Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia84

Seks z młodszym partnerem ?

Polecane posty

1 godzinę temu, Stała napisał:

Pojechałaś ostro po bandzie. Bulimia to pikuś wobec moich realnych problemów...

Kiedy ja tak lubię 😁

Ale chyba to nie jest miejsce by opowiadać o naszych traumach, przeżyciach i o tym jak bardzo życie nas poturbowało. Chociaż mnie wcale 😉

Miłego dnia 🙋

1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

większość moich facetów też nie miała kraty na brzuchu i

No właśnie , bo może to nie takie ważne 

5 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Kiedy ja tak lubię 😁

Ale chyba to nie jest miejsce by opowiadać o naszych traumach, przeżyciach i o tym jak bardzo życie nas poturbowało. Chociaż mnie wcale 😉

Miłego dnia 🙋

Też lubię przesadzać w wywodach dlatego ci wybaczam twoje niefortunne pytania. Tyle o nas ile nazmyślamy publicznie i tak jest dobrze i nie trzeba prostować.

Również miłego dnia. Pa. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, Stała napisał:

Pojechałaś ostro po bandzie. Bulimia to pikuś wobec moich realnych problemów...

Bulimia to bardzo poważna choroba, często nieuleczalna i śmiertelna . Mało też jest ośrodków i specjalistów,  którzy ją potrafią leczyć. Magda nie powinna z tego żartować. Poza tym z problemami psychicznymi i depresyjnymi jest tak  że trudne są te, których nie potrafimy unieść. Każdy ma inną tolerancję dla nich i też trudno to porównywać. Z tego też nie warto żartować , bo czasami obiektywnie drobna rzecz przelewa czarę goryczy. Dlatego jak masz problemy, szukaj pomocy za wczau i nie słuchaj tych, którzy mówią Ci, że Twoje problemy są mało ważne. Trzeba je rozwikłać zawsze jak najszybciej, dbaj o siebie i nie tkwij w poczuciu niskiej wartości. 

4 minuty temu, Stała napisał:

Też lubię przesadzać w wywodach dlatego ci wybaczam twoje niefortunne pytania. Tyle o nas ile nazmyślamy publicznie i tak jest dobrze i nie trzeba prostować.

Również miłego dnia. Pa. 

Spoko. 

Nie daj się złym myślom 🙂🖐️

12 godzin temu, Kasia84 napisał:

Witam ja 37 lat zadbana zgrabna podobno bardzo ładna 😉 i on mój sąsiad 24 lat mega wysoki wysportowany piłkarz zawodowy , on ma ochotę ja tez ale nie mogę się odważyć , jestem samotna mama, uważam ze już ciało nie to samo aczkolwiek jestem świadoma ze nie jest złe 😉 tylko ze on taki przystojny i młody obawiam się czy aby napewno spełnię jego oczekiwania .. serio mógłby mieć kazda , młodsza , ładniejsza jakoś nie mogę tego sobie pokładać mimo ze mam Straszna ochotę 😉

37 to apoegum kobiecosci! :psychicznie i fizycznie.No chyba ze masz nadwage! ale jesli jak twierdzisz dobrze wygladasz to nie ma co sie szczypac.Jesli oboje macie ochote to uzywaj zycia na maksa.Pozniej beda tylko juz wspomnienia:) 

Nie ludz sie ze bedzie z tego jakas glebsza sprawa i traktuj to czysto fizycznie, cialo ma swoje prawa a zaliczyc ciacho meskie to powod do dumy dla ciebie  i  osobiste potwierdzenie  wyjatkowej atrakcyjnosci 🙂

Ja bym sie nie wahal 🙂 i wchodzil to bez kompleksow.! 

1 minutę temu, marinero napisał:

Ja bym sie nie wahal 🙂 i wchodzil to bez kompleksow.! 

Każdy jest trochę inny. Poza tym Ty jesteś facetem a ona kobietą. Skoro się waha ma pewne obawy.  Nie do każdego i w każdej sprawie da się podejść stereotypowo. Bo tak trochę radząc jej na stereotypach się opieramy. 

2 minuty temu, ddt60 napisał:

Każdy jest trochę inny. Poza tym Ty jesteś facetem a ona kobietą. Skoro się waha ma pewne obawy.  Nie do każdego i w każdej sprawie da się podejść stereotypowo. Bo tak trochę radząc jej na stereotypach się opieramy. 

Oczywiscie! Nie ulega to kwestii ze stereotypy stanowia podstawe naszego zycia w grupie.

Jednakze czas to dla kobiety inny przeciwnik niz dla faceta i najwyrazniej autorka nie ogarnela jeszcze tego a za jakis czas juz bedzie za pozno.Zycie to jazda na nartach po stoku w dol 🙂 i nie da sie cofnac .Trzba wiec szybko kalkulowac  i nie rozkminiac za bardzo bo sie wypadnie z trasy 🙂 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie! Nie ulega to kwestii ze stereotypy stanowia podstawe naszego zycia w grupie.

🙂 

Nie ,stereotypy z definicji są negatywne , krzywdzące i w końcowym efekcie destrukcyjne. Ludzie na szczęście są różni, twórczy i empatyczni. Natomiast stereotypy ,to prawda , działają ale do czasu albo jedynie w grupach tych osób,  którzy żyją płytko i schematycznie. To, że takich ludzi jest dużo to oczywiście przykro, ale to nie Ci ludzie decydują o rozwoju świata 

Edytowano przez ddt60

13 godzin temu, Kasia84 napisał:

Witam ja 37 lat zadbana zgrabna podobno bardzo ładna 😉 i on mój sąsiad 24 lat mega wysoki wysportowany piłkarz zawodowy , on ma ochotę ja tez ale nie mogę się odważyć , jestem samotna mama, uważam ze już ciało nie to samo aczkolwiek jestem świadoma ze nie jest złe 😉 tylko ze on taki przystojny i młody obawiam się czy aby napewno spełnię jego oczekiwania .. serio mógłby mieć kazda , młodsza , ładniejsza jakoś nie mogę tego sobie pokładać mimo ze mam Straszna ochotę 😉

Może mieć każdą ale ma ochotę na Ciebie. Więc nie rozumiem twoich wątpliwości. Często młodsi lubią starsze, zadbane kobiety. Ty masz ochotę, on też to w czym problem? Jak nie spełnisz jego oczekiwań to najwyżej  drugiego razu nie będzie. On też może nie spełnić twoich i nie będzie tak kolorowo jak ci się wydaje. Gorzej będzie jak się wkręcisz a druga strona nie, i będziesz widziała przez okno jak spotyka się z innymi, młodszymi.

4 godziny temu, Stała napisał:

O czym myśli młody chłopak umawiając i zako...ąc się w starej kobiecie. Nie rozumiem. Ktoś umie to wyjaśnić to proszę.

O tym samym co mloda dziewczyna spotykająca się ze starszym. Mam 29 lat a moj facet 51. Dlaczego? Bo nigdy nie kręcili mnie rówieśnicy,a o młodszych nie wspomnę. Tak mam i nic tego nie zmieni od 10 lat.

• Thanks 1

1 minutę temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

O tym samym co mloda dziewczyna spotykająca się ze starszym. Mam 29 lat a moj facet 51. Dlaczego? Bo nigdy nie kręcili mnie rówieśnicy,a o młodszych nie wspomnę. Tak mam i nic tego nie zmieni od 10 lat.

Nawet dla kasy nie chciała bym być z takim starym dziadem.

5 minut temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Dajesz nadzieję wobec tego, że młody i piękny jeszcze zakocha się we mnie na stare lata. Ok.

12 minut temu, KIaudia napisał:

Nawet dla kasy nie chciała bym być z takim starym dziadem.

No i nie chodzi tu o kasę w moim przypadku akurat. Wg Ciebie przesadziłam? Za duża różnica wieku?

9 minut temu, Stała napisał:

Dajesz nadzieję wobec tego, że młody i piękny jeszcze zakocha się we mnie na stare lata. Ok.

Ja jestem mloda i mam powodzenie u rówieśników a jednak zakochałam się w starszym o 21 lat. Czy jest przystojny? Dla mnie atrakcyjny ale myślę,że nie dla wszystkich.

5 minut temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

No i nie chodzi tu o kasę w moim przypadku akurat. Wg Ciebie przesadziłam? Za duża różnica wieku?

Jak on ci odpowiada to ok, ja tylko mówię, że dla mnie to byłaby za duża różnica.

Taka opowiesc kiedys czytalam, w ktorej babka kolo 40 sciagnela do lozka 25-letniego chlopaka, ktory remontowal jej kuchnie a potem sobie ubzdurala, ze z tego bedzie wielka milosc i jej zupelnie odwalilo.Wydzwaniala do niego, blagala o spotkania niemal z placzem a on oczywiscie nie byl zainteresowany na powaznie i staral sie jej pozbyc.Jeszcze jakby byla jakas wiecznie mloda bardzo atrakcyjna aktorka czy piosenkarka, ale zwykla psychoterapeutka, niska, w okularach i krotkich wlosach.Czy to nie zalosne i nie lepiej by bylo zyc tak zeby sie nie wstydzic?

2 minuty temu, emigrantka napisał:

zwykla psychoterapeutka, niska, w okularach i krotkich wlosach.

Śmieszne, czyżby wg ciebie kobieta z krótkimi włosami i nosząca okulary była automatycznie nieatrakcyjna? 😏

• Thanks 1

Witam ponownie :) to mój wątek wiec coś dodam :) 

nie interesuje mnie dłuższa relacja z nim ani tym bardziej związek po pierwsze znamy się od dziecka a po drugie zdaje sobie sprawę z różnicy wieku i ze to ma być tylko czysty seks.

Zakładając wątek chciałam się po prostu podbudować bo jak wiadomo lata lecą a ja z wiekiem uważam ze tu i tam się zmieniło aczkolwiek każdy i każda mówią ze jest super ;)szczerze mówiąc chodzi mi o biust , od zawsze miała duzy pełny( implanty) po ciazy karmieniu biust jest nadal duzy ale już nie taki jędrny i stad moj stres ze zobaczy ze się zniechęci , widzi mnie na codzień zawsze zadbana świetnie ubrana ale jak wiadomo w tych czasach można wszystko pięknie wyeksponować a w łóżku jednak jesteśmy nadzy ... nawet niewiem po co o tym pisze chyba muszę się psychicznie nastawić bo umówiłam się Z nim na dziś wieczór ;)

Odnośnie zmarszczek rozstępów i nie pamietam co tam jeszczs życzliwe damy pisały nie posiadam jak pisałam dbam o siebie od zawsze , medycyna estetyczna nie jest MK obca dlatego dziewczyny błagam mniej jadu i jak jedna napisała ze to kosztuje - jasne ze tak ale sama Na to zarabiam a to żadna fortuna wiec zamiast głupio pisać odłóżcie co nieco i zainwestujcie w siebie bo warto 😘

• Thanks 1

15 minut temu, Kasia84 napisał:

Witam ponownie 🙂 to mój wątek wiec coś dodam 🙂

nie interesuje mnie dłuższa relacja z nim ani tym bardziej związek po pierwsze znamy się od dziecka a po drugie zdaje sobie sprawę z różnicy wieku i ze to ma być tylko czysty seks.

Zakładając wątek chciałam się po prostu podbudować bo jak wiadomo lata lecą a ja z wiekiem uważam ze tu i tam się zmieniło aczkolwiek każdy i każda mówią ze jest super ;)szczerze mówiąc chodzi mi o biust , od zawsze miała duzy pełny( implanty) po ciazy karmieniu biust jest nadal duzy ale już nie taki jędrny i stad moj stres ze zobaczy ze się zniechęci , widzi mnie na codzień zawsze zadbana świetnie ubrana ale jak wiadomo w tych czasach można wszystko pięknie wyeksponować a w łóżku jednak jesteśmy nadzy ... nawet niewiem po co o tym pisze chyba muszę się psychicznie nastawić bo umówiłam się Z nim na dziś wieczór 😉

Odnośnie zmarszczek rozstępów i nie pamietam co tam jeszczs życzliwe damy pisały nie posiadam jak pisałam dbam o siebie od zawsze , medycyna estetyczna nie jest MK obca dlatego dziewczyny błagam mniej jadu i jak jedna napisała ze to kosztuje - jasne ze tak ale sama Na to zarabiam a to żadna fortuna wiec zamiast głupio pisać odłóżcie co nieco i zainwestujcie w siebie bo warto 😘

To super że jest świetnie jak jesteś porobiona, od zawsze miałas implanty?😄 nawet jak  zobaczy i mu sie nie spodobaja, to myslisz że powie nie, dziekuje wychodze? Nie musisz miec wszyatko idealne zeby cie przelecial.

42 minuty temu, Kasia84 napisał:

Witam ponownie 🙂 to mój wątek wiec coś dodam 🙂

Zakładając wątek chciałam się po prostu podbudować bo jak wiadomo lata lecą a ja z wiekiem uważam ze tu i tam się zmieniło aczkolwiek każdy i każda mówią ze jest super ;)szczerze mówiąc chodzi mi o biust , od zawsze miała duzy pełny( implanty) po ciazy karmieniu biust jest nadal duzy ale już nie taki jędrny i stad moj stres ze zobaczy ze się zniechęci , widzi mnie na codzień zawsze zadbana świetnie ubrana ale jak wiadomo w tych czasach można wszystko pięknie wyeksponować a w łóżku jednak jesteśmy nadzy ... nawet niewiem po co o tym pisze chyba muszę się psychicznie nastawić bo umówiłam się Z nim na dziś wieczór 😉

Ciekawe, tyle lat różnicy, a znacie się od dziecka!? Czyjego? 

• Haha 2

JA znam go od dziecka ,) chryste tu każdy znajdzie jakiś problem 🙂 

4 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Śmieszne, czyżby wg ciebie kobieta z krótkimi włosami i nosząca okulary była automatycznie nieatrakcyjna? 😏

Jak ma 20-30 lat to moze byc niezla laska, bo ma ladna mloda twarz  i figure, ale po 40 to juz nie.Starsze kobiety  musza stawac na glowie zeby jako tako wygladac, a mloda wyglada swietnie cokolwiek by nie ubrala i w kazdej fryzurze- oczywiscie lepiej lub gorzej ale nigdy brzydko.Krotkie wlosy i okulary dodaja lat, podobnie siwe wlosy ostatnio bardzo modne, ale mlodym to nie odbiera urody.Gorzej w srednim wieku

• Confused 1

15 godzin temu, Kasia84 napisał:

JA znam go od dziecka ,) chryste tu każdy znajdzie jakiś problem 🙂 

Raczej  tym  wątkiem zaciekawiłaś wielu młodych mężczyzn swoją otwartością na seks i nabrali na Ciebie apetytu. Gdybyś jeszcze pokazała swoją fotkę i okazałoby się , że masz zgrabną seksi figurę to powstałby Twój fanklub

• Haha 1

53 minuty temu, ddt60 napisał:

Raczej  tym  wątkiem zaciekawiłaś wielu młodych mężczyzn swoją otwartością na seks i nabrali na Ciebie apetytu. Gdybyś jeszcze pokazała swoją fotkę i okazałoby się , że masz zgrabną seksi figurę to powstałby Twój fanklub

I kolejka pod domem 😄

12 minut temu, Zepsuty napisał:

I kolejka pod domem 😄

Jasne

Napisano (edytowany)
Dnia 27.07.2021 o 14:23, Nigdyniemównigdy8 napisał:

👍

Uwazaj! LOL Bo za takie deklaracje tutejsze ciotki-cnotki cie uwedza na stosie netowym LOL i oglosza ze jestes nieliczacym sie  wyjatkiem!  a tymczasem jak wynika z roznych badan  na swiecie 29% kobiet (18-30 latek) deklaruje  ze NIE odrzuciloby opcji zwiazania sie z facetem 20 lat starszym 

Edytowano przez marinero

35 minut temu, marinero napisał:

👍

Uwazaj! LOL Bo za takie deklaracje tutejsze ciotki-cnotki cie uwedza na stosie netowym LOL i oglosza ze jestes nieliczacym sie  wyjatkiem!  a tymczasem jak wynika z roznych badan  na swiecie 29% kobiet (18-30 latek) deklaruje  ze NIE odrzuciloby opcji zwiazania sie z facetem 20 lat starszym 

Hej 20-tki 😄 Zapraszam do siebie 😉 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się