Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Powiem ci tak- ja kiedyś takiego miałam i też viagry nie brał bo przecież to go obraża. Wtedy musiałby się przyznać do problemu.

Ostatecznie to impotent mnie rzucił bo tak było łatwiej. Teraz więc bym olała takiego typka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

Powiem ci tak- ja kiedyś takiego miałam i też viagry nie brał bo przecież to go obraża. Wtedy musiałby się przyznać do problemu.

Ostatecznie to impotent mnie rzucił bo tak było łatwiej. Teraz więc bym olała takiego typka.

Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki byłby z charakteru, jeżeli ogólnie byłby dobrą osobą to bym dała szansę, a jezeli miałby z...y charakter i do tego mu nie stawał to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

 

2 godziny temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Czy jeśli partnerowi nie staje jest u Was skreślony od razu ? Czy dajecie mu czas? Dodam,że wiagry nie może ze względu na 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mateo93111 napisał:

 

Zależy czego oczekujesz. Jeżeli jest młody i już ma problemy to bym się zastanowił. Bo lepiej nie będzie. I pytanie na czym ci naprawdę zależy na nim Czy dobrym sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mateo93111 napisał:

Zależy czego oczekujesz. Jeżeli jest młody i już ma problemy to bym się zastanowił. Bo lepiej nie będzie. I pytanie na czym ci naprawdę zależy na nim Czy dobrym sexie.

I na tym i na tym 😉 Dobrego seksu raczej z tego nie będzie  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

(...) Dodam,że wiagry nie może ze względu na zdrowie 

To problem dla marinero 😄  ( Zarcik- bez urazy mari) 😉 

Marinero zalecał seler. Kup mu parę kilo i niech zajada codziennie ile wlezie 😉  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Tylko o którym selerze mowa, naciowym czy o korzeniu?

Kurcze........ Nie pamiętam. Zajadaj oba 😄😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kicia_ napisał:

Zależy jaki byłby z charakteru, jeżeli ogólnie byłby dobrą osobą to bym dała szansę, a jezeli miałby z...y charakter i do tego mu nie stawał to nie

Na dłuższą metę coś takiego nie ma sensu. Seks jest ważny, to jeden z NIEZBĘDNYCH filarów każdego związku. Związek bez seksu prędzej czy później pójdzie się za przeproszeniem jeb*ć... Choć to określenie jest chyba trochę niefortunne 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Tak,ten wiek 

Jak jesteś sporo młodsza, masz swoje potrzeby a to nowa znajomość, to mimio że facet spoko, trzeba chyba podziękować. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Marcin40 napisał:

To problem dla marinero 😄  ( Zarcik- bez urazy mari) 😉 

Marinero zalecał seler. Kup mu parę kilo i niech zajada codziennie ile wlezie 😉  

Mnie mimo dojrzałego wieku staje bez selera, choć seler nawet lubię .... Fakt, mam i miałem wyjątkowe duże libido. Mogę długo....cały czas zwłaszcza gdy partnerka atrakcyjna

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

Mnie mimo dojrzałego wieku staje beż selera, choć seler nawet lubię .... Fakt, mam i miałem wyjątkowe duże libido. Mogę długo....cały czas zwłaszcza gdy partnerka atrakcyjna

No własnie........... odstaw na parę tygodni to zobaczymy jaki będzie z Ciebie chojrak 😉 😄 Żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcin40 napisał:

No własnie........... odstaw na parę tygodni to zobaczymy jaki będzie z Ciebie chojrak 😉 😄 Żarcik

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ddt60 napisał:

Mnie mimo dojrzałego wieku staje bez selera, choć seler nawet lubię .... Fakt, mam i miałem wyjątkowe duże libido. Mogę długo....cały czas zwłaszcza gdy partnerka atrakcyjna

Ile masz lat jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Ile masz lat jeśli mogę zapytać?

Wolałbym tego nie zdradzać wprost ale jestem dojrzałym mężczyzną . Po prawdzie sam się nie spodziewałem wcześniej,  że w moim wieku będę wciąż miał taką ochotę.  Chyba u mnie to musi mieć związek z jakimiś predyspozycjami wrodzonymi... genetycznymi. Bo nic specjalnego nie robię ani nie robiłem aby wciąż mieć tak wysokie libido. Dlatego wydaje mi się   że w jakimś sensie wysokie bądź niskie libido to cecha wrodzona danego mężczyzny. Ja mam akurat bardzo wysokie. Inni mogą mieć niskie i powiedzmy w młodym wieku mogą jeszcze dotrzymywać kroku partnerce ale potem  z biegiem czasu kompletnie wymiękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, ddt60 napisał:

Wolałbym tego nie zdradzać wprost ale jestem dojrzałym mężczyzną . Po prawdzie sam się nie spodziewałem wcześniej,  że w moim wieku będę wciąż miał taką ochotę.  Chyba u mnie to musi mieć związek z jakimiś predyspozycjami wