Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ninka999000

Kanał Planeta Abstrakcja

Polecane posty

Moi drodzy, jeżeli jesteście miłośnikami kanałów podróżniczych, macie dosyć sztosowych pazurków, i wszechobecnej głupoty jutuberek, to ten kanał jest SZTOS ( hahaha).

Młodzi jeżdzą w takie miejsca, gdzie zwyczajnego śmiertelnika raczej nigdy nie poniesie. Subskrybujcie bo naprawdę warto, chłopak zna 7 języków, porozumiewa się świetnie z tubylcami, ja podziwiam ich odwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam są spoko chociaż ten montaż filmów taki dziwny trochę chaotycznie wszystko i ciemne kolory  i często jakieś alko itp młodzi są wiadomo no ale co za dużo to nie zdrowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alko? no moze jak są w innych rejonach niż kraje muzułmańskie. Ostatnio wrzucają filmiki z Iranu, tam alko jest zakazane. Mnie zawsze fascynowały takie klimaty, a ciemne kolory? no może i tak, ale w niektórych rejonach jest szaro buro i ponuro.Generalnie jak dla mnie super kontent, bo zapuszczają się w takie miejsca, gdzie mało kto podróżuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja też lubię mimo tego co napisałam i oglądam, właśnie dodali nowy filmik 😃👌🏻

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest o nich temat, nie lubię ich aposobu bycia i nie znalazlam potwierdzenia na poziom znajomosci tych 7 języków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Chat_noir napisał:

 i nie znalazlam potwierdzenia na poziom znajomosci tych 7 języków 

Tu sie zgadzam. Kanał ciekawy, czasem obejrzę jakiś film, szczególnie jeśli jest z kraju, który mnie interesuje, ale ta znajomość języków naciągana. Na przykład, jako osoba dwujezyczna, śmiało stwierdzam, że rosyjski tego faceta jest bardzo średni (a jest to jeden z łatwiejszych języków dla Polaków). Ciekawe jak dobrze zna np zupełnie inny dla nas farsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, abbieg90 napisał:

Tu sie zgadzam. Kanał ciekawy, czasem obejrzę jakiś film, szczególnie jeśli jest z kraju, który mnie interesuje, ale ta znajomość języków naciągana. Na przykład, jako osoba dwujezyczna, śmiało stwierdzam, że rosyjski tego faceta jest bardzo średni (a jest to jeden z łatwiejszych języków dla Polaków). Ciekawe jak dobrze zna np zupełnie inny dla nas farsi 

Widać, że porozumiewa się z tubylcami w farsi, pewnie nie mówi płynnie ale dla mnie to i tak kosmos, podobny do tego, który prezentuje Pyra i Wiola nawijające i czytające po koreańsku 😉 a co do sposobu bycia, dla mnie są fajni, zresztą ja skupiam się na tym co pokazują a czego nigdy osobiście nie zobaczę, bo nigdy nie zapuściłabym się w te rejony gdzie oni. 

Edytowano przez ninka999000
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ninka999000 napisał:

Widać, że porozumiewa się z tubylcami w farsi, pewnie nie mówi płynnie ale dla mnie to i tak kosmos, podobny do tego, który prezentuje Pyra i Wiola nawijające i czytające po koreańsku 😉 a co do sposobu bycia, dla mnie są fajni, zresztą ja skupiam się na tym co pokazują a czego nigdy osobiście nie zobaczę, bo nigdy nie zapuściłabym się w te rejony gdzie oni. 

Ogladalam ich stare filmy i nie podobało mi sie ich zachowanie wsrod ludzi z obcych kultur, nauczyc sie kilku zwrotów ktore dadza podstawe komunikacji to żaden wyczyn, ale super, ze chca i poznaja te jezyki, i uzywaja ich w trakcie podrozowania, nowych filmow nie ogladam bo przez stare nie moge przebrnąć, nie zachecili mnie do siebie, wole inne kanaly podroznicze :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam podobnie niby wszystko ok a jednak nie do końca to zachowanie ich takie dziwne trochę nie wiem coś mi nie pasuje ale oglądam ciekawe, że nie tylko ja mam takie odczucia hehe nie jestem jedyna.

Edytowano przez ecia95
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×