Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LenaN

Z jakich powodów zmieniacie pracę

Polecane posty

Co jest decydujące i przeważa nad podjęciem decyzji oprócz kasy bo to zrozumiałe

Chęć jakiś zmian, nie chce cały czas robić tego samego no i chcec rozwoju, jestem na etapie zmiany bo właśnie tu gdzie jestem wyżej już nie podskocze 

42 minuty temu, LenaN napisał:

Co jest decydujące i przeważa nad podjęciem decyzji oprócz kasy bo to zrozumiałe

Zmieniam pracę gdy coś mi  się  nie podoba , by spokojnie pracować a nie użerać  się. 

Ja od lat mam 2-3 prace. Jedna stacjonarna, tamte online. W ostatnich 3 latach zrezygnowałam z jednej, bo była zbyt męcząca w stosunku do kasy, znalazłam inną, ale też zbyt męcząca w stosunku do kasy i teraz znalazłam mało męczącą online za fajną kasę.. Ograniczyłam więc stacjonarną, na rzecz dwóch online nielimitowanych godzinowo. Dalej mam więc trzy, ale wygodniej to wszystko. I będę bardzo mało poza domem. No ale ja już szukam wygody. 

3 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Przychodzi taki moment. Najłatwiej można zaorać siebie pod płaszczykiem pracoholizmu. Tak trzymaj. Trzeba kiedyś zacząć odcinać kupony zdobytego doświadczenia. 

Nawet jeśli zarobie 50 euro mniej nie zastanawiam się....idę  gdzie luz , dość ganianki 

2 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Trzeba kiedyś zacząć odcinać kupony zdobytego doświadczenia. 

Obiecałam sobie, że po 20 latach pracy zwolnię tempo. Zwolniłam 😀 zresztą nigdy nie lubiłam dużo pracować. 

• Thanks 1

4 minuty temu, Karollorak napisał:

Nawet jeśli zarobie 50 euro mniej nie zastanawiam się....idę  gdzie luz , dość ganianki 

Z kolei ja chciałem sprawdzić się w pracy na własny rachunek. Niby te same czynności ale dochodzi do tego jeszcze sprawa pozyskania zleceń. Negocjować potrafię. Bałem się tylko jednego, czy jestem wystarczająco kreatywny w pozyskiwaniu zleceń. Wolę załatwiać to z facetami. Kobiety są upierdliwe. Przeciągają to do granic wytrzymałości. Potrzebują wielu spotkań i niekończących się gadek o du/pie Marynie. 

9 minut temu, oliaa napisał:

Obiecałam sobie, że po 20 latach pracy zwolnię tempo. Zwolniłam 😀 zresztą nigdy nie lubiłam dużo pracować. 

Jedni żyją po to żeby pracować. Drudzy pracują po to żeby żyć. Ta druga opcja jak widzę jest Ci bliższa sercu🙂

2 minuty temu, błękitnaa napisał:

A Ty nie jesteś już czasem na emeryturze? 

Byłem. Z racji wieku cofnęli mi ją. Za długo już żyję. A Ty ciągle masz osiemnaście lat? 

4 minuty temu, błękitnaa napisał:

A w życiu, mam prawie dwa razy tyle. 

Nie wnikam bo jest mi to do niczego nie potrzebne. Wczoraj tak pięknie napisałaś: nie lubię Andrzeja. Wzruszyłem się! Czułem łzę, prawem grawitacji, płynącą po moim policzku. Zdecydowanie za rzadko się wzruszam. 

21 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Jedni żyją po to żeby pracować. Drudzy pracują po to żeby żyć. Ta druga opcja jak widzę jest Ci bliższa sercu🙂

No w jednej pracy usłyszałam, że na pracoholika nie wyglądam.. 🙂 

Ja poki co tylko kasa. Pracuje z domu, bo covid, wiec wlasciwie w kazdym miejscu warunki mam takie same, to samo mieszkanie 😄 przewazajace sa wzgledy finansowe, ale to juz nie roznica 100-200zl, tylko zeby zmienic prace musialaby to byc roznica przynajmniej 800zl do gory.

Ale ja tez mam tak, ze jeszcze mi sie nie zdarzylo nie dostac oferty pracy, jezeli juz zbiore sie, zeby wziac udzial w jakiejs rekrutacji, wiec moge sobie pozwolic na pomarudzenie na stawke.

1 minutę temu, oliaa napisał:

No w jednej pracy usłyszałam, że na pracoholika nie wyglądam.. 🙂 

Już o tym pisałem. Jestem typem totalnego lenia. Wolę myśleć pięć godzin i pracować pięć minut niż myśleć pięć minut i przez pięć godzin zap/ier/dalać że mi pot po tyłku będzie spływał. 

Przed chwilą, błękitnaa napisał:

No i widzisz? Ktoś Ci pisze, że Cię nie lubi, a Ciebie to wzrusza. Kozetka. 

Bo w życiu najgorszą jest obojętność. Kozetka? Błękitnaa, zdecydowanie za wcześnie na seks. 

30 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Bo w życiu najgorszą jest obojętność. Kozetka? Błękitnaa, zdecydowanie za wcześnie na seks. 

Dzień dobry. Zaprosiłam cię na śniadanie. Na obiad. Na kolację. Przyjdź. Pogadamy. Poopowiadam ci. Posłuchasz. Poprzerywasz. Pośmiejesz się. No i zdecydujesz czy chcesz ze mną zamieszkać.

Oj. Dobrze wiesz, że powody są różnorakie dlaczego zachowujemy się w ten a nie w inny sposób. 

10 minut temu, Stała napisał:

Oj. Dobrze wiesz, że powody są różnorakie dlaczego zachowujemy się w ten a nie w inny sposób. 

Właśnie! Chyba nie potrafię rozmawiać, co wyklucza wspólne zamieszkanie. Zbyt łatwy jestem. Kobiety lubią "trudnych" mężczyzn. Lubią ich zdobywać. Ja mam święty spokój a tamci faceci mają przesrane. Po co mi to? 

1 minutę temu, błękitnaa napisał:

Fałszywość też. 

Dużo rzeczy jest najgorsza. Czasami brakuje tego stopniowania. 

2 minuty temu, błękitnaa napisał:

Na seks nigdy nie jest za wcześnie. Ani za późno. 

Nie wiem, nie znam się. W imię świętego spokoju potrafię nawet zrobić z siebie lovelasa. Lubisz jak omijają Cię szerokim łukiem? Ja tak. Patrzaj Błękitnaa, piszemy z sobą a za jakiś czas przeczytasz: on słodzi każdej! I jak tutaj żyć? Ile się znamy? Tylko proszę nie pisz tekstów, które mogłyby być zalążkiem gów/noburzy. Masz już swoje lata a to zobowiązuje. 

7 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Właśnie! Chyba nie potrafię rozmawiać, co wyklucza wspólne zamieszkanie. Zbyt łatwy jestem. Kobiety lubią "trudnych" mężczyzn. Lubią ich zdobywać. Ja mam święty spokój a tamci faceci mają przesrane. Po co mi to? 

Ja będę mówić. Ty słuchać. Dobrze. To nie namawiam. Sam przyjdź jak zechcesz. Miłego dnia. 

2 minuty temu, Stała napisał:

Ja będę mówić. Ty słuchać. Dobrze. To nie namawiam. Sam przyjdź jak zechcesz. Miłego dnia. 

Słuchanie jest gorsze od mówienia, wiesz? A jak sobie jeszcze uświadomisz, że masz określoną ilość słów do wypowiedzenia i jak je wypowiesz to umierasz, to już mamy kichę. Będziemy milczeli po grób. 

Miłego i Tobie. 

2 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Słuchanie jest gorsze od mówienia, wiesz? A jak sobie jeszcze uświadomisz, że masz określoną ilość słów do wypowiedzenia i jak je wypowiesz to umierasz, to już mamy kichę. Będziemy milczeli po grób. 

Miłego i Tobie. 

Wierzę, że przed śmiercią słowa zostaną wypowiedziane. Hej. [kwiatek]

Roznie to bywa. Czasem awans, czasem  nuda, czasem przeprowadzka. 

Przed chwilą, Stała napisał:

Wierzę, że przed śmiercią słowa zostaną wypowiedziane. Hej. [kwiatek]

Co najwyżej w ostatnim tchnieniu wypowiesz słowa Błękitneej: nie lubię Andrzeja. 

Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

Co najwyżej w ostatnim tchnieniu wypowiesz słowa Błękitneej: nie lubię Andrzeja. 

Podjudzaj dalej. Robisz to tak, że chce się żyć. A życie ucieka i przez papier przecieka. Idę do lekarza i nie wiem kiedy wrócę. Pa.

Przed chwilą, Stała napisał:

Podjudzaj dalej. Robisz to tak, że chce się żyć. A życie ucieka i przez papier przecieka. Idę do lekarza i nie wiem kiedy wrócę. Pa.

I wypowiadaniem słów dobrowolnie sobie skracasz życie. U lekarza przynajmniej zachowaj umiar. Nie zaczynaj od chwili poczęcia. Wskaż tylko palcem gdzie Cię boli. Pa

• Like 1

Ja najczęściej zmieniałam pracę jak atmosfera staje się nie do zniesienie. Zawsze gram fair play ale nie potrafię wytrzymać w toksycznym towarzystwie.

No i raz zmieniłam, kiedy miałam ciągle nadgodziny (po 15 h/7 dni w tygodniu). Nie dałam rady:)

1 minutę temu, błękitnaa napisał:

Ty jesteś lovelasem. Znam Cię kilka lat i dobrze widzę co robisz. Polujesz. Mogłabym jeszcze dużo napisać, ale dam sobie spokój. Rób swoje. 

Daj sobie spokój. Nie lub mnie zgodnie z deklaracją. Robię swoje. Gotuję zupę fasolową. Nawet wczoraj nie zapomniałem jej namoczyć. Jestem the best! Jakbym mógł to uklęknąłbym teraz przed samym sobą! 

6 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Gotuję zupę fasolową. 

A szczawiową już wyjadłeś?😀

7 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Daj sobie spokój. Nie lub mnie zgodnie z deklaracją. Robię swoje. Gotuję zupę fasolową. Nawet wczoraj nie zapomniałem jej namoczyć. Jestem the best! Jakbym mógł to uklęknąłbym teraz przed samym sobą! 

Fasolowaaaa!!!!!! Jak ja dawno nie jadłem smaka narobiłeś mi 

18 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Gotuję zupę fasolową.

10 minut temu, Olimpia napisał:

A szczawiową już wyjadłeś?😀

Rozumiem, że wyjadłeś i głupio Ci się przyznać, że od wczoraj opendzlowałeś cały garnek😀

Jakby co nie było pytania, myślałam, że dzisiaj dzień żartów 😎

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się