Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Igaaaa

O co mu chodzi?

Polecane posty

Rok temu chłopak zerwał ze mną po 4 latach związku. Po pół roku odblokował mnie na Facebooku a po kolejnych kilku miesiącach na Instagramie . Ostatnio byłam na imprezie i dodałam zdjęcia na FB i on w tym momencie mnie zablokował. O co może mu chodzić? Dodam że nie mamy ze soba w ogóle kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku to już nie powinno mieć dla Ciebie żadnego znaczenia. Zamknij ten rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczył, ze dobrze sie bawisz bez niego ,poczuł smak porażki może miała jeszcze nadzieję ? 

Edytowano przez posejdonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chciał się upewnić, czy wystarczająco go opłakujesz?

Szkoda że zablokował- nie zdążyłaś mu podziękować, że nie musisz już na niego tracić czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2021 o 20:26, Igaaaa napisał:

Rok temu chłopak zerwał ze mną po 4 latach związku. Po pół roku odblokował mnie na Facebooku a po kolejnych kilku miesiącach na Instagramie . Ostatnio byłam na imprezie i dodałam zdjęcia na FB i on w tym momencie mnie zablokował. O co może mu chodzić? Dodam że nie mamy ze soba w ogóle kontaktu.

Nie miałam nigdy od byłych bloka. I nie miałam epizodu w życiu by mieć pół roczny związek.  Człowiek który Cię traktuje od samego początku poważnie - nie kończy związku po pół roku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze by cos chcial i sprawdza w ten sposób czy jakoś Cię to ruszy i napiszesz albo czy jest ci już obojętny i olejesz to. Takie dziecinne podchody 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica. Najwidoczniej jest chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×