Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cand

Jestem w ciąży, a on mnie wykonczy. Pogadajmy

Polecane posty

Witam was, przychodzę z potrzeby wygadania się. Żeby zaczerpnąć spojrzenia osób postronnych. Odkąd jestem w ciąży (13tc) mój facet strasznie się zmienił. Zaczął sobie pozwalać na awantury, na wrzaski na mnie. Prosiłam żeby przestał mówiąc że zagraża dziecku, ale podczas napadu szału on się zachowuje jakby żadne słowo do niego nie docierało. Mimo, że jestem dość słabego zdrowia plus mam nerwice lękowa, która w ciąży się nasiliła pracuje. W tym tygodniu dwa razy zasłabłam w pracy, w tym jeden dziś. Mieliśmy jechac do jego rodziny od strony mamy powiedzieć o ciąży. Powiedziałam mu, że znów zasłabłam to zero przejęcia i zainteresowania, wsparcia. Ostatnim razem jak stwierdziłam, że może pójdę na zwolnienie to zwyzywał mnie od nieodpowiedzialnych i że mam się przyznać, że po prostu nie chce mi się pracować, bo on nie wierzy ze ja się tak źle czuje, bo przecież finalnie nie zemdlałam. Uważa, że wymyslam i robię to specjalnie i że on poważnie nie będzie bral mojego samopoczucia. Ogólnie źle znoszę ciąże i o to też ma pretensje. Dziś byla awantura, że poprosiłam go żeby kupił ciasto z cukierni sowa ( no jedziemy w gości to by wypadało) to oczywiście wydarł , że sam nie da rady i że ja specjalnie od rana go wk**** i że jestem wielka dama, że muszę ciasto z takiej cukierni mieć. Mimo że wcześniej powiedziałam że ok możemy kupić gdzieś tańsze skoro rodzinie obojętnie. Po prostu chciałam wziąć coś smacznego... Zaczął krzyczeć na mnie, bo źle nam obiad na wynos zapakowali i mi dali coś po czym mam dolegliwości jelitowe i normalnie powiedziałam, że nie zjem to tak się darł ( bo on zapłacił 16 zł za to) że aż się popłakałam. Darł się, walił piescia w stół, powiedział że ma mnie dosyć i że mam się w końcu ogarnąć itp..wyszedł  I z tym złym samopoczuciem  mnie zostawił. Serce mi waliło i bardzo płakałam. Nie mieszkamy razem, wrócił znów na mnie nawrzeszczał i pojechal. Dodam, że ma już jedno dziecko z dziewczyną, która oskarżała go o znęcanie się psychiczne. Ale przed ciąża był do rany przyłóż,wiec nie chciało mi się w to wierzyć... Nie mam do kogo iść, mama sama się źle czuje nie chce jej dokładać. Teraz siedzę sama w domu, mam lęki i nie wiem co mam dalej zrobić zs swoim życiem i jak chronić moje dziecko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dr.Who napisał:

Jak nie mieszkacie razem, to po co go wpuszczasz? 

Ma klucze, sam wszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakoncz to jak najszybciej , bedzie tylko gorzej, zabierz mu klucze albo zmien zamki 

tu naprawde nie Ma nadzieji, mysl o dziecku, co bedzie jak sie urodzi a ty bedziesz w pologu, calkowicie bezbronna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cand napisał:

Dodam, że ma już jedno dziecko z dziewczyną, która oskarżała go o znęcanie się psychiczne. 

No cóż.

Moim zdaniem facet jest chory psychicznie.

Nagrywaj jego zachowania, przyda Ci się to później w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znęcał się psychicznie nad była dziewczyna, wiedziałaś o tym i nie zapaliła Ci się czerwona lampka z ostrzeżeniem i jeszcze zrobiłaś sobie z nim dziecko? 

