Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nailnah

Czy zawsze trzeba być zalogowanym?

Polecane posty

Witam, czasami chciałabym prowadzić dyskusję jako gość. Jestem tutaj od niedawna i nie wiem jakie kroki należy wykonać,

żeby udzielając np. odpowiedzi wystąpić jako gość. Dziękuję za odpowiedź .

28 minut temu, Nailnah napisał:

Ale na jakiej zasadzie?

Kontrolowanej🤣🤣🤣

No tak. Ale, czy w takim razie po zalogowaniu powinnam zaznaczyć opcję "Logowanie anonimowe"?                                                                            I, czy wtedy wypowiedź zostanie zarejestrowana jako "Gość"? Natomiast kto tak naprawdę udziela odpowiedzi jest zawsze                             w posiadaniu redakcji.

Dziękuję za odpowiedzi.

Zalogowałam się i dodatkowo zaznaczyłam opcję logowanie anonimowe. I niestety nic z tego nie wyszło. Jak zrobić, żeby prowadzić dyskusję  w roli gościa?

Proszę, kto wie, kto odpowie.Dzięki z góry.

Dnia 7.08.2021 o 19:11, Nailnah napisał:

Zalogowałam się i dodatkowo zaznaczyłam opcję logowanie anonimowe. I niestety nic z tego nie wyszło. Jak zrobić, żeby prowadzić dyskusję  w roli gościa?

Proszę, kto wie, kto odpowie.Dzięki z góry.

Nie ma takiej opcji. Musisz pisać zalogowana albo zmienić forum.

Dzięki raz jeszcze. Czyli Ci wszyscy, którzy występowali tu na tym forum w roli gościa to mogli tak czynić jeszcze przed wprowadzeniem obowiązku logowania. Ciekawe jak dawno to wprowadzono. No i dlaczego. Przecież zawsze można kogoś zlokalizować po jego IP.

Generalnie opcja "gość" została wprowadzona w maju 2013 i funkcjonowała na forum chyba do lutego 2020.

Zdarzają się jednak wpisy po tej dacie, które także są oznaczone jako "gość". Dzieje się tak czasem w przypadku kont, które zostały usunięte, ale ich wpisy pozostały.

No tak. To w jakim celu w okienku przy logowaniu jest opcja "Logowanie anonimowe"? Uważam, że w takim razie nie wszystkie wypowiedzi na forum są swobodne i szczere. A szkoda. A jeśli chodzi o obrażanie i używanie np. wulgaryzmów to one i tak są z tego co zaobserwowałam. Dzięki za info.

Dnia 18.08.2021 o 19:32, Nailnah napisał:

No tak. To w jakim celu w okienku przy logowaniu jest opcja "Logowanie anonimowe"? Uważam, że w takim razie nie wszystkie wypowiedzi na forum są swobodne i szczere. A szkoda. A jeśli chodzi o obrażanie i używanie np. wulgaryzmów to one i tak są z tego co zaobserwowałam. Dzięki za info.

Bez logowania anonimowego na twoim profilu widać jaki temat aktualnie przeglądasz lub czy korzystasz z komunikatora. Zostają tez odnotowane twoje wizyty na profilach innych osób. 

Tego nie wiedziałam, dzięki. A mogłabyś w takim razie szerzej rozwinąć temat? Jeżeli w ogóle się nie zaloguję tylko sobie przeglądam to jest to też w jakiś sposób odnotowane? Albo klikam tylko w sam nagłówek tematu nie otwierając go. A co oznacza informacja na  profilu niektórych osób: reputacja "Excellent z jakąś liczbą", a u mnie np."Neutral"? I taka oto informacja:"Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom".

Czy można gdzieś o tym wszystkim poczytać? Dobrze byłoby mieć taką wiedzę.

Fajnie byłoby, gdyby ludzie chcieli podzielić się swoją wiedzą w zgłębieniu różnych szczegółów tu na tym forum. Gros osób są użytkownikami od nawet kilku lat. Ci młodsi stażem mogliby się od nich wiele nauczyć. Żeby chociaż pojedyncze osoby chciały pomóc takim osobom. Ja byłabym bardzo wdzięczna i już teraz dziękuję z góry. Prośba, pomóżmy sobie. Każdy byłby wdzięczny, jako że, mimo wiedzy jaką posiadamy może dowiedzielibyśmy się jeszcze czegoś więcej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się