Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Liczydełko

Klaudelita w Dubaju

Polecane posty

Dawno nie było nic o naszej gwieździe. Aktualnie zbiórka na Dubaj trwa. Jakieś przemyślenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze to są te osoby co się dają nabrać na te jęki i płacze i wpłacają temu nierobowi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem na co jej 3300 starczy. Za taką kwotę to ona może kupić bilet w dwie strony i hotel na 2-3 dni bez wyżywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Klotylda1988 napisał:

Ja nie wiem na co jej 3300 starczy. Za taką kwotę to ona może kupić bilet w dwie strony i hotel na 2-3 dni bez wyżywienia.

Da się pojechać za mniejsze pieniądze, ale trzeba mieć pojęcie co i za co.  Ta pamupuła jest zapatrzona w gwiazdy IG i chce to samo co one. Hilton to Hilton, Dubaj modny to tylko w Dubaju znajdzie szcześcię. Ograniczona, głupia i masakrycznie roszczeniowa osoba. 

Odciąć internet i do kamieniołomu. Niech łupie głazy, to i schudnie i zmądrzeje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno resztę kwoty ma sama uzbierać ale nie wierzę. Jak cudem uzbiera te 3300 to pewnie zaraz podniesie kwotę zbiórki i w końcu zwiedzi Dubaj za kasę ofiarodawców

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudżita nie zdaje sobie sprawy, że Emiraty to nie Egipt czy Tunezja. W Dubaju nie znajdzie amatora europejskiego paszportu, który będzie udawał zakochanie, aby wyciągać kasę. ( Takiego amanta pokazywała dawniej we blogach)Nikt też nie chodzi po ulicach, bo jest gorąco. Ceny są o wiele wyższe niż w Polsce, bo to bogaty kraj. Klaudżita myśli,że tam świat zawojuje. I zdecydowanie to nie jest Arabia Saudyjska, nie ma tam zakazu chodzenia w bluzkach na szelkach, mimo że tak opowiadała na lajwie. Na początku było mi jej szkoda. Myślalam sobie,że to biedna dziewczyna z małego miasteczka, która szuka miłości i szczęścia, ale im dłużej jej słucham to widzę,że jest wyrachowana i cwana. Przestałam też wierzyć w to,że jej ktoś paczki wysyłał, bo nagle cudownie przestał. Zresztą znana jest z tego,że sama sobie wysyłała ,, paczki od fanów". A już jej udawanie depresji, to żenada. Tyle ludzi na co dzień zmaga się z tą potworną chorobą, a ta będzie pitolić, że ja Dubaj uleczy. 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy grupa wolbromskie vydry została skasowana z fejsa czy mnie po prostu zbanowali? :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2021 o 20:40, Liczydełko napisał:

Dawno nie było nic o naszej gwieździe. Aktualnie zbiórka na Dubaj trwa. Jakieś przemyślenia? 

Żadnego wyjazdu nie będzie, wyda wszystko na żele pod prysznic i kinder choco fresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz podniosła kwotę zbiórki. Jak będzie blisko 3300 zł to podniesie jeszcze raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nowa. Niby na terapię bo podejrzewa u siebie depresję (którą może uleczyć podróż do Dubaju).

 

Akurat na 1000 zł, tyle ile brakuje na drugiej zbiórce, która utknęła w miejscu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Thursday, July 22, 2021 o 21:55, Huest napisał:

DziewczynyJaki jest jej instagram teraz?

Klaudelita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×