Zmień zamki, nawet nie proś się o zwrot kluczy, pomysł z nagraniem go gdy się awanturuje jest dobry. Zakończ związek, po urodzeniu dziecka podaj go o alimenty, a teraz zacznij planować jak będziesz radzić sobie sama z dzieckiem, bo chyba nie pozwolisz by format się do niego zbliżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Znęcał się psychicznie nad była dziewczyna, wiedziałaś o tym i nie zapaliła Ci się czerwona lampka z ostrzeżeniem i jeszcze zrobiłaś sobie z nim dziecko? 

Zmień zamki, nawet nie proś się o zwrot kluczy, pomysł z nagraniem go gdy się awanturuje jest dobry. Zakończ związek, po urodzeniu dziecka podaj go o alimenty, a teraz zacznij planować jak będziesz radzić sobie sama z dzieckiem, bo chyba nie pozwolisz by format się do niego zbliżał.

Nie wiedziałam tego wcześniej, dowiedziałam się dopiero jak zaszłam w ciążę. A ciąża to nie zawsze "danie zrobić sobie dziecko" tylko czasem zabezpieczenie zawodzi... Swoją córką zajmuje się super, jest dla niej troskliwy i wyrozumiały. Szkoda, że dla swoich kobiet nie potrafi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze z nim jesteś? Serio? Sorry, ale facet nie zmienia się magicznie po ślubie czy zajściu w ciążę przez kobietę. On zawsze taki był tylko Ty chyba nie chciałaś tego widzieć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

I jeszcze z nim jesteś? Serio? Sorry, ale facet nie zmienia się magicznie po ślubie czy zajściu w ciążę przez kobietę. On zawsze taki był tylko Ty chyba nie chciałaś tego widzieć 

Przed zajściem w ciążę nigdy nie zdarzylo mu się podnieść na mnie głosu, czy ublizyc mi. Dlatego byłam taka zaskoczona jak nagle zmienił się o 180 stopni. Zablokowałam go wszędzie, żeby nie wydzwaniał i nie wypisywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cand napisał:

Przed zajściem w ciążę nigdy nie zdarzylo mu się podnieść na mnie głosu, czy ublizyc mi. Dlatego byłam taka zaskoczona jak nagle zmienił się o 180 stopni. Zablokowałam go wszędzie, żeby nie wydzwaniał i nie wypisywał. 

Zacznie przepraszać i odpuścisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Cand napisał:

Zablokowałam go wszędzie, żeby nie wydzwaniał i nie wypisywał. 

Kiedy? Dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Kiedy? Dzisiaj?

Wczoraj, od razu jak wyszedł ode mnie po awanturze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marinero napisał:

Trafilas na  typ Narcyza.To psychol.Oni tak maja .Nie chcesz byc jego niewolnica to cie terroryzuje bo poznal cie juz na tyle ze wie gdzie i kiedy w ciebie uderzyc abys mu sie podporzadkowala.

Jedynym sposobem aby jakos zachowac rownowage z takim gosciem to to odciac sie od niego calkowicie i zabronic zblizania sie do siebie.W przeciwnym wypadku bedzie jeszcze gorzej.

Mozesz tez sprobowac rozladowywac go seksualnie recznie lub ustami bo zakladam ze nie wspolzyjecie.Masz swojego Wladce , sama w to weszlas wiec i sama musisz z tego wyjsc w miare "niepobijana" 🙂 Nie jestes pierwsza i nie ostatnia!  ktora cos takiego doswiadcza z nieodpowiednim facetem:) A wydawal ci sie taki "meski"! jak go poznalas ! LOL

Na YTB jest bardzo duzo klipow o Narcyzach i jak sobie z nimi radzic .Polecam ! Sa dobre! 

Nie wydawał mi się męski, wydawał mi się spokojnym, statecznym i odpowiedzialnym gościem. Nie szukałam żadnego maczo, drwala czy łobuza. Ale dziękuję za polecenie, na pewno obejrzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cand napisał:

Przed zajściem w ciążę nigdy nie zdarzylo mu się podnieść na mnie głosu, czy ublizyc mi. Dlatego byłam taka zaskoczona jak nagle zmienił się o 180 stopni. Zablokowałam go wszędzie, żeby nie wydzwaniał i nie wypisywał. 

