Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arecibo

Dlaczego podejście kobiet do seksu zmienia się z wiekiem?

Polecane posty

Licealistki są generalnie tematem seksu oburzone i obrzydzone (przynajmniej tak było około 2000 roku kiedy byłem w liceum)

Studentki podchodzą do seksu jako do oczywistości, nie poświęcając mu zbyt wiele uwagi

30 latki dużo gadają o seksie i ciągle chciałyby go uprawiać

Dla 40stek często seks jest ważniejszy od uczucia i potrafią rzucać się na facetów

7 minut temu, narcyzjusz napisał:

idź incelu zoperuj sobie tę stuleję.

Skąd wiesz, że mam stulejkę?🥺

Może dlatego że z wiekiem obawiają się menopauzy i po 40 są jak wygłodniałe drapieżniki bo wiedzą że to nieuniknione.

nie wiem skad przekonanie ze u kobiet 30+ bierze sie jakas nagla chcica, bo z relacji zonatych kolegow z takiego wlasnie przedzialu wiekowego wynika, ze tego seksu jest tylko jakis ułamek w porownaniu co bylo w wieku 20 paru lat

7 minut temu, bebe111 napisał:

nie wiem skad przekonanie ze u kobiet 30+ bierze sie jakas nagla chcica, bo z relacji zonatych kolegow z takiego wlasnie przedzialu wiekowego wynika, ze tego seksu jest tylko jakis ułamek w porownaniu co bylo w wieku 20 paru lat

W każdym związku na początku jest dużo więcej niż po kilku latach. Jeżeli mówią o tych samych partnerkach to nic dziwnego.

Ja to widze tak że w wieku 20+ szukałam związku dla miłości, romantyzmu, trzymania za rączki i przytulania, rodziny itd.

W wieku 30+ głównie dla seksu, bo do tego sie sprowadza związek a w romantyzm już nie wierzę, może o to w tych wyliczankach chodzi

• Like 1

8 minut temu, bebe111 napisał:

Masz rację po 30 ma się gdzieś seks są fajniejsze rzeczy z których można czerpać przyjemność 

Teraz jest odwrotnie. Co młodsza tym bardziej wyuzdana i bez zbędnych sentymentów.

7 minut temu, Stała napisał:

Teraz jest odwrotnie. Co młodsza tym bardziej wyuzdana i bez zbędnych sentymentów.

Po co takie stereotypy? Młodsza to, starsza tamto, jakby to od wieku, a nie od od temperamentu i wrażliwości zależało.

• Thanks 1

37 minut temu, Qwerty82 napisał:

W wieku 30+ głównie dla seksu, bo do tego sie sprowadza związek a w romantyzm już nie wierzę, może o to w tych wyliczankach chodzi

Ja dalej gonię za jednym i drugim, tylko teraz wolę ten romantyzm na ostro.

• Thanks 1

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Ja dalej gonię za jednym i drugim, tylko teraz wolę ten romantyzm na ostro.

Rozumiem. Za wlosy i do jaskini 😉

• Haha 1

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Rozumiem. Za wlosy i do jaskini 😉

Tak, tylko wcześniej musi mi powiedzieć, że mnie kocha 🙂

Edytowano przez robięjaklubię
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
24 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Tak, tylko wcześniej musi mi powiedzieć, że mnie kocha 🙂

Powiedzieć czy udowodnić? To duża różnica.

Edytowano przez Bryzejda

1 minutę temu, Bryzejda napisał:

Powiedzieć czy udowodnić? To duża różnica.

Wystarczy powiedzieć, w moim wieku nie ma na co czekać.😂🤣

• Haha 1

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Wystarczy powiedzieć, w moim wieku nie ma na co czekać.😂🤣

Rozpuszczacie tych misiów koleżanko 😎

• Like 1

Przed chwilą, Bryzejda napisał:

Rozpuszczacie tych misiów koleżanko 😎

Lubię rozpuszczać 😅

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Lubię rozpuszczać 😅

Też lubię, ale nie aż tak.:D Taki pan sobie przyswoi że jest królem życia bo coś tam mu się przytrafiło i później wypisuje swoje "mądrości" na forach.

20 to dziewice (mimo wszystko emocjonalnie raczej tak), 30 bujają się z dziećmi, 40....dzieci odchowane, wiedzą co i jak i....chcą więcej. 

3 minuty temu, Bryzejda napisał:

Też lubię, ale nie aż tak.:D Taki pan sobie przyswoi że jest królem życia bo coś tam mu się przytrafiło i później wypisuje swoje "mądrości" na forach.

A niech będzie królem życia jak mu tak dobrze.😂

5 minut temu, robięjaklubię napisał:

A niech będzie królem życia jak mu tak dobrze.😂

Niech będzie kim chce, ale śmiesznie wypada taki pan, któremu się wydaje że wszystkie 40 będą ryczały bo on się nimi zainteresował.😂

2 minuty temu, Bryzejda napisał:

Niech będzie kim chce, ale śmiesznie wypada taki pan, któremu się wydaje że wszystkie 40 będą ryczały bo on się nimi zainteresował.😂

Skoro lecą to niech się cieszy.

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Skoro lecą to niech się cieszy.

Pewnie, niech się cieszy, ja ludziom radości nie odmawiam. Tylko niech taki ktoś nie myśli że wszystkie równolatki myślą w ten sposób. 

U mnie to wyglądało tak że licealistki gadały o seksie, a zwłaszcza o pierwszym razie. Większość dziewcząt nie miała tego za sobą aż do końca liceum. Na studiach chyba najwięcej się o seksie rozmawia, chyba też na każdym roku są takie imprezowe dziewczyny co zaliczają pół roku i one lubią sobie opowiadać kto jest jaki w łóżku. Po studiach to już raczej spokojniej ale też życie towarzyskie potrafi być bujne. A po 30 to już średnio o seksie się rozmawia, przynajmniej w moim przypadku-mam znajomych w wieloletnich związkach więc ten temat trochę wymarł. 

Dnia 22.07.2021 o 18:42, Arecibo napisał:

Licealistki są generalnie tematem seksu oburzone i obrzydzone (przynajmniej tak było około 2000 roku kiedy byłem w liceum)

Studentki podchodzą do seksu jako do oczywistości, nie poświęcając mu zbyt wiele uwagi

30 latki dużo gadają o seksie i ciągle chciałyby go uprawiać

Dla 40stek często seks jest ważniejszy od uczucia i potrafią rzucać się na facetów

Myślę że przede wszystkim absolutnie nie należy wrzucać wszystkich bab do jednego wora 🙂 licealistki dziś raczej nie oburzone a ciekawe i skłonne spróbować. Znam parę takich co już mają dziecko 🙂 co do reszty się nie wypowiadam, inaczej na pewno zachowuje się też kobieta w związku a singielka, zależy to też od wychowania na pewno. Znam dziewczynę która zarzeka się że nigdy z nikim nie pójdzie do łóżka bo ma bardzo brzydka pusie i jej wstyd. Także ile bab tyle podejść do tematu seksu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować