Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
margo kate888

Walczyć czy Odpuścić ?

Polecane posty

20 minut temu, robięjaklubię napisał:

Czasem mężczyzna jest z żoną i jednocześnie ma kochankę. Chyba mu to odpowiada i dlatego dzwoni. Czy nie lepiej nie marnować czasu i poszukać kogoś kto na 100% będzie wiedział, że Ciebie chce. Znajdzie się tylko trzeba oczyścić myśli. Bujasz się tak 10 lat, ile jeszcze? A dziecko niech ma ojca. Tak sobie wybrał. Ty też możesz mu się znudzić i być w podobnej sytuacji, tym bardziej że już teraz nie wie czego chce.

To nie jest jego żona!!!

Czy to normalne że facet wydzwania do kobiety regularnie raz na tydzien maksymalnie raz na dwa , pyta się jak się czuje gada godzinami przez telefon

Dzwoni w nocy , w wigilię w święta 

To co o sex mu chodzi wyłącznie?

Seksu Nie ma od prawie trzech lat między nami .Gdyby mu chodzilo wyłącznie o seks to chyba szybciej by było żeby poszukam gdzie indziej.

Edytowano przez margo kate888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, robięjaklubię napisał:

Czasem mężczyzna jest z żoną i jednocześnie ma kochankę. Chyba mu to odpowiada i dlatego dzwoni. Czy nie lepiej nie marnować czasu i poszukać kogoś kto na 100% będzie wiedział, że Ciebie chce. Znajdzie się tylko trzeba oczyścić myśli. Bujasz się tak 10 lat, ile jeszcze? A dziecko niech ma ojca. Tak sobie wybrał. Ty też możesz mu się znudzić i być w podobnej sytuacji, tym bardziej że już teraz nie wie czego chce.

Nie wiem czy wybrał w kwestii dziecka

Może ktoś wybrał za niego !!

Nie ma między seksu od trzech lat .

Edytowano przez margo kate888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Nie masz wpływu na to co zrobi. Może będzie to ciągnął latami. Chcesz żyć w takim układzie? Dziewczyny tkwią w takich układach. Facet nic nie zmienia, bo po co skoro jest kochanka, jest stała partnerka. Dopóki się nie odetniesz nie otworzysz się na nową miłość. Myślisz o nim jak on się czuje, co przeżywa, a jak Ty się czujesz, czego pragniesz, powinnaś być najważniejsza w tym wszystkim. Niech się jasno określi ona czy Ty i tyle. Najgorszy pomysł to dawać mu teraz du.py, bo tak ma wszystko i po co zmieniać.

Dlatego mu nie daję 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, błękitnaa napisał:

Nie, to nie jest normalne, to jest chore. Ja już dziś wiem, że się z nim spotkasz i będziesz próbowała coś z nim stworzyć. 

Żebyś tylko później nie płakała. 

Kto za niego wybrał? Chyba jest dorosły i zdaje sobie sprawę z tego, że seks bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. Sama sobie tego dziecka nie zrobiła. 

No wiadomo że sama nie .

Ale może mu w tym pomogła żeby go zatrzymać przy sobie.

Trochę to dziwne zaczynać związek od dziecka 

Skoro tak się kochają to najpierw powinien być slub albo przynajmniej pomieszkanie że sobą jakiś czas A nie dziecko od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mu " nie daję " 

Jestem w tym konsekwentna

Powiedzialam że dopóki jest z inna kobieta to jest wykluczone.

Szczerze mówiąc to mialam nadzieję że jak go przetrzymam to on może podejmie jakąś decyzję ale widać że ona mocno go trzyma albo jemu opłaca się z jakiś powodów z nią być.

Powiedziałam mu też że jeżeli przyjedzie do mnie i będzie się nieodpowiednio zachowywał to już więcej się nie zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Czasem mężczyzna jest z żoną i jednocześnie ma kochankę. Chyba mu to odpowiada i dlatego dzwoni. Czy nie lepiej nie marnować czasu i poszukać kogoś kto na 100% będzie wiedział, że Ciebie chce. Znajdzie się tylko trzeba oczyścić myśli. Bujasz się tak 10 lat, ile jeszcze? A dziecko niech ma ojca. Tak sobie wybrał. Ty też możesz mu się znudzić i być w podobnej sytuacji, tym bardziej że już teraz nie wie czego chce.

Ale co mu odpowiada ?

Przecież od 3 lat nie sypiamy że sobą 

To jaka kochanka na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to dosc łatwo go usprawiedliwiasz - jakbys chciala powiedziec ze facet jest z Inna laska wbrew swojej woli, co by zreszta kiepsko swiadczylo o jego charakterze swoja droga. A to ze ci mowil ze chciaby sie z toba budzic i zasypiać to tylko czule niewiele znaczące slowka. Liczą sie fakty a te sa takie ze on jest z inna a do ciebie dzwoni cichaczem bo z jakiegoś, dosc oczywistego powodu nie chce by wasza znajomość została ujawniona. Dla mnie szkoda by bylo czasu na taka znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey to teraz zapytam jeszcze raz wprost - jechać czy nie , żeby mnie zobaczył po dwóch latach ? 

Chodzi o pewne wydarzenie na którym on będzie.Tak czy Nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, margo kate888 napisał:

Okey to teraz zapytam jeszcze raz wprost - jechać czy nie , żeby mnie zobaczył po dwóch latach ? 

Chodzi o pewne wydarzenie na którym on będzie.Tak czy Nie ?

nie, nie trac czasu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz z kim i o co walczyć przecież sam decyduje o sobie... nawet jeśli Cię lubi to nic to nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 84Michal84 napisał:

boze jaka idotka 😄

Ty masz 33 lata? 😄

Czemu ...ka od razu ? Kobieta pyta o poradę i później zrobi co jej serce i rozum każe 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Skąd wiesz, że jesteś jedyna? Żona nie wie, to Ty tym bardziej. Ktoś kto robi w konia najbliższe osoby nie jest godny zaufania. Facet powinien mieć jaj.a i wybrać a nie zdradzać na boku jak obślizgły tchórz.

On nie ma zony 

Jaka zona 

Najpierw chyba trzeba się ożenić żeby mieć żonę 

To w tej chwili konkubina  matka dziecka tzw.partnerka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza psychoanaliza idzie w złym kierunku 

To nie oto chodzi że jest inna kobieta dlatego zainteresowałam się nim.

Na początku nie chciałam z nim być tylko się spotykać

Bardzo go lubię lubię z nim rozmawiać przebywać itd.

Potem jak już był z ta kobieta myślałam że możemy być przyjaciółmi

Niestety za bardzo za nim tęskniłam 

No I była chemia między nami cały czas.

Ostatnio przestał się odzywać ( 3 tygodnie nie dzwoni )

Brakuje mi to 

Rozmów z nim kontaktu 

Nawet nie chodzi o sex 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie nie bardzo wiem jaki masz problem. Pytalas, czy jechac aby sie z nim spotkać czy nie, odpisalam ze uważam ze nie. Dla mnie to strata czasu. Zrobisz jak zechcesz ale teraz konkretnie jaki masz dylemat? Chcesz usłyszeć: Tak, jedz, walcz o milosc zycia? No po tym co napisalas wczesniej cala ta sytuacja nie jest moim zdaniem warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

I ma dziecko z tą inna! Facet Twojego życia? Chyba sobie coś wkręciłaś. 

Ja nigdy nie chciałam mieć dzieci 

Nie lubię dzieci.

On wręcz przeciwnie.

Edytowano przez margo kate888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nigdy nie interesowały mnie związki , dzieci itd.

On jest jedynym mężczyzną, z którym chcialabym coś zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Chyba niepotrzebnie robisz sobie nadzieję. Gdyby coś miało się wydarzyć między wami, to na przestrzeni takiego czasu już by się wydarzyło. No ale kobiety tak mają, że muszą się same przekonać.

sama sobie robisz nadzieję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

I w dodatku jest zajęty haha. Obudź się. 

to zależy dla kogo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

A po co się wypowiadasz jakbyś był uczestnikiem opisywanej historii? Guwnoburzy szukasz?

Tak samo nie mówicie jezeli chcecie klienta zbyć, o  co biega.

Edytowano przez duży ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

I na chūj trollujesz w języku pokemona? Zostań przy pijackim nagrywaniu wierszyków o babie i lekarzu.

Patrząc twoje wpisy non stop drinkujesz, jakąś taniochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Patrząc twoje wpisy non stop drinkujesz, jakąś taniochę.

To nie patrz. Proste. Idź zrób selfi oka teraz albo fjuta i wstaw w awatar, zamiast marnować czas na wpisy, które nic nie wnoszą do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

To nie patrz. Proste. Idź zrób selfi oka teraz albo fjuta i wstaw w awatar, zamiast marnować czas na wpisy, które nic nie wnoszą do tematu.

Nie masz co wstawić rozpoznali na dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×