Ja myślę, że on to robi specjalnie. On nie ma zamiaru zakładać pełnej rodziny, dlatego się znęca. Jego celem jest to, żebyś go wykopała ze swojego życia. Nie naciskała na wspólne mieszkanie, na ślub. Może ma nadzieję, że przez stres poronisz?  Piszesz, że swoją córką się super zajmuje. Kiedy? Raz na dwa tygodnie? On musi mieć 100% uwagi i obslugi od swojej kobiety. Kiedy pojawia się dziecko już tej atencji w tej ilości nie ma. 

Dobrosułka pisze dobrze. Narcyz to zazwyczaj dobry aktor i świetny kłamca. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobrosułka napisał:

Oni swietnie potrafia sie kryc- to sa dobrzy aktorzy i niesamowicie utalentowani klamcy.  Znaki zawsze sa, ale jak jest naprawde dbry to niewiele i nie wiadomo jak je tlumaczyc.  

Niestety, ale oni wybieraja typy, ktore wlasnie daja sie przeprosic i przyjmuja z powrotem, ale mam nadzieje, ze tak nie bedzie w twoim przypadku i jestes inna.  Zycie z kims takim to masochizm i sadyzm wobec dziecka.

Wiem. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko musiało słuchać takich awantur. Żałuję tylko, że wychowa się bez ojca 😞 babcia i mama nim były oczarowane, naprawdę sprawiał super wrażenie. Dopóki byłam na chodzie i były kolacje codziennie na ciepło, kanapeczki do pracy i posprzatane to byłam idealna. A jak w ciąży zaczęłam się źle czuć to były pretensje, że się zmieniłam i że sam musi sobie co jakiś czas kanapki zrobić. A najgorsze jest to, że jak miał dobry dzien to znów był taki jak przed ciąża. A jak zły to wyłaził z niego kawal ch***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Unlan napisał:

Ja myślę, że on to robi specjalnie. On nie ma zamiaru zakładać pełnej rodziny, dlatego się znęca. Jego celem jest to, żebyś go wykopała ze swojego życia. Nie naciskała na wspólne mieszkanie, na ślub. Może ma nadzieję, że przez stres poronisz?  Piszesz, że swoją córką się super zajmuje. Kiedy? Raz na dwa tygodnie? On musi mieć 100% uwagi i obslugi od swojej kobiety. Kiedy pojawia się dziecko już tej atencji w tej ilości nie ma. 

Dobrosułka pisze dobrze. Narcyz to zazwyczaj dobry aktor i świetny kłamca. 

Niby się bardzo cieszyl jak się okazalo, że jestem w ciąży. Ciągał mnie po jubilerach żebym pokazała jakie pierścionki mi się podobają, bo chciał wziąć ślub. I na wspólne mieszkanie też bardzo naciskał. Chciał żebym przeprowadziła się do niego. Biorę pod uwagę, że to wszystko było fałszywe, ale to nie zmienia faktu że mam złamane serce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cand napisał:

Niby się bardzo cieszyl jak się okazalo, że jestem w ciąży. Ciągał mnie po jubilerach żebym pokazała jakie pierścionki mi się podobają, bo chciał wziąć ślub. I na wspólne mieszkanie też bardzo naciskał. Chciał żebym przeprowadziła się do niego. Biorę pod uwagę, że to wszystko było fałszywe, ale to nie zmienia faktu że mam złamane serce 

Jakby iść moim tropem myślenia dalej, ale w świetle tego co napisałaś, to prędzej, czy później byś od niego uciekła. I może o to chodziło. Możemy iść jeszcze z myśleniem w drugą stronę. Że kiedy jesteś w ciąży, to jesteś od niego przynajmniej w założeniu w pełni zależna, więc biorąc ślub przywiązuje cię jeszcze bardziej i  wtedy można cię zamienić w worek treningowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cand napisał:

Niby się bardzo cieszyl jak się okazalo, że jestem w ciąży. Ciągał mnie po jubilerach żebym pokazała jakie pierścionki mi się podobają, bo chciał wziąć ślub. I na wspólne mieszkanie też bardzo naciskał. Chciał żebym przeprowadziła się do niego. Biorę pod uwagę, że to wszystko było fałszywe, ale to nie zmienia faktu że mam złamane serce 

Chciał kupić pierścionek, kazał ci wybierać, to jak to się stało że nie kupił?

