Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ladyinred

Szczepienie a zaburzenia miesiączkowania

Polecane posty

Cześć. Czy któreś z Was doświadczyły zaburzeń miesiączkowania, plamień czy delikatnego krwawienia z pochwy po szczepieniu? Dodam, że przyjmuję antykoncepcję, a po przyjęciu drugiej dawki szczepionki dostałam plamień, szybciej nadeszło krwawienie z odstawienia oraz ostatnio po stosunku dostałam lekkiego krwawienia, co nigdy dotąd mi się nie zdarzało. Oczywiście będę chciała skonsultować to z ginekologiem, lecz przez najbliższe 2 tygodnie nie mam takiej możliwości 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ginekolog przed moim szczepieniem ostrzegała mnie przed tym. Mimo, że mam wkładkę mówiła, że miała pacjentki nawet w okresie menopauzalnym, które po szczepieniu dostały okres. Nie zaszkodzi sprawdzić ale potwierdzam Twoje obawy, że mogło być to przez szczepienie. Sama jestem po drugiej dawcę i boli mnie brzuch jakbym miała dostać miesiączkę, a przy wkładce nie miesiączkuje ani nie mam objawów wskazujących na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma związku pomiędzy antykoncepcją hormonalną, a szczepieniem. Prędzej przejście covidu a cykle, tutaj by mogło coś się zadziać. Jeśli nie jesteś jednak pewna zachowania ochrony pigułek, to możesz przez jakiś czas zabezpieczać się dodatkowo, może diafragmą caya. Pewnie teraz się stresujesz, bo o tym myślisz i się nakręcasz dodatkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jeszcze pikuś. Zobaczycie jakie później się będą cuda działy. Szczepcie się dalej. U mnie jeden trup w rodzinie po jednej dawce a babcia zakrzepicy nóg dostała. 

Edytowano przez Renata67y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×