Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agasta

Stylizacje w letnie upały

Polecane posty

Cześć, 

Jak temperatura przekracza 25 stopni co zazwyczaj ubieracie wychodząc z domu do pracy? Krótkie spodenki, mini spódniczki czy długie zwiewne ...enki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście takie upały mogą dokuczyć.  Wybierając się do pracy zakładam szorty jeansowe Meggie. Model Maggie to fason Slim z dopasowanymi nogawkami. Mają regularny stan, zapinane są na zamek błyskawiczny oraz guzik. Do nich t-shirt i tenisówki. W pracy dopiero zakładam koszulę, spódniczkę i szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szorciki, a jak mega upał to baaaardzo cieniusie enki najlepiej białe 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak temperatura przekracza 25 stopni, to siedzimy w domu i właczamy klimatyzację 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się ubierać jak najlżej jak się da, więc lekka ...enka jest na pierwszym miejscu plus mała torebka np mam listonoszkę Coby i wystarczy mi jak mam tel, klucze, notesik i max trzy kosmetyki. Nie lubię dużo na siebie ubierać gdy jest tak parno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby było wygodnie. Jeansy, koszulka i trampki lub moje ulubione smock dress,nie wiem jak po polsku się nazywają-dlugie luźne ...enki. Nie lubie ramiączek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pracy latem biała bluzka z wiskozy, lekkie bawełniane spodnie przed kostki i baleriny. Ma być elegancko, ale też przewiewnie. Na pewno żadnych ciuchów z poliestru. Grubej bawełny też unikam. Wiskoza najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×