Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BomBom

Aleksandra Budzyńska

Polecane posty

23 minuty temu, Szarlotka1 napisał:

Tak, mnie to też zszokowało. Rowińska o asertywności ok. Poza tym jest super książka w 2 wersjach po Polsku i autorki polskiej Maria Król - Fijewska jakoś tak, tania wersja pt. łagodnie, stanowczo i bez lęku.

a droższa 😁 Asertywność managera.

Na pewno Budza je wszystkie przeczytała i zrobiła u siebie kompilację 😂

3 minuty temu, Dark evil napisał:

Żeby chociaż.

1 godzinę temu, Dark evil napisał:

Dobrze by było gdyby oprócz przeczytania wdrożyła to do swojego życia 😁

5 minut temu, Stara Pudernica napisał:

Dobrze by było gdyby oprócz przeczytania wdrożyła to do swojego życia 😁

Nie ma szans. Ona nie jest asertywna i nie ma pojęcia czym ona jest, jak nad nią pracować etc… , a żeby się nią stać musiałaby nad sobą popracować z kimś kto się na tym zna. 

18 godzin temu, BomBom napisał:

Nie ma szans. Ona nie jest asertywna i nie ma pojęcia czym ona jest, jak nad nią pracować etc… , a żeby się nią stać musiałaby nad sobą popracować z kimś kto się na tym zna. 

Ja nie wiem, czy macie jakieś jej książki, ale ja się dałam naciągnąć na jedną i tam są same banały i truizmy, okraszone biografią Budzy i jej biznesu, a wszyscy tylko nad nimi pieją jakie to świetne. Takie rzeczy to można sobie w podręczniku do przedsiębiorczości w liceum przeczytac, a nie u niej za chore pieniądze.

• Like 3

40 minut temu, jobanna napisał:

Ja nie wiem, czy macie jakieś jej książki, ale ja się dałam naciągnąć na jedną i tam są same banały i truizmy, okraszone biografią Budzy i jej biznesu, a wszyscy tylko nad nimi pieją jakie to świetne. Takie rzeczy to można sobie w podręczniku do przedsiębiorczości w liceum przeczytac, a nie u niej za chore pieniądze.

Kupiłam 3 🤭🙈 w zestawie bodajże. Jak zostać panią swojego czasu i dwie kursoksiążki. Sprzedałam nietknięte 🙈😂😂😂

• Haha 2

46 minut temu, jobanna napisał:

Liczy sie jeden rozdział autorstwa Budzy w ksiązce dr Lifestyle? absolutnie jest tam zbedny. 😂😂😂 nic ciekawego do niej nie wnosi. 

• Haha 1

3 godziny temu, jobanna napisał:

Bo Budza jest na poziomie przedmiotu o nazwie przedsiębiorczość w liceum. Tam jadą banały nic nie wnoszące. 

Ja od samego początku (kiedy B wypuściła pierwszy kurs na temat zarządzania sobą w czasie) nie mogłam nadziwić się , że ktoś to kupuje. Tematyka tak banalna, tyle podobnych  pozycji na rynku dostępnych za gorsze, już nie mówię ile można znalesc rzeczy za darmo, a ktoś jednak jej kurs kupił i to za ok 250 zł 🤯

potem były kolejne kursy, pamiętam że opcje ViP kosztowały nawet 400zl🤯 

E-book za 100zl to też jest porażka ale skoro wciąż znajduje chętne to nie dziwię się że w to idzie. 

1 godzinę temu, Noeliaa napisał:

Ja od samego początku (kiedy B wypuściła pierwszy kurs na temat zarządzania sobą w czasie) nie mogłam nadziwić się , że ktoś to kupuje. Tematyka tak banalna, tyle podobnych  pozycji na rynku dostępnych za gorsze, już nie mówię ile można znalesc rzeczy za darmo, a ktoś jednak jej kurs kupił i to za ok 250 zł 🤯

potem były kolejne kursy, pamiętam że opcje ViP kosztowały nawet 400zl🤯 

E-book za 100zl to też jest porażka ale skoro wciąż znajduje chętne to nie dziwię się że w to idzie. 

Ale, że jej nie wstyd? Bo to, że znajdą się ofiary losu, które to kupią to jedno. Ale pisanie tego i bredzenie o wyjątkowości to drugie. Budza bez żadnej krępacji opowiada o unikatowosci tych „dzieł”. Albo jest hieną biznesu albo ma zerowy wgląd w co pisze i robi, albo po prostu sama jest tak mało wymagająca intelektualnie, że uważa, że takie treści to szczyt szczytów, albo wszystko na raz. 

• Like 1

18 godzin temu, Onedream napisał:

Ja nie wiem, czy macie jakieś jej książki, ale ja się dałam naciągnąć na jedną i tam są same banały i truizmy

Ja kupiłam pierwsze wydanie jej pierwszej książki, "jak zostać panią swojego czasu" czy jakoś tak. 

Od literówek, powtórzeń i grafomanskiego stylu aż mnie bolały oczy. Jestem na 100% pewna, że książka nie była poddana korekcie, bo żaden redaktor by tego nie przepuścił! W książkach czasem zdążają się literówki, ale u niej tego była MASA 😳

A z książki wyniosłam jakże cenną lekcję : ogranicz social media, to będziesz mieć więcej czasu dla siebie. No brawo Budza! Odkrycie roku 😂

To była moja pierwsza i ostatnia przygoda z "dziełami" Budzy. 

