Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arek82

Wątpliwości przy składaniu pozwu

Polecane posty

Witam

Mam pytanie do tych którzy złozyli pozew rozwodowy. Jak to jest w praktyce, czy gdy skladaliscie go osobiscie czy były jakies watpiwosci typu czy sprobowac jeszcze raz? Jestem nieszczesliwy od wielu wielu lat, podjalem wiele prob aby naprawic malzenstwo, zona nie podejmowala sie staran. Wiem, ze jezeli nie odejde to nic sie w moim zyciu nie zmieni. Prawdopodobnie wygasly juz we mnie wszystkie uczucia (7 miesiecy separacji nieformalnej). I pytanie kluczowe - czy pozew skladaliscie bez cienia watpiwosci ze robicie dobrze? Czy wogole sa takie sytuacje ze nie ma watpliwosci? A jezeli są to moze nie skladac i dawac milionową szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zlożenie wniosku to koniec, pracuje w wymiarze sprawiedliwości, nie bede ze swojej osoby robił ...y, ze skladam a potem wycofuje. Dlatego tyle wątpliwosci, po zlozeniu ide do konca, nie mam sil juz ratowac, prosic, tlumaczyc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam wątpliwości i cichą nadzieję że da się jeszcze coś zrobić ale podświadomie wiedziałam że nic się nie zmieni a jeśli już to na gorsze. Trzeba wziąć to na siebie, myśleć o sobie, chcieć dla siebie czegoś więcej niż tylko wymuszone zmiany na chwilkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bolek napisał:

To jak nie masz siły i od dawna mieszkacie osobno to po co kombinujesz?

Znajdź sobie jakąś fajną dùpe, odzyjesz i jak porównasz do tego co było złożysz 5 wniosków 😛

Najpierw to niech przepracuje sytuację i ogarnie się a na dupy jeszcze zdąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bolek napisał:

Znajdź sobie jakąś fajną dùpe, odzyjesz i jak porównasz do tego co było złożysz 5 wniosków 😛

Bez dupy ani rusz prawda?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×