Chciał brać ślub to jak to się stało że nie zaczął zalatwiec żadnych formalności?

Chciał mieszkać razem z tobą to jak to się stało że dalej jesteś u matki?

Rozumiem że ktoś coś robi za cukierka, ale za obietnicę cukierka????

 

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodził z tobą do jubilerów, kazał wybierać i co potem? Co mówił żeby nie kupić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałaś z kim dziecko robisz? Nie mogłaś poczekać do ślubu, tylko nadstawiłaś tyłka, i dziecko będzie mieć ojca psychola?  Mądra jesteś, w drugą stronę. Dziecko ma prze...e, ojciec psycho narcyz, matka głupia i uległa pipa. Weź się ogarnij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz może usunąć? Ja usuwałam po 13 tygoniu w Austrii i to była chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Pomysl nad tym bo się będziesz męczyć całe życie z dziadem i płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze że miałam do czynienia z psycholem który teraz siedzi. Min. ma wyrok za znęcanie się nade mną w wysokości 3 lat. Nie miałam wyjścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bimba napisał:

Chciał kupić pierścionek, kazał ci wybierać, to jak to się stało że nie kupił?

Chciał brać ślub to jak to się stało że nie zaczął zalatwiec żadnych formalności?

Chciał mieszkać razem z tobą to jak to się stało że dalej jesteś u matki?

Rozumiem że ktoś coś robi za cukierka, ale za obietnicę cukierka????

 

Ja mam swoje mieszkanie. On swoje. To ja nie chciałam się do niego przeprowadzić jeszcze. I ślubu też mówiłam że jeszcze nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Renata67y napisał:

A nie chcesz może usunąć? Ja usuwałam po 13 tygoniu w Austrii i to była chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Pomysl nad tym bo się będziesz męczyć całe życie z dziadem i płakać

Absolutnie nie chce usunąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak nie chcesz usunąć to zakładaj niebieska kartę temu parowie. Abyś miała godne życie i spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Cand napisał:

Ja mam swoje mieszkanie. On swoje. To ja nie chciałam się do niego przeprowadzić jeszcze. I ślubu też mówiłam że jeszcze nie chce 

I pierścionki oglądając u jubilera też mówiłaś że ich nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Cand napisał:

Ja mam swoje mieszkanie. On swoje. To ja nie chciałam się do niego przeprowadzić jeszcze. I ślubu też mówiłam że jeszcze nie chce 

Nie chciałaś z nim mieszkać, nie chciałaś z nim ślubu - to po co był ten związek i seks???

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Nie chciałaś z nim mieszkać, nie chciałaś z nim ślubu - to po co był ten związek i seks???

Że jeszcze nie chce, że po urodzeniu dziecka, źle się czuję w ciąży chciałam sobie oszczędzić przeprowadzki dopóki nie zacznę się lepiej czuć. Nie dałabym rady spakować całego swojego mieszkania, żeby je wynająć. Bo tego ode mnie oczekiwał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bimba napisał:

I pierścionki oglądając u jubilera też mówiłaś że ich nie chcesz?

Mówiłam które mi się podobają. A że ślub po porodzie. Nie chciałam przed porodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Dobrosułka napisał:

Wspolczuje i gratuluje wyrwania sie z tej sytuacji.  Silna babka z ciebie.  

Dziękuję za miłe słowa. Chociaż ja uważam się za osobę słabą. Ponad 3 lata dawałam się tłuc. I tak ironicznie się stało że 3 lata mnie bił i na 3 poszedł siedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×