Na szczęście udało mi się opchnąć ten badziew na OLX, więc chociaż odzyskałam trochę kasy, choć i tak żałuję każdej złotówki, którą na to wydałam. 

Edytowano przez Stara Pudernica
  • Like 1
  • Haha 1

A tam jej książki. Nic nie przebije mojego dostępu do klubu i nie tknięciu kursu zrob to dziś 😂😂😂😂 przez pół roku 😂😂😂😂

• Haha 4

Czyzby Budza obrażająca wszystko i wszystkich poczuła się urażona mailami w sprawie nie działającego sklepu? Ojej.

Ktoś nawet użył "niemiłych słów". Ojej, bidulkę to uraziło? Niech zobaczy jak to jest, jak ktoś z agresją na nią wyskakuje 👍😁

• Thanks 1

38 minut temu, Stara Pudernica napisał:

Ktoś nawet użył "niemiłych słów". Ojej, bidulkę to uraziło? Niech zobaczy jak to jest, jak ktoś z agresją na nią wyskakuje 👍😁

Trafił swój na swego i Budza nie za bardzo polubiła swoje chamskie alter ego. Ale smut 😀😀😀

Ale jest wkurzająca z tą nową szkołą 🙄 Gada o niej non stop, ale nie powie co i jak, bo chroni prywatność dzieci. Tak samo jak z psami. Jej ig zawalony zdjęciami psów, ale nie zdradzi jakiej są rasy. Dziecinada do kwadratu.

Mam ochotę napisać jej, że g**** mnie obchodzi szkoła jej dzieci (tylko wiem, że to grozi banem, a nie chce mi się zakładać kolejnego fake konta 😂😂😂

• Thanks 2

1 godzinę temu, Stara Pudernica napisał:

Ale jest wkurzająca z tą nową szkołą 🙄 Gada o niej non stop, ale nie powie co i jak, bo chroni prywatność dzieci. Tak samo jak z psami. Jej ig zawalony zdjęciami psów, ale nie zdradzi jakiej są rasy. Dziecinada do kwadratu.

Mam ochotę napisać jej, że g**** mnie obchodzi szkoła jej dzieci (tylko wiem, że to grozi banem, a nie chce mi się zakładać kolejnego fake konta 😂😂😂

No zajrzałam.A czy ona nie pokazała budynku tej szkoły? W Krakowie jest skończona ilość szkół z podwójnym językiem. 
Mnie rozbawiła tymi hasłami, ze ona robi takie smakie owakie nowe, kopiuje od innych, bierze cudze pomysły. Gorzej nawet w publikacjach nie napisze od kogo to wzięła czy za kim cytuje.

pycha kroczy przed upadkiem jak to powiadają, aczkolwiek w PL jest wystarczająca tez liczba kobiet, które mogą agresywne wrzaski przyjmować jako asertywność.

i to klęska ban powinien być za to.

A z innej beczki to patrząc na Budzę z jej wiecznie krzywą miną, pełną agresji to mam wrażenie, że ona coraz gorzej wyglada. 

• Like 1

13 minut temu, BomBom napisał:

A z innej beczki to patrząc na Budzę z jej wiecznie krzywą miną, pełną agresji to mam wrażenie, że ona coraz gorzej wyglada. 

No może jej ta wieczna propaganda sukcesu szkodzi...

14 minut temu, BomBom napisał:

Dokładnie- chciała mieć firmę imperium i byc gwiazda internetow a nie pomyslała o konsekwencjach tego. Teraz jest wiecznie wkuurwiona, zestresowana, ma się wrazenie że jej profil zionie hejtem i złą energią. 

• Like 3

19 minut temu, Dark evil napisał:

Dokładnie- chciała mieć firmę imperium i byc gwiazda internetow a nie pomyslała o konsekwencjach tego. Teraz jest wiecznie wkuurwiona, zestresowana, ma się wrazenie że jej profil zionie hejtem i złą energią. 

Fakt. Gdyby hejt był bardziej zwalczany Budza i jej konto byłoby do zamknięcia. 

• Like 1

Widziałyście wspólne z Mierzwińską oświadczenie? 
jałowe i nic nie wyjaśniające wg mnie. 

Oglądała ktoras z was wywiad Budzy z Kaminską dla klubu psc? Cos ciekawego mówiły czy jak zwykle samo mięso? 

2 godziny temu, Onedream napisał:

Widziałyście wspólne z Mierzwińską oświadczenie? 
jałowe i nic nie wyjaśniające wg mnie. 

wyglada  Jak taka ugoda - zamiast w sprawy w sądzie …. 

a smród po tej sprawie zostanie na długo 

• Like 1

Dnia 13.09.2021 o 21:47, Onedream napisał:

A tam jej książki. Nic nie przebije mojego dostępu do klubu i nie tknięciu kursu zrob to dziś 😂😂😂😂 przez pół roku 😂😂😂😂

Ja też miałam klub, ba, pobrałam wszustkie pdfy z tekstami wszyatkich webinarów i kursów, które tam były, karty pracy, wszystko.

To było 1.5 roku temu.

Nie tknęłam z tego nic. Klub w sumie miałam dla pierwszeństwa produktów, które w tamtym czasie były kijowe (pastelove chyba), a w sumie teraz jak podskoczę do PPC to mnie nie tykają te jej limitowane ilości online.

Chociaż nie skaczę do PPC xD ostatnio bylam po pierwszym covidowym otwarciu bo moj chłop chcial sernika 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się