Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani Pani

Czy brakuje wam seksu?

Polecane posty

I tu też mam pecha. Wkładek nie mogą stosować osoby z chorobami serca. Mówię, że dla mnie każda metoda jest zła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałem duże potrzeby, ale ostatnio jestem jak opętany 😄 Najchętniej bym to robił ze 4 razy dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

tak mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2021 o 19:13, Renata67y napisał:

Masz rację. Ale gumka to nie wszystko - ułamek sekundy i się może obsunąć. Ja rezygnuję z sexu bo biorę lek na serce, którego w ciąży i tak bym brać nie mogła a z tego leku nie zrezygnuje. 

A wkładki bez hormonów, miedziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mejka napisał:

A wkładki bez hormonów, miedziane?

Dość stara metoda i mniej skuteczna. Lepiej użyć te hormonalne i na 5 lat masz skuteczną ochronę z minimalnymi działaniami ubocznymi bo te hormony się nie wchłaniają prawie wcale. Jedyny problem to taki , że jest to antykoncepcja raczej dla kobiet , które już rodziły (generalnie każda wkładka). Dla nieródek niestety pozostają raczej tabletki. Wszystko i tak trzeba zawsze indywidualnie ustalić z ginekologiem doświadczonym a dobrze antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 07:13, Renata67y napisał:

I tu też mam pecha. Wkładek nie mogą stosować osoby z chorobami serca. Mówię, że dla mnie każda metoda jest zła. 

To pierwszy raz i tym słyszę ? Chyba,  że chodzi o ryzyko chorób zakrzepowo-zatorowych to tak. Masz żylaki? Miałaś zator płucny? Masz zdiagnozowaną trombofilię albo zespół antyfosfolipidowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy brakuje seksu? Czasami tak. Nie można mieć wszystkiego. Zwłaszcza jak dwoje ludzi pracuje i mija się np w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acordeon napisał:

Czy brakuje seksu? Czasami tak. Nie można mieć wszystkiego. Zwłaszcza jak dwoje ludzi pracuje i mija się np w tygodniu.

Im ma się większe libido tym częściej może brakować ...czasami trudno wówczas znaleźć partnerkę (partnera) o tak samo dużym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

Im ma się większe libido tym częściej może brakować ...czasami trudno wówczas znaleźć partnerkę (partnera) o tak samo dużym. 

Prawda, ale ja piszę bardziej o sytuacjach z cyklu "życie" (praca zawodowa, dzieci, zła sytuacja mieszkaniowa) nie jest to moja sytuacja, piszę ogólnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2021 o 18:42, Wilk_i_Zając napisał:

W Internecie jest sporo fajnych facetów, z których byłabyś zadowolona. Jednak z tego co wiem jest też tak ogromna masa napalonych baranów, że szkoda w ogóle szukać. Podobnie sprawa ma się z dziewczynami. Szukanie w necie to zabawa dla cierpliwych :))

Wiem co piszę 🙂

Ok, dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ddt60 napisał:

To pierwszy raz i tym słyszę ? Chyba,  że chodzi o ryzyko chorób zakrzepowo-zatorowych to tak. Masz żylaki? Miałaś zator płucny? Masz zdiagnozowaną trombofilię albo zespół antyfosfolipidowy?

Mam niedomykalność zastawki łagodną. A po tabletkach mało łysa się nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mejka napisał:

A wkładki bez hormonów, miedziane?

Właśnie tego będę próbować. Czytałam o takiej co się zwija w kształt kulki po wprowadzeniu do macicy. Choć teraz to mam taki uraz do seksu że jestem gotowa aby go nie uprawiać. Muszę się wygoic po zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Renata67y napisał:

Właśnie tego będę próbować. Czytałam o takiej co się zwija w kształt kulki po wprowadzeniu do macicy. Choć teraz to mam taki uraz do seksu że jestem gotowa aby go nie uprawiać. Muszę się wygoic po zabiegu. 

Ale przy łagodnej wadzie zastawkiwej serca wkładki z hormonami nie są przeciwskazane. Niezależnie czy jest to niefomykalność mitrslna czy aortalna. (tego nie napisałaś) . Chyba, że jest inna przyczyna- sama niedomykalność nie. Więc nie ma sensu stosować starych wkładek z miedzią jeśli stać Cię na te, które uwalniają hormony. Kardiologia to dziedzina medycyny ściśle wystandsryzowana. Dlatego wszelkie standardy i zalecenia są jednolite i ogólnie znane 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Renata67y napisał:

Właśnie tego będę próbować. Czytałam o takiej co się zwija w kształt kulki po wprowadzeniu do macicy. Choć teraz to mam taki uraz do seksu że jestem gotowa aby go nie uprawiać. Muszę się wygoic po zabiegu. 

Bez seksu da się żyć, a zdrowie fizyczne i psychiczne najważniejsze. Wracaj do zdrowia, reszta poczeka.🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ddt60 napisał:

Ale przy łagodnej wadzie zastawkiwej serca wkładki z hormonami nie są przeciwskazane. Niezależnie czy jest to niefomykalność mitrslna czy aortalna. (tego nie napisałaś) . Chyba, że jest inna przyczyna- sama niedomykalność nie. Więc nie ma sensu stosować starych wkładek z miedzią jeśli stać Cię na te, które uwalniają hormony. Kardiologia to dziedzina medycyny ściśle wystandsryzowana. Dlatego wszelkie standardy i zalecenia są jednolite i ogólnie znane 

Ależ jesteś mądry, ciekawe może jesteś lekarzem. Chociaż wcześniej myślałam że urzędnikiem, jeszcze wcześniej że poetą. 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mejka napisał:

Ależ jesteś mądry, ciekawe może jesteś lekarzem. Chociaż wcześniej myślałam że urzędnikiem, jeszcze wcześniej że poetą. 😂🤣

Wystarczy umieć szukać i czytać...wszystko to można znaleźć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2021 o 20:56, ddt60 napisał:

Wystarczy umieć szukać i czytać..

Ale to są umiejętności, które coraz większej części naszego narodu, są bardzo trudne do opanowania 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gotb napisał:

Ale to są umiejętności, które coraz większej części naszego narodu, są bardzo trudne do opanowania 😥

To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje. Rozstałem się z partnerką i była moją pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Onba napisał:

Mi brakuje. Rozstałem się z partnerką i była moją pierwszą.

Ja zwłaszcza w młodości miałem bardzo duże libido i miałem trudności, ze znalezieniem partnerki z takim samym .... Ale okazało się  że takie były. Tylko problem jest taki, że można dopasować się w seksie ale gdy brak dopasowania w innych sferach to niestety i tak związek się rozpadnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×