Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Uxjnahgcj

Samoocena wszystko mi psuje

Polecane posty

Hej, 

mam od niedawna chłopaka. Jest lekko wyższy ode mnie, jest przystojny, ma 6opak i jest szczupły.... Bardzo. Nie jest ogólnie w moim typie, ale moje uczucia do niego spowodowały, że zaczął mi się podobać. Ja za to jestem lekko grubsza. Nie mówię, że jestem brzydka, ale ważę tyle co on nie posiadając mięśni. Mam jakąś tam fałdkę na brzuchu i grubsze uda oraz ramiona przez co czuję się przy nim jak człowiek z nadwagą lub nie wiadomo co. Wstydzę się gdy mnie dotyka, bo myślę o tym czy na pewno mu się podobam i czy nie czuje za dużo tłuszczu itp... Również nie lubię nas widzieć razem w odbiciach... Boję się, że moja awersja do siebie popsuje to co jest między nami. Ktoś ma jakieś rady jak zaakceptować siebie? 

Zaznaczę, że mam trudności w zrzuceniu wagi, ponieważ mam problem z tarczycą i cukrem i nieraz próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz problemu tam gdzie to nie ma? 

On ciebie akceptuje. 

Mogę udzielić tylko jednej rady. Zachęć jego żeby więcej jadł. Dużo i tłusto 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowe szukanie problemu tam gdzie go nie ma skoro niewiele można zrobić z nadmiarem zbędnych kilogramów (chociaż są metody) i skoro jemu się podobasz to już bardziej u Ciebie należało by podrasować pewność siebie. Nie jesteś odosobniona, bo ciężko o kobietę bez kompleksów, ale jak facet mądry to nie będziesz przy nim tego odczuwać, albo wybije Ci je z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×