Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maxlingerie

Facet w damskiej bieliznie

Polecane posty

Chce się podzielić moją historią i i usłyszeć wasze zdanie.  Od wielu lat chodzę w damskiej bieliznie, i Uwielbiam to. Gdy poznałem moją partnerkę po mimo strachu i krępacji od razu jej wszystko wyjawiłem, nie miałem pojęcia co się stanie, myślałem że da mi kosza albo rozpowie znajomym. Bo facet w damskich majtkach dla większości to dziwak. Ja mam dobry charakter więc chciałem uczciwie dać jej dokonać wyboru, była w szoku ale mnie nie odrzuciła. Wzięliśmy ślub i mieliśmy wspólne majtki, ja uwielbiałem patrzeć na nią w bieliznie czy nago, sam też mogłem przy niej chodzić. Nasze życie seksualne było udane i bogate. Niestety po wielu latach zaczęły się klutnie I brak porozumienia się i rozwód po 12 latach małżeństwa. Niedawno poznałem nową kobietę i postąpiłem tak samo wyznając całą prawdę i mamy ustalone datę ślubu. Nie wiem czy tak po prostu trafiłem że drugiej kobiecie nie przeszkadza że noszę jej majtki. Słyszałem różne opinie sam też nie wiem dlaczego Uwielbiam damską bieliznę. W sklepach jest już pełno męskiej bielizny z koronki itd. Więc ktoś ją kupuje. Ja sam wolę i tak damskie majtki. Lubię też obcisłe spodnie na tyłku czy białe spodenki z pod których widać że mam stringi na sobie. Kobiety w obcisłych spodniach czy przykrótkich spodenkach, z podkreślonym biustem lub przezroczystą odzieżą Zawsze przyciągają moją uwagę. I popieram kobiety które odważnie pokazują swoją figurę bo lubią się podobać więc dlaczego facet nie może chodzić w damskich majtkach czy w obcisłych spodniach. każdy powinien ubierać się w to na co ma ochotę bez wstydu i krępacji byle by nie nago. Skoro kobiety mogą leżeć na plaży w stringach to czemu nie faceci. 35 stopni na plaży facet spodenki prawie do kolan kobieta w stringach kto ma lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maxlingerie napisał:

Chce się podzielić moją historią i i usłyszeć wasze zdanie.  Od wielu lat chodzę w damskiej bieliznie, i Uwielbiam to. Gdy poznałem moją partnerkę po mimo strachu i krępacji od razu jej wszystko wyjawiłem, nie miałem pojęcia co się stanie, myślałem że da mi kosza albo rozpowie znajomym. Bo facet w damskich majtkach dla większości to dziwak. Ja mam dobry charakter więc chciałem uczciwie dać jej dokonać wyboru, była w szoku ale mnie nie odrzuciła. Wzięliśmy ślub i mieliśmy wspólne majtki, ja uwielbiałem patrzeć na nią w bieliznie czy nago, sam też mogłem przy niej chodzić. Nasze życie seksualne było udane i bogate. Niestety po wielu latach zaczęły się klutnie I brak porozumienia się i rozwód po 12 latach małżeństwa. Niedawno poznałem nową kobietę i postąpiłem tak samo wyznając całą prawdę i mamy ustalone datę ślubu. Nie wiem czy tak po prostu trafiłem że drugiej kobiecie nie przeszkadza że noszę jej majtki. Słyszałem różne opinie sam też nie wiem dlaczego Uwielbiam damską bieliznę. W sklepach jest już pełno męskiej bielizny z koronki itd. Więc ktoś ją kupuje. Ja sam wolę i tak damskie majtki. Lubię też obcisłe spodnie na tyłku czy białe spodenki z pod których widać że mam stringi na sobie. Kobiety w obcisłych spodniach czy przykrótkich spodenkach, z podkreślonym biustem lub przezroczystą odzieżą Zawsze przyciągają moją uwagę. I popieram kobiety które odważnie pokazują swoją figurę bo lubią się podobać więc dlaczego facet nie może chodzić w damskich majtkach czy w obcisłych spodniach. każdy powinien ubierać się w to na co ma ochotę bez wstydu i krępacji byle by nie nago. Skoro kobiety mogą leżeć na plaży w stringach to czemu nie faceci. 35 stopni na plaży facet spodenki prawie do kolan kobieta w stringach kto ma lepiej 

Nie wstydzę się że noszę damskie majtki wstydził bym się gdybym robił coś złego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam damską bieliznę ale na kobiecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ddt60 napisał:

Uwielbiam damską bieliznę ale na kobiecie ....

Dziękuję za odpowiedź i rozumiem. Ja też Uwielbiam patrzeć na kobietę w damskiej bieliznie a nie na faceta i nie chodzę w damskich majtkach żeby jakiś facet patrzał się na mnie. Jak bym zobaczył faceta w stringach bym tylko pomyślał jak lubisz twoja sprawa. Masz do tego prawo a ja mogę nie patrzeć bo zawsze możemy gdzieś indziej wzrok skierować zwykła tolerancja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maxlingerie napisał:

 i nie chodzę w damskich majtkach żeby jakiś facet patrzał się na mnie.

rozumiem - nikt nie pokazuje jaką ma bieliznę na ogół, choć czasami się zdarza, że ktoś może podpatrzeć (na basenie, u lekarza albo gdy w pracy się przebierasz a nie ma przegródek w szatni).  Ale dla mnie po prostu damska bielizna jest niewygodna więc takiej nie noszę.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja maz tez chodzie moja majtki tyle ze nie bardzo lubie stringi bo mu wacek wyskoczie na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2021 o 05:14, Maxlingerie napisał:

dlaczego facet nie może chodzić w damskich majtkach czy w obcisłych spodniach. każdy powinien ubierać się w to na co ma ochotę bez wstydu i krępacji byle by nie nago. Skoro kobiety mogą leżeć na plaży w stringach to czemu nie faceci.

Kiedyś spróbowałem: damska bielizna jest jednak projektowana i szyta dla kobiet, a faceci mają nieco inną konstrukcję w kroczu niż dziewczęta.  Damska bielizna jest niewygodna, coś uciska, coś wystaje, nie.  W sklepach typowych wybór majtek dla facetów jest dużo uboższy niż dla kobiet, ale przecież mamy XXI wiek, internet i zakupy online.  Da się znaleźć sporo fajnych kawałków bielizny projektowanych i szytych dla panów.

A na plaży w stringach to ja występuję regularnie i od dawna.  Przyjemne i radosne przeżycia z tego wychodzą, polecam wszystkim 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, gotb napisał:

Kiedyś spróbowałem: damska bielizna jest jednak projektowana i szyta dla kobiet, a faceci mają nieco inną konstrukcję w kroczu niż dziewczęta.  Damska bielizna jest niewygodna, coś uciska, coś wystaje, nie.

 

pojawił się teraz także taki trend, że szyje się męską bieliznę dostosowaną do anatomii mężczyzn ale z materiałów koronkowych czyli bardziej przypominających bieliznę dla kobiet. Jeśli jakiemuś facetowi odpowiada to może poszukać np. bokserek męskich uszytych z koronki i tak wykończonych jak bielizna dla kobiet. Mnie akurat to nie odpowiada i takiej nie szukam za specjalnie.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0510/5198/7136/products/mbl17-who-2__01108.1490112589.1280.1280.jpg?v=1607502448

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ddt60 napisał:

szyje się męską bieliznę dostosowaną do anatomii mężczyzn ale z materiałów koronkowych czyli bardziej przypominających bieliznę dla kobiet.

No nie, po obejrzeniu obrazków to nie jest  to coś, co bym chciał na sobie nosić :-D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2021 o 15:19, Maxlingerie napisał:

Dziękuję za odpowiedź i rozumiem. Ja też Uwielbiam patrzeć na kobietę w damskiej bieliznie a nie na faceta i nie chodzę w damskich majtkach żeby jakiś facet patrzał się na mnie. Jak bym zobaczył faceta w stringach bym tylko pomyślał jak lubisz twoja sprawa. Masz do tego prawo a ja mogę nie patrzeć bo zawsze możemy gdzieś indziej wzrok skierować zwykła tolerancja. 

