Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inka1212

Szampon Klorane - cienkie włosy

Polecane posty

Co sądzicie o szamponie Klorane do cienkich włosów? Ja mam straszny problem, włosów 5 na krzyż i zero objętości. Godzinę po umyciu już strasznie wyglądaja. Szukałam informacji o kosmetykach które mogą pomóc i trafiłam na stronę tej marki, próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo klorane to są dermokosmetyki, znajdziesz je w aptece. Ja w sieci zamawiam, chyba najlepsze kosmetyki do włosów jakie miałam do tej pory. Szampon do włosów cienkich to ten na bazie włókien lnu, myślę że w połączeniu z odżywką może dawać efekt wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten szampon. Mówi posiadaczka włosów cieniutkich i rzadkich niestety. Jak zaczęłam tego szamponu używać to się w pracy koleżanki mnie pytały co z moimi włosami się stało. Bo wcześniej jak umyłam o 6 to o 8 w pracy miałam już przylizane. A teraz długo są takie sprężyste, uniesione, wyrażnie nabrały grubości. Zaczęłam się sobie podobać i pozbyłam się kompleksów co do mojej fryzury. Także kupuj śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też go używam, w sumie od niego moja przygoda z kosmetykami klorane się zaczęła. Bardzo go lubię bo nadaje włosom lekkości na długo i jest taki wydajny. A marka stawia na naturę, ja jestem z tych co zawzięcie czytają składy i nie jest mi łatwo kupić kosmetyk który mi odpowiada. Klrane takie ma i to jeszcze testowane pod kontrolą dermatologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×