej ,choć, życzę Ci naj naj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

Wiem z własnego doświadczenia ,że to się nie zmieni raczej ,choć, życzę Ci naj naj .

Czyli pisze bo nie ma z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, molly123 napisał:

Ludzie ale go ja calkiem nie ogarniam, pytalam znajomych i uwazaja ze mu sie pdobam ale sami ske dziwia jego zachowania. Raz lubi ze mna pisac raz pisze na odwal, chociaz odpisuje o twierdzi, ze chce pisac. Jakby jak to nie gorszy tydzien u niego co kazdy moze miec to sama nie woem co mu  

Miej takich kilku, minimum 4. Spójrz na stół - aby stać, potrzebuje 4 nóg. Ty na jednym niepewnym facecie nie poprzestawaj. Dopiero jeśli okaże się stabilny i pewny, możesz ryzykować stawanie na jednej nodze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, molly123 napisał:

Czyli pisze bo nie ma z kim?

Szkoda czasu nie ogarne go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pigmalionija napisał:

Miej takich kilku, minimum 4. Spójrz na stół - aby stać, potrzebuje 4 nóg. Ty na jednym niepewnym facecie nie poprzestawaj. Dopiero jeśli okaże się stabilny i pewny, możesz ryzykować stawanie na jednej nodze 😉

Nie szukam zwiazkow on to przypadek po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze ja nawet jako kumpla serio go polubiałam i to bardzo  te samo poczucie humoru i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, molly123 napisał:

Nie szukam zwiazkow on to przypadek po roku

To po co przeżywasz typa, z którym czasem piszesz? Za bardzo się przejmujesz, będzie, co ma być.

Edytowano przez pigmalionija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pigmalionija napisał:

To po co przeżywasz typa, z którym czasem piszesz? Za bardzo się przejmujesz, będzie, co ma być.

Pierwszy po roku zawrócił mi we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pigmalionija napisał:

To po co przeżywasz typa, z którym czasem piszesz? Za bardzo się przejmujesz, będzie, co ma być.

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, molly123 napisał:

Hejka, kumpel mówi, że kolega który mi się podoba i najparwdopodobniej ja jemu nie odpisał. Twierdzi, że gościu gra na zwloke i mówi, że on sam tak robi.  Zaproponowalam spotkanie i nie odpisuje a wiem ze do nie dawna sam chcial sie spotkac. Tutaj do facetow. Wy tez tak robicie? I dlaczwgo? 

Zachowalaś się jak ostatnia desperatka 😄

Jestes nachalna i faceci tego nie lubią. Moze nawet robi sobie z ciebie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, oo.oo napisał:

Zachowalaś się jak ostatnia desperatka 😄

Jestes nachalna i faceci tego nie lubią. Moze nawet robi sobie z ciebie jaja.

Niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, molly123 napisał:

Niby czemu?

Dorośnij, kobieta musi mieć klasę, twoje zachowanie dla faceta jest natrętne i on to odbiera inaczej niz ci sie wydaje, a jak jeszcze niechetnie odpisuje to niema co dorabiać do tego teorii,

nie odpisuje bo niezbyt go interesujesz 😄 taki lajf. na drugi raz nie narzucaj sie facetowi. niech facet wyjdzie z propozycją randki.

Edytowano przez oo.oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, oo.oo napisał:

Dorośnij, kobieta musi mieć klasę, twoje zachowanie dla faceta jest natrętne i on to odbiera inaczej niz ci sie wydaje, a jak jeszcze niechetnie odpisuje to niema co dorabiać do tego teorii,

nie odpisuje bo niezbyt go interesujesz 😄 taki lajf. na drugi raz nie narzucaj sie facetowi. niech facet wyjdzie z propozycją randki.

Popieram.Chociaż parę chwil wcześniej sama zaproponowałam kolesiowi randkę 🤣 i ogólnie sytuacja trochę podobna jak u autorki 

Edytowano przez pigmalionija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, oo.oo napisał:

Dorośnij, kobieta musi mieć klasę, twoje zachowanie dla faceta jest natrętne i on to odbiera inaczej niz ci sie wydaje, a jak jeszcze niechetnie odpisuje to niema co dorabiać do tego teorii,

nie odpisuje bo niezbyt go interesujesz 😄 taki lajf. na drugi raz nie narzucaj sie facetowi. niech facet wyjdzie z propozycją randki.

Ale on ostanio sam to zasugerowal, i pisal normalnie ze mna chetnie i sam wykazywal inincjatywe. Wczoraj nagle cos, podobno moje zakonczenie rozmowy wygladalo na splawianie, nie swiadomie tak zrobilam. Moze to cos zadzialalo na niego. Ale i tak odpisywal i mowi ze mnie nie splawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jego sugestie przekułam w oficjalna propozycje ale taka luźną i bardziej kumpelska niz randka i wogole kolacja, kwiaty  i inny szajs

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie słodzi i ani kroku do przodu 

U ciebie też ciężko z krokiem 

Lejmy na nich i tyle 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cyganka napisał:

U mnie słodzi i ani kroku do przodu 

U ciebie też ciężko z krokiem 

Lejmy na nich i tyle 

 

U mnie też kaleka 😄

 Lejmy na nich i tyle

Chyba nie chcecie zwariować, dziewczynki? 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×