...ale dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet w damskiej bieliźnie to nie facet tylko jego parodia

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bolek napisał:

Nie wiem czy tylko majtki damskie nosisz

generalnie chyba damska bielizna jest tak skonstruowana, że facet, zwłaszcza jak ma większego może mieć trudności z noszeniem jej. Natomiast czasami też bywa, że kobiety noszą męską

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

chociaż gdyby ubrał stanik

NIe "ubrał stanik" tylko "założył stanik". Ubrać można choinkę, dziecko albo się, ale nigdy część garderoby 😩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, robięjaklubię napisał:

Wyglądałby prawie jak choinka.😉

ja chodzę tylko w męskiej, choć bywa, że w różnej w zależności od pory roku, ubioru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robięjaklubię napisał:

mężczyzn wolę rozbierać niż ubierać 🙂

Ja tez🙂 ale dobrze ubrani mężczyźni przyciągają jednak wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

ja się ubieram a kobieta mnie rozbiera - to fajna perspektywa

 

Dwa posty na różowo, nie można cytować z linkiem?

Kobieta i ubieraniem się może podkręcić atmosferę, taka subtelna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sinmara napisał:

Kobieta i ubieraniem się może podkręcić atmosferę, taka subtelna gra.

ale rozbieranie jest zawsze bardziej obiecujące, stąd mocniej gra na zmysły. Osobiście lubię zmysłowo zrobiony striptiz - można to traktować jako formę erotycznej sztuki

https://i.ytimg.com/vi/bzNE_8628EE/maxresdefault.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

lubisz klasycznie ubranych ?

Tak, lubię i właśnie tak nieco się czymś wyróżniających, kolorem czy dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

ale rozbieranie jest zawsze bardziej obiecujące, stąd mocniej gra na zmysły. Osobiście lubię zmysłowo zrobiony striptiz - można to traktować jako formę erotycznej sztuki

 

Zależy na ile kto lubi bezpośredniość i szybko się spełniające obietnice 😉 Striptiz jest fajny, o ile faktycznie jest zrobiony zmysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sinmara napisał:

Tak, lubię i właśnie tak nieco się czymś wyróżniających, kolorem czy dodatkiem.

zgoda mam różne garnitury - także w kratę, o różnych kolorach i różne do tego buty i dodatki. Podobno w garniturach zwłaszcza fit wyglądam bardzo dobrze choć wcale nie noszę je tak często na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sinmara napisał:

Zależy na ile kto lubi bezpośredniość i szybko się spełniające obietnice 😉 Striptiz jest fajny, o ile faktycznie jest zrobiony zmysłowo.

tak - oczywiście. To jest gra aktorska i taniec i oczywiście element rozbierania powinien być ale ostatecznie kobieta nie musi się rozbierać aż do całkowitego naga - czasami wystarczy do bielizny ale jeśli robi to zmysłowo i pięknie oraz fajnie gra to daje tym radość

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

zgoda mam różne garnitury - także w kratę, o różnych kolorach i różne do tego buty i dodatki. Podobno w garniturach zwłaszcza fit wyglądam bardzo dobrze choć wcale nie noszę je tak często na codzień.

Dopasowane rzeczy zawsze wyglądają lepiej, niezależnie od figury. To taka dbałość o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sinmara napisał:

Dopasowane rzeczy zawsze wyglądają lepiej, niezależnie od figury. To taka dbałość o szczegóły.

ja mam bardzo szczupłą figurę i podobno dlatego i garnitury i dopasowane rzeczy wyglądają na mnie bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

tak - oczywiście. To jest gra aktorska i taniec i oczywiście element rozbierania powinien być ale ostatecznie kobieta nie musi się rozbierać aż do całkowitego naga - czasami wystarczy do bielizny. 

Tak, coś w tym jest🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

ja mam bardzo szczupłą figurę i podobno dlatego i garnitury i dopasowane rzeczy wyglądają na mnie bardzo dobrze.

Wyczucie i spójność wizerunku, dyskretne dodatki, jakość, to też zwraca uwagę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×