Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aga98

Wytrysk

Polecane posty

Pytanie do bardziej doświadczonych. 

Jest jakiś sposób by przewidzieć kiedy dojdzie do wytrysku u faceta nie pytając się go o to. Jakieś objawy, symptomy? Nie lubię mieć nagle kiślu w nosie czy przełyku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marinero napisał:

Wslu,ch.u.j sie w jego sapanie lub oddech to wazny trop.Rytm ciala tez  w pewnym momencie sie zalamuje ,ale nie ma regul! 

Trochę trudne. Łatwiej by było jakby się stało obok.   😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aga98 napisał:

Trochę trudne. Łatwiej by było jakby się stało obok.   😎

W związku z tym, że każdy facet jest inny najlepiej sprawdzić empirycznie, wiedza a posteriori jest najbardziej miarodajna... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może poprostu z nim ustal ze loda robisz bez finału w ustach i na twarzy ale ze za to np moze trysnac na cycki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aga98 napisał:

Pytanie do bardziej doświadczonych. 

Jest jakiś sposób by przewidzieć kiedy dojdzie do wytrysku u faceta nie pytając się go o to. Jakieś objawy, symptomy? Nie lubię mieć nagle kiślu w nosie czy przełyku. 

Kurcze... Ja tam zawsze mówiłem,że dochodzę. Nie robiłem takich niespodzianek kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, marinero napisał:

A dlaczego mu pozwalasz na cos na co nie masz ochoty ?! Seks to wolnosc  a nie uleglosc 🙂 

Mowisz gosciowi ze zrobisz mu loda ale najpierw niech ci wylize jezykiem anus( polecam, fajne) 🙂 i  napierw on ma ci zrobic dobrze a dopiero ty po nim robisz loda.Panie maja pierwszenstwo 🙂- mu mowisz ! 

Wtedy wasze pozycje w seksie beda partnerskie 🙂 

Czemu akurat anus? Nie może być normalna, porządna i soczysta minetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, jbsg napisał:

W związku z tym, że każdy facet jest inny najlepiej sprawdzić empirycznie, wiedza a posteriori jest najbardziej miarodajna... 😉 

Widać,że filozof z ciebie 😉 😄 Żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aga98 napisał:

Pytanie do bardziej doświadczonych. 

Jest jakiś sposób by przewidzieć kiedy dojdzie do wytrysku u faceta nie pytając się go o to. Jakieś objawy, symptomy? Nie lubię mieć nagle kiślu w nosie czy przełyku. 

Kultura wymaga aby w seksie oralnym facet zapytał gdzie ma być wytrysk i to uszanował. Ja nawet jak kobieta chce do buzi i tak zawsze sygnalizuję, że już dochodzę aby nie była zaskoczona.Samej niestety może być Ci trudno się zorientować dlatego partner powinien sygnalizować - po prostu szepnąć do ucha najpierw "już się zbliżam" , wyjąć z ust i strzelić spermą tam, gdzie mu pozwoliłaś 

Edytowano przez ddt60
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marinero napisał:

A dlaczego wytrysk w usta ? jesli moze byc normalny w w wa.ginie?! 

No właśnie! Dlaczego?! 😁

Może dlatego, że kończenie w waginie zawsze niesie pewne ryzyko ciąży. Nawet najlepszy srodek antykoncepcyjny nie jest w 100% skuteczny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EvaPur napisał:

Dokładnie tak. Niestety faceci czesto uwazaja ze "oni naucza" przyjmowac wytrysk w buzi i robią to znienacka, uwazajac ze skoro raz juz udało sie skonczyc w buzi to nastepnym razem nie będzie problemu. 

Pytanie co zrobi kobieta kiedy facet skonczy znienacka w buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

Kultura wymaga aby w seksie oralnym facet zapytał gdzie ma być wytrysk i to uszanował. Ja nawet jak kobieta chce do buzi i tak zawsze sygnalizuję, że już dochodzę aby nie była zaskoczona.Samej niestety może być Ci trudno się zorientować dlatego partner powinien sygnalizować - po prostu szepnąć do ucha najpierw "już się zbliżam" , wyjąć z ust i strzelić spermą tam, gdzie mu pozwoliłaś 

Mam tak samo jak ty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Marcin40 napisał:

Pytanie co zrobi kobieta kiedy facet skonczy znienacka w buzi?

A co ma zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, marinero napisał:

niejedna przedklada penetracje nad lizanie wasnie tych wrazliwych erotycznie miejsc

Nie mówię że tak nie jest. Ale pytanie dotyczy czego innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Wziasc w reke jego ja.ja i scinac do granic mozliwosci ...z uwielbienia tego do jej  wlasnie dal  🙂 Docenila prezent! 🙂 

No to by cienko śpiewał. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie spotkałam takiego faceta. Ale czytając, ile tu się można nauczyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Prezent za prezent ! To tylko wymiana uprzejmosci 🙂 

Raz w ramach żartów i figli usiłowałem nadmuchać mu ten woreczek. No nie udało się.  🤣

A tak w temacie. Sprawdzonego sposobu nie ma na moje pytanie? Pozostało tylko powiedzieć mu by informował mnie przed ostrzałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Aga98 napisał:

A co ma zrobić? 

No to ty mi powiedz. Jesteś chyba kobietą  :D

Opcje chyba są 2. Albo wypluć albo połknąć.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, marinero napisał:

Konczenie w wag.inie jest wg mnie najprzyjemniejsze ...dla faceta 🙂 Nic tego nie zastapi! Anus jest moze lepszy 🙂 ale nie kazda partnera to lubi:) 

KObiety zas uwielbiaja lizanie swoich dwoch dziurek do nieba i niejedna przedklada penetracje nad lizanie wasnie tych wrazliwych erotycznie miejsc 🙂 Dlaczego wiec autorka ma sie poswiecac?! Niech tez cos ma z tego ! 

