Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ewa123456

Chlopak nie zgadza sie bym szla na studia

Polecane posty

Chlopak nie chce bym szla na studia zwlaszcza na dzienne bo nie bede miec czasu dla niego i na prace mimo to zlozylam papiery na uczelnie co powinnam zrobic jesli sie dostane? jak mam mu to powiedziec? w tej chwili jestem tez w trakcie szukania pracy mieszkamy razem zawsze wszystko jest tak jak on chce ja sie zawsze dostosowywalam do niego nie chce isc na zaoczne bo nie wiem czy sobie poradze i boje sie ze wyrzuce pieniadze w bloto jesli sie wogole dostane  rodzina mnie wypycha co mnie cieszy bo zalezy mi na tym ale boje sie jego reakcji jesli sie dostane a bede musiala mu o tym powiedziec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma chłopak do gadania? to twoje wykształcenie i twoja przyszłość , na chłopaka nie patrz tylko na siebie , dzis on jest jutro go nie będzie. Po za tym powinien cię wspierać i zachęcać byś miała dobre wykształcenie a pózniej dobrą pracę. W ogóle co to znaczy boje się mu powiedzieć ?  Ciesz się że to tylko chłopak a nie mąż dopiero byś miała z nim orkę. Więcej stanowczości ! za swoje życie sama odpowiadasz . Jest takie powiedzenie " Życie da Tobie tyle, ile masz odwagę wziąć ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto byc z kims takim, komu nie zalezy na twoim szczesciu?Co innego jakbys chciala wyjechac na te studia za granice i  tylko wisiec na skajpie, ale jesli nigdzie nie jedziesz to w czym on ma problem? A jestescie razem na powaznie czy taki luzny mlodzienczy zwiazek?

To nie jest normalne zebys sie go bala ani zeby musial wyrazic zgode

Edytowano przez emigrantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie związku w żadnym wypadku nie powinnaś dostosowywać swoich planów życiowych do chlopaka. To Twoja przyszłość,musisz mieć wyksztalcenie,zdobyć dobry zawód,być w miarę możliwości niezależna a on ma Cie wspierać, tymczasem już teraz chce Cie kontrolować. Potrzebujesz życia w toksycznym związku? Mało Ci wrażen?

Poza tym weź pod uwagę trzy scenariusze.

1 jesteście razem,bierzecie ślub i nie masz prawa decydoeac o swoim życiu,nie masz studiow,nie możesz znaleźć pracy,on Ci mowi jak żyć i jestes od niego w 100% zależna

2 rozstajecie się za x lat i budzisz się ze świadomością że żyłaś tak jak Ci kazal i obudziłaś się z niczym

3 robisz po swojemu,bo jesteś inteligentną kobieta,która wie czego chce,umie oddzielić miłość od swoich potrzeb i marzeń i nie daje sobie w kasze dmuchać. 

Na dłuższą metę żaden facet nie lubi uległej kobiety,chyba po to by jej ubliżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz na studia. A chlopak niech sie uczy jak cie wspierac w waznych decyzjach zyciowych a nie zamykac horyzonty bo 'nie bedziesz miala czsu dla niego'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×