Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oczarowana45

Czy kobieta ma prawo szukać faceta na seks

Polecane posty

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Edytowano przez Oczarowana45
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Oczywiście,że ma prawo. Ty szukasz? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taką hipokryzje nawet ci faceci co zaliczają kobiety to czują się z tym ok ale nie szanują tych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem odwróćmy role.

Czy kobieta może być dumna ze swych podbojów i czy facet który daje każdej to.... szon?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Niekoniecznie puszczalska. Ale jak myśli o seksie tak jak facet to odrazu nimfomanka. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźmy co leży u podstaw tego problemu:

1. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla mężczyzn

2. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla kobiet

Ad1 - bo:

potencjalnie jest nosicielką cudzych dzieci,

potrafi w każdej chwili znaleźć nowego partnera i nie potrzebuje do tego miłości, a więc obecny partner musi całe życie się wykazywwć, co jak wiadomo jest męczące i stresujące

oprócz dzieci przenoszą też choroby weneryczne

Ad2 - bo:

kradną cudzych mężów

pokazują facetom, że istnieje coś kepszego niż małżeństwo

każą kobietom caĺy czas utrzymywać się w gotowości rywalizacyjnej, przez co te nie m9gą założyć powyciąganych dresów

 

Jakwidać 9bie strony mają interes by walczyć z kobietami które lubią seks, a więc status tej sytuacji się szybko nie zmieni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie facet ma prawo dlaczego kobieta nie miałaby by też szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peć kobieca ma oczywiście lepiej wszędzie(tylko nie w ciężkiej robocie), kobieta co szuka seksu, otrzyma go i jeszcze będzie nazwana wyzwoloną, u mężczyzn sprawa przedstawia sie znacznie dramatyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2021 o 06:07, przegość napisał:
Dnia 21.07.2021 o 06:07, przegość napisał:

Sprawdźmy co leży u podstaw tego problemu:

1. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla mężczyzn

2. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla kobiet

Ad1 - bo:

potencjalnie jest nosicielką cudzych dzieci,

potrafi w każdej chwili znaleźć nowego partnera i nie potrzebuje do tego miłości, a więc obecny partner musi całe życie się wykazywwć, co jak wiadomo jest męczące i stresujące

oprócz dzieci przenoszą też choroby weneryczne

Ad2 - bo:

kradną cudzych mężów

pokazują facetom, że istnieje coś kepszego niż małżeństwo

każą kobietom caĺy czas utrzymywać się w gotowości rywalizacyjnej, przez co te nie m9gą założyć powyciąganych dresów

 

Jakwidać 9bie strony mają interes by walczyć z kobietami które lubią seks, a więc status tej sytuacji się szybko nie zmieni.

Witam szanowne grono

Nie chciałem tego komentować ale muszę bo mnie normalnie krew zalewa. Co Wy macie z tymi dziećmi?!?!?! To jest produkt uboczny związku.  Masakra co to się porobiło. Nie dziwi mnie wcale że takie forum istnieje gdzie można się wyżalić że żona czy mąż niedobry czy ona zła.  Jesteście wszyscy po prostu ...ami i tyle. Wchodząc w związek niby kochacie się wzajemnie i tak powinno zostać do końca życia a nie jakieś obsrane bombelki wam świat zasłonią.  Rolą rodzica jest wychować dziecko i tyle. Nic więcej.  Dać mu jeść i dach nad głową.  A jak ma 18÷20 lat to kopa  w D i niech sobie radzi. Tyle

Wracając do wątku, tak ma prawo.  A czemu niby nie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Stubaf Wolf napisał:

 

jak atrakcyjna to może i nawet nie musi szukać.... kandydaci będą o nią walczyć jak zalotnicy o Penelopę w słynnej starożytnej epopei. Oczywiście każdy kochanek musi uważać na to, czy nie ma w pobliżu Odyseusza albo umieć lepiej od niego strzelać z łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:15, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Na bok majtki i hipokryzje! Zaryzykuję stwierdzenie, że nie tylko ma prawo, ale wręcz obowiązek! Wiesz gdzie mnie szukać... 😉 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:15, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Faceci różnie do tego podchodzą.

Ja akurat tak nie myślę, a faceci którzy tak myślą są upośledzeni. 

Miałem kiedyś koleżankę, którą jak naszła na coś albo kogoś ochota, to po prostu to brała, była mega bezpośrednia i to w niej uwielbiałem.

A najlepsze było to że można było z nią rozmawiać szczerze na wszystkie tematy, miło by było znowu kogoś takiego poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:15, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Ktoś kto ma takie zdanie jest ...em. Kobitki mają takie same prawa szukać partnera seksualnego jak facet. Każda kobieta zasługuje na rozkosz... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo szukać, ja osobiście miałam już sporo takich jednorazowych przygód, i owszem, byłam nazywana różnymi epitetami, ale przestałam się tym przejmować, nikt mi nie będzie w życiu decydował z kim mogę się bzyknac i ile razy, jak komuś przeszkadza to do widzenia i tyle, ja na ilość adoratorów nie narzekam 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2021 o 08:22, ddt60 napisał:

jak atrakcyjna to może i nawet nie musi szukać.... kandydaci będą o nią walczyć jak zalotnicy o Penelopę w słynnej starożytnej epopei. Oczywiście każdy kochanek musi uważać na to, czy nie ma w pobliżu Odyseusza albo umieć lepiej od niego strzelać z łuku.

Niekoniecznie...mnie faceci się boją, chociaż groźna nie jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:19, Oczarowana45 napisał:

Chodzi mi o taką hipokryzje nawet ci faceci co zaliczają kobiety to czują się z tym ok ale nie szanują tych kobiet.

Wow, dojrzała kobieta przeżyła rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2021 o 07:26, Stubaf Wolf napisał:

 

Cudze dzieci są produktem ubocznym związku? Chyba Twojego.

Czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z jakimiś społecznymi "standardami". Dlaczego niby kobieta nie może sobie szukać faceta do seksu? Musisz jedynie się odpowiednio nastawić a jak się okarze że to palant to potraktuj go tak jakbyś to Ty go wykorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poznałem kobietę, z która się spotykam już ponad pół roku. Ona mężatka, ja żonaty i tak się szczęśliwie trafio, że oboje mamy spore potrzeby. Ona w sumie zainicjowała pierwsze zblizenie, chociaż był to spontan. Od tego czasu regularnie raz/dwa w tygodniu. Kobieta, jak ma potrzeby, to też może szukać faceta na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 21:11, zielona45 napisał:

Ma prawo szukać, ja osobiście miałam już sporo takich jednorazowych przygód, i owszem, byłam nazywana różnymi epitetami, ale przestałam się tym przejmować, nikt mi nie będzie w życiu decydował z kim mogę się bzyknac i ile razy, jak komuś przeszkadza to do widzenia i tyle, ja na ilość adoratorów nie narzekam 😂

To korzystaj, póki masz branie i by było co wspominać na starość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie robi tym nikomu krzywdy, nikt nie ma prawa robić krzywdę jej. Seks to wolność, otwartość i swoboda. Nie tylko mężczyźni tacy mogą być. 

Piszę to jako mężczyzna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

ma prawo szukac faceta tylko do lozka bez zobowiazan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

ma prawo szukac faceta tylko do lozka bez zobowiazan 

Tylko? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
Przed chwilą, Marcin40 napisał:

Tylko? 😄 

moze byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:15, Oczarowana45 napisał:

czy zawsze będą podwojne standardy i hipokryzja ze facet moze szukać niezobowiązującego seksu a kobieta ktora ma potrzeby to puszczalska?

Nie ma żadnych podwójnych standardów. Kto chwali się swoimi "podbojami", jest erotomanem, lub mitomanem. Natomiast kobiety, mądre, nie mają problemu z tym by rządzić "królami" przez sypialnię. Mniej fanatyzmu płci. Więcej rozumu. 😁👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2021 o 06:07, przegość napisał:

Sprawdźmy co leży u podstaw tego problemu:

1. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla mężczyzn

2. Dlaczego kobieta lubiąca seks jest problemem dla kobiet

Ad1 - bo:

potencjalnie jest nosicielką cudzych dzieci,

potrafi w każdej chwili znaleźć nowego partnera i nie potrzebuje do tego miłości, a więc obecny partner musi całe życie się wykazywwć, co jak wiadomo jest męczące i stresujące

oprócz dzieci przenoszą też choroby weneryczne

Ad2 - bo:

kradną cudzych mężów

pokazują facetom, że istnieje coś kepszego niż małżeństwo

każą kobietom caĺy czas utrzymywać się w gotowości rywalizacyjnej, przez co te nie m9gą założyć powyciąganych dresów

 

Jakwidać 9bie strony mają interes by walczyć z kobietami które lubią seks, a więc status tej sytuacji się szybko nie zmieni.

Nie chodzę w powyciąganych dresach nawet po domu. Jest to dla mnie najzwyczajniej w świecie obleśne. Nawet w domu chce zawsze dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Nie chodzę w powyciąganych dresach nawet po domu. Jest to dla mnie najzwyczajniej w świecie obleśne. Nawet w domu chce zawsze dobrze wyglądać.

Też tak uważam. Powyciągane i pogniecione ubrania, okropieństwo, chyba u każdego powoli zabiją namiętność. Pewnie większość po powrocie do domu lubi przebrać się w coś komfortowego, ale przecież to mogą też być fajne ciuchy, w których wygląda się ładnie. Oczywiście nie chodzi mi o to, by paradować wystrojoną w pełnym makijażu, ale po prostu być zadbaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×