Nie wiem czy robisz sobie żarty czy nie, ale rzeczywiście kończyłem w tyłeczku i było super dla mnie  :D  Lubię tą perwersję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

To ze ci sie podobalo nie znaczy ze twoja partnerka byla zachwycona! To nalezy brac pod uwage.

Pelnia szczescia faceta to gdy oboje macie wielka frajde a nie tylko facet.(!)

Udany seks to gdy oboje mowia "bylo bosko!"  i oboje mowia to spontanicznie.:) 

Mnie np to bardzo jara gdy moja partnerka mi cos takiego mowi 🙂 Wszystko zniose!  ale nie swiadomosci ze ona sie zle czula! Miala dyskonfort! bo sie poswiecala dla mojej przyjemnosci 🙂 Odbiera mi to po prostu radosc ze zblizenia.

Rozumiem. Szanuję to co napisałeś i zgadzam się z Tobą, jednakże...............czasem w seksie się eksperymentuje..czyli robi coś po raz pierwszy. Dla mnie zakończenie w tyłeczku było super. Ona nie narzekała.  Nic się nie stało. Może gdyby miała orgazm analny byłaby bardziej happy.  Dałem jej wcześniej normalny orgazm, więc też była zadowolona.

Poza tym nie zawsze wszystko musi być super. Ja daję sobie i kobiecie przestrzeń na normalne znoszenie mniej udanych stosunków. Oczywiście chcę dla nas jak najlepiej , ale bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

No i fajnie ! Rozumiemy sie.

Warto jednak uzgadniac eksperymenty z druga strona wczesniej   aby odczuwala seks jako przyjemnosc a nie dyskonfort .Ja sie staram tego trzymac i nic na sile ! nic co daje dyskonfort a jak chce eksperymentowac to uprzedzam i jestem gotow w kazdej chwili sie wycofac ! jesli zas pasuje.. to eksploruje ile sie da ! 🙂 ku chwale ojczyzny! 

Tak jest! Ku chwale! 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Marcin40 napisał:

Tak jest! Ku chwale! 😄 

 

Tak w gruncie rzeczy ... wytrysk niewątpliwie potrzebny do prokreacji ..Ale w seksie można go też uznać jako efekt uboczny ....🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle można zauważyć takie objawy, jak: pojawienie się wydzieliny, zwilżającej cewkę moczową, uniesienie się jąder, można wyczuć powiększenie członka przy żołędzi. 🖐

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, agent of Asgard napisał:

Zwykle można zauważyć takie objawy, jak: pojawienie się wydzieliny, zwilżającej cewkę moczową, uniesienie się jąder, można wyczuć powiększenie członka przy żołędzi. 🖐

Ale jak go ma w ustach i ssie to może tego nie zauważyć. Jedynie może poczuć moment pompowania mięśniami członka.  Niektórzy faceci mają tak, że zaczynają pompować jeszcze tuż przed wtryskiem. Ale chyba nie wszyscy tak mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

Ale jak go ma w ustach i ssie to może tego nie zauważyć. Jedynie może poczuć moment pompowania mięśniami członka.  Niektórzy faceci mają tak, że zaczynają pompować jeszcze tuż przed wtryskiem. Ale chyba nie wszyscy tak mają. 

Wiem, tak samo jak nie zawsze członek staje się w widoczny sposób mokry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

Ale jak go ma w ustach i ssie to może tego nie zauważyć. Jedynie może poczuć moment pompowania mięśniami członka.  Niektórzy faceci mają tak, że zaczynają pompować jeszcze tuż przed wtryskiem. Ale chyba nie wszyscy tak mają. 

Moja była opowiadała mi,że miała taką sytuację ze swoim poprzednim facetem. Nie powiedział jej ,że dochodzi. Przyznała ,że była niemile zaskoczona, ale połknęła. Nie robiła mu jednak potem scen złości. Ja jednak dociekałem, czy na pewno nie wiedziała, że on zaraz skończy. Przyznała,że coś podejrzewała w trakcie...

Ciekawi mnie , jak zareagowałyby inne kobiety w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, agent of Asgard napisał:

Zwykle można zauważyć takie objawy, jak: pojawienie się wydzieliny, zwilżającej cewkę moczową, uniesienie się jąder, można wyczuć powiększenie członka przy żołędzi. 🖐

 

11 minut temu, ddt60 napisał:

Ale jak go ma w ustach i ssie to może tego nie zauważyć. Jedynie może poczuć moment pompowania mięśniami członka.  Niektórzy faceci mają tak, że zaczynają pompować jeszcze tuż przed wtryskiem. Ale chyba nie wszyscy tak mają. 

A czy nie macie tak,że przy końcu, ale jeszcze przed wy.tryskiem bardziej sapiecie/dyszycie/jęczycie/stękacie/ wzdychacie? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

A czy nie macie tak,że przy końcu, ale jeszcze przed wy.tryskiem bardziej sapiecie/dyszycie/jęczycie/stękacie/ wzdychacie? 😄 

Nie. Lubię słuchać jęków, ale ja jestem cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie. Lubię słuchać jęków, ale ja jestem cichy.

W czasie ejakulacji też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Tak.

Hmmm.... To ciekawe. Zawsze tak miałeś? Ja tam lubię trochę pojęczeć kiedy dochodzę. Kobitki też lubią słyszeć kiedy facet głośno dochodzi..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×