Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madawa

Lubię być targana za uszy - taki fetysz

Polecane posty

Moim fetyszem są uszy. A najlepiej ukarane czerwone uszy. Lubię jak za karę facet mi je ściska, wykręca, naciera, targa i naciera (oczywiście w granicach rozsądku bo chodzi nie o robienie krzywdy ale o zadanie bólu by piekło). Taki mam fetysz... i do tego klapsy. Jedną ręką za ucho a drugą klapsy. Wyrwać się wtedy nie mozna bo ucho bardziej piecze... Takie małe maso fetyszystki. A gdy uszy już są bardzo czerwone i pieką i tyłek od klapsów też... to po prostu ma się ochotę na.... sami wiecie na co 😉

Czy ktoś z Was też tak ma? Lubicie wykręcać za karę ucho partnerce, lub lubicie gdy wam to robią? Na zagranicznych forach jest pełno ludzi z takim fetyszem, a w Polsce mam wrażenie że tylko ja mam taki fetysz, a facet zawsze musi się zmuszać do tego by tak mnie ukarać. Jestem w związku soft DD i lubię gdy facet daje mi kary za przewinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Madawa napisał:

Czy ktoś z Was też tak ma? Lubicie wykręcać za karę ucho partnerce,

nie lubię. Jeśli już to wolę dać delikatnego, symbolicznego klapsa w pupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2021 o 20:06, lex napisał:

Ciekawe. Czy ktoś zna nazwe dla takiego fetyszu? earsting w google nie odpowiada...

ear pull, ear twisting... i tak dalej, dużo tego jest na angielskojęzycznych stronach, indyjskich i rosyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2021 o 22:06, Sak32 napisał:

Za ucho kara dobra fajna opcja 

I można tak ukarać wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2021 o 12:12, ddt60 napisał:

nie lubię. Jeśli już to wolę dać delikatnego, symbolicznego klapsa w pupę

mam taki trzepak na podwórku, przewieszam męża przez pół na gorze a potem mam taki drąg i walę . drze się aż go w sąsiednim mieście słyszą. nawet nie w warszawie

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2021 o 14:39, portki. napisał:

mam taki trzepak na podwórku, przewieszam męża przez pół na gorze a potem mam taki drąg i walę . drze się aż go w sąsiednim mieście słyszą. nawet nie w warszawie

No wreszcie jakaś prawdziwa domina na forum 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2021 o 14:39, portki. napisał:

mam taki trzepak na podwórku, przewieszam męża przez pół na gorze a potem mam taki drąg i walę . drze się aż go w sąsiednim mieście słyszą. nawet nie w warszawie

Poczekaj jak on Cię spierze i powiesi za uszy na sznurze... pewnie nawet u mnie będzie Cię słychać... 😉

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marcin40 napisał:

No wreszcie jakaś prawdziwa domina na forum 😄 

Taaaa…. ten drąg w moich rękach. Mam za małe palce na uchwyt. Dla mnie ino wystarczy na patyczek 😄 pozerkać… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jbsg napisał:

Poczekaj jak on Cię spierze i powiesi za uszy na sznurze... pewnie nawet u mnie będzie Cię słychać... 😉

 

Hmm… raczej to niemożliwe już. A drugi raz za monsz wyjść nie zamierzam. Ponadto lubię swoje uszy. Targać ich nie pozwoliłam i zdania nie zmienię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marinero napisał:

Nie mamy powodow do kompleksow .Jak przystalo na najbardziej patriotycznego z Patriotow jestem dumny z naszej ojczyzny  i matek-Polek ! Ole! 

prawdę mówiąc w tym zadawaniu bólu kobietom w trakcie seksu trochę trzeba uważać, ponieważ w tej materii - czyli zadawaniu bólu - kobiety mają takie same szanse jak i mężczyźni, którzy mają też trochę tych czułych miejsc - przede wszystkich worek z jajkami. Jak kobieta kopnie lub skręci może być bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×