Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani Pani

Czy brakuje wam seksu?

Polecane posty

Nie. Już mam dość seksu. 3 ciąża - 3 aborcja. Nie dam już sobie wsadzić ku&ta&sa. Ewentualnie zrobię loda i na tym się zakończy przedstawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Renata67y napisał:

Nie. Już mam dość seksu. 3 ciąża - 3 aborcja. Nie dam już sobie wsadzić ku&ta&sa. Ewentualnie zrobię loda i na tym się zakończy przedstawienie. 

Nie słyszałaś (czytałaś) o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jbsg napisał:

Nie słyszałaś (czytałaś) o antykoncepcji?

Wiem, że to chore ale jak brałam Limetic to mało się łysa nie zrobiłam. (Tabletki jedno składnikowe). Myślałam, że dwa tygodnie po okresie jestem bezpieczna a tu się stało. Teraz wiem, że mogę zajść w ciążę 30 dni w miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

Jedyne czego mi w życiu brakuje - To wolnego czasu. Tylko i wyłącznie. Resztę już mam😉

Resztę już masz?  Parędziesiąt milionów w dobrej walucie w szwajcarskim banku, własny jacht na Karaibach wraz z obsługą, apartament na Manhattanie, prywatną wyspę w Azji oraz fajny mały własny samolocik?

Daj nr telefonu 😄 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Renata67y napisał:

Wiem, że to chore ale jak brałam Limetic to mało się łysa nie zrobiłam. (Tabletki jedno składnikowe). Myślałam, że dwa tygodnie po okresie jestem bezpieczna a tu się stało. Teraz wiem, że mogę zajść w ciążę 30 dni w miesiącu. 

Bywają takie przypadki gdy owulacja jest niezależna od cyklu miesiączkowego... wtedy najlepiej zabezpieczać się mechanicznie... bo nie każda kobieta toleruje taką potężną dawkę hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ale gumka to nie wszystko - ułamek sekundy i się może obsunąć. Ja rezygnuję z sexu bo biorę lek na serce, którego w ciąży i tak bym brać nie mogła a z tego leku nie zrezygnuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Renata67y napisał:

Ja rezygnuję z sexu bo biorę lek na serce, którego w ciąży i tak bym brać nie mogła a z tego leku nie zrezygnuje. 

Napisz coś więcej, bo niepokojąco intrygujący temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Renata67y napisał:

Nie. Już mam dość seksu. 3 ciąża - 3 aborcja. Nie dam już sobie wsadzić ku&ta&sa. Ewentualnie zrobię loda i na tym się zakończy przedstawienie. 

Masz do dyspozycji jeszcze pupe. Znam sporo kobiet, z którymi jak zrobilem to pierwszy raz analnie to tak polubiły ze potem  wolały bardziej w pupę niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ich znajdujesz? Serio, bo ja niestety nie mam wśród moich znajomych nikogo ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mejka napisał:

Odpowiadając autorce. TAK brakuje. 😁

O, jak miło, że nie tylko w kwestii nóg się zgadzamy 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 18:58, gotb napisał:

Resztę już masz?  Parędziesiąt milionów w dobrej walucie w szwajcarskim banku, własny jacht na Karaibach wraz z obsługą, apartament na Manhattanie, prywatną wyspę w Azji oraz fajny mały własny samolocik?

Daj nr telefonu 😄 

Ty to potrafisz rozbawić człowieka 😁Zapomniałeś jeszcze o gosposi, prywatnym ochroniarzu z limuzyną i kucharzu 😁Przepraszam, że dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź, ale właśnie to jest to o czym wcześniej wspomniałam =Magiczny czas, którego ostatnio bardzo mi brakuje 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ddt60 napisał:

Jest lato, wakacje, na plaży wszystko się może zdarzyć 

Z tą plażą to lepiej uważać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Marcin40 napisał:

Z tą plażą to lepiej uważać 😉

Byłem dziś na plaży. No dobra, bardziej na łące nad zalewem.  Opalając pośladki czytałem sobie książkę.  Ludzi trochę, nie tłumy, ale też nie pusto.

Nie usłyszałem żadnego komentarza, czy to złośliwego, czy durnowatego, czy sympatycznego, czy jakiegokolwiek innego.  Polska normalnieje!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gotb napisał:

Byłem dziś na plaży. No dobra, bardziej na łące nad zalewem.  Opalając pośladki czytałem sobie książkę.  Ludzi trochę, nie tłumy, ale też nie pusto.

Nie usłyszałem żadnego komentarza, czy to złośliwego, czy durnowatego, czy sympatycznego, czy jakiegokolwiek innego.  Polska normalnieje!

Może lepiej ,że pośladki, a nie wacka 😄  Wtedy na pewno ktoś by skomentował  😉 

A tak serio............ post ddt wywołał we mnie skojarzenie z Mielnem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

Może lepiej ,że pośladki, a nie wacka 😄  Wtedy na pewno ktoś by skomentował  😉 

A tak serio............ post ddt wywołał we mnie skojarzenie z Mielnem. 

No nie, jest dla mnie spora różnica między trzeźwym facetem spokojnie opalającym się w stringach a nawaloną parką bzykającą się na plaży.

Seks na łonie natury to preferuję w bardziej ustronnych miejscach.  Oraz nie robię wtedy fotek czy filmików, żeby je do sieci wrzucać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gotb napisał:

No nie, jest dla mnie spora różnica między trzeźwym facetem spokojnie opalającym się w stringach a nawaloną parką bzykającą się na plaży.

Seks na łonie natury to preferuję w bardziej ustronnych miejscach.  Oraz nie robię wtedy fotek czy filmików, żeby je do sieci wrzucać 😄 

Ok. Spoko. Rozumiem..... i cieszę się,że mimo całej swojej bezwstydności masz jeszcze jakieś granice 😄  Żarcik 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się boisz ...a po prostu nastaw cipkę do lizania seks oralny też jest bardzo przyjemny więc jeśli któraś ma ochotę chętnie wyliżę GG 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 21:57, Pani Pani napisał:

A gdzie ich znajdujesz? Serio, bo ja niestety nie mam wśród moich znajomych nikogo ciekawego

W Internecie jest sporo fajnych facetów, z których byłabyś zadowolona. Jednak z tego co wiem jest też tak ogromna masa napalonych baranów, że szkoda w ogóle szukać. Podobnie sprawa ma się z dziewczynami. Szukanie w necie to zabawa dla cierpliwych :))

Wiem co piszę 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 19:13, Renata67y napisał:

Masz rację. Ale gumka to nie wszystko - ułamek sekundy i się może obsunąć. Ja rezygnuję z sexu bo biorę lek na serce, którego w ciąży i tak bym brać nie mogła a z tego leku nie zrezygnuje. 

Dziewczyno są jeszcze wkładki do maciczne , recepta i montaże u gina i spokojna głowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×