Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oczarowana45

Czy wam też przykro gdy facet nie odzywa

Polecane posty

Skoro się nie odzywa to jest coś na rzeczy ale uważam, że nawet jeśli brak zainteresowania to powinno się rozmawiać jak dwoje dorosłych ludzi. 

Nie sądzę by miał zone bo facet co ma zone nie daje komus komunikatora którego używa w pracy nie kończy po paru minutach i chyba się z twarzą nie pokazuje.

Napisano (edytowany)

Moglby mi powiedzieć przeciez ze ma żone na seks tylko sie umawialiśmy. Wielu tego nie ukrywa.

Edytowano przez Oczarowana45

Ostatnio do niego napisałam ot tak neutralnie co u niego jak w pracy to odpisał nic nie proponowałam ale tak jak zawsze potem nie odpisał. Pożyczyłam mu miłego dnia w pracy i po tym mnie wyrzucil z tego co widzę 

Facet jakby mily ale na pokaz a mówił że jest normalny i fajny i ze go polubie.

22 minuty temu, Oczarowana45 napisał:

Facet jakby mily ale na pokaz a mówił że jest normalny i fajny i ze go polubie.

Różni są ludzie a tacy niech szukają podobnych do siebie, grających w różne gierki.

Znam duzo dojrzałych facetów i wiem ze oni by ze mną normalnie pogadali nawet gdybysmy tylko ze sobą spali.

27 minut temu, Oczarowana45 napisał:

Znam duzo dojrzałych facetów i wiem ze oni by ze mną normalnie pogadali nawet gdybysmy tylko ze sobą spali.

Czytam piszesz jak byś hurtowo ich zaliczała  w przedziale krótko czasowym.

Przypomniało mi się ze go skomentowałam po seksie ze co tak szybko i ze czemu juz. Moze to go zabolało ale takie goowno?

14 minut temu, Oczarowana45 napisał:

Moze mu się nie spodobałam z wyglądu.

A ta dalej swoje.  🙂

Dzien dobry;)

Nowy dzień, nowe możliwości ☺

16 minut temu, Oczarowana45 napisał:

Moze mu się nie spodobałam z wyglądu.

Może po prostu okazał się zwykłym chamem. Nie przejmuj się idz dalej. Tego kwiatu to pół światu. 

Jeżeli się podobał to rozumiem rozgoryczenie, ale nie ma co rozczulać się nad tym. Ostatnio ucieszyłam się, że już nie odpisał, bo i tak bym musiała szukać wymówki przed kolejnym spotkaniem.

Nie wolno spieszyć się z sexem. Będzie mu zależało to poczeka .. 2,3 miesiące .. pół roku. Jeśli nie - niech idzie w diabły. 

10 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

Pytałam go o co mu chodzi to nie chciał powiedzieć a teraz mnie usunal 

No i masz jasnosc.Ktos kto nie wykazuje zainteresowanai toba komunikuje ze nie chce relacji z toba ! Proste! Wiesz juz wszystko !

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

Przypomniało mi się ze go skomentowałam po seksie ze co tak szybko i ze czemu juz. Moze to go zabolało ale takie goowno?

Na bank! Masz juz diagnoze !

Ocenilas go! i poczul sie zdeprecjonowany jako kochanek.Uznal ze zle wypadl w twojej ocenie wiec sie zblaznil.

Faceci sa czuli na punkcie swoich talentow jako kochankowie:) Jak ci zalezalo  to nalezalo powiedziec ze "ci tak slodko bylo ze chcialabys powtorzyc" i on na takie dictum sam z ochota by sie byzkal az do samozatraty , nawet i pol dnia.Tak to nalezalo rozegrac, ale madry Polak po szkodzie.Masz lekcje na przyszlosc aby nie byc tak szybka w wypowiadaniu sadow o facetach , szczegolnie w lozku:) Zawsze trzeba chwalic  jego"talenty" jesli ci oczywiscie zalezy na nim 🙂 

Teraz to mleko sie wylalo i zranilas jego ego az do bolu.Nie zapomni ci tego! Strzelilas sobie samoboja! On cie juz skreslil ! nawet jesli mu sie bardzo podobalas.

Nawet nie usiluj sie z nim kontaktowac.Zrob to za ok 6 miesiecy nie wczesniej.Napisz sms "Co slychac?" i zobacz jak zareaguje.Moze podchwyci szanse jaka mu dasz?!

Edytowano przez marinero

Moze jestem dla niego nieatrakcyjna moze seks był niefajny nawet nie powie tylko tak potraktował 

Nie wiem czy mogl sie obrazic za taki głupi komentarz ale on chyba z tych co nie mają dystansu do siebie.

Dnia 26.07.2021 o 17:54, Oczarowana45 napisał:

sie po randce?

Nie,mi przykro z innego powodu 

Mi sie wydaje ze czymś go uraziłam bo on z tych raczej co sie na żartach nie znają. A ja znow jestem taka ze mowie co myślę i czasami jadę po bandzie. Potem żaluje po co coś mówiłam bo niektorzy szybko sie obrażają.

Parę razy juz sie na mnie facet nie jeden obraził bo zazartowałam a on miał inne poczucie humoru. Dobrze mi sie rozmawia z ludzmi takimi jak ja. Chociaz ja sama tez tak mam ze tez gdy ktoś mnie urazi to tez nie chce się zadawać z Ta osoba.

Nie raz powinnam sie ugryźć w jezyk bo ja nie mówię serio a ktoś bierze moje słowa  na poważnie. Nie każdy wyczuwa.

Dnia 28.07.2021 o 12:53, Oczarowana45 napisał:

Parę razy juz sie na mnie facet nie jeden obraził bo zazartowałam a on miał inne poczucie humoru. Dobrze mi sie rozmawia z ludzmi takimi jak ja. Chociaz ja sama tez tak mam ze tez gdy ktoś mnie urazi to tez nie chce się zadawać z Ta osoba.

Niezależnie od relacji najlepiej gdy nadajemy na zbliżonych falach, bo po co się z kimś męczyć? Mało to mamy innych problemów? 🙂 Jeśli tego nie ma żegnamy się i idziemy dalej.

Dnia 26.07.2021 o 19:46, Oczarowana45 napisał:

Moze bym się z kim spotkała zeby zapomnieć o nim ale z drugiej strony będę mieć w głowie ze drugi tez mnie potraktuje jak rzecz.

W końcu trafisz na tego właściwego. Nie możesz się blokować. 

Dnia 28.07.2021 o 12:49, Oczarowana45 napisał:

Mi sie wydaje ze czymś go uraziłam bo on z tych raczej co sie na żartach nie znają. A ja znow jestem taka ze mowie co myślę i czasami jadę po bandzie. Potem żaluje po co coś mówiłam bo niektorzy szybko sie obrażają.

Po co się obwiniasz,? Po co ci taki sztywniak? Sztywny to ma być w spodniach 

• Haha 1

Szlocham wtedy w poduszkę czekając na sygnał od mojego Pana i władcy, jak wierna suczka. Hau, hau. 

Dnia 26.07.2021 o 19:46, Oczarowana45 napisał:

Moze bym się z kim spotkała zeby zapomnieć o nim ale z drugiej strony będę mieć w głowie ze drugi tez mnie potraktuje jak rzecz.

W końcu trafisz na tego właściwego. Nie możesz się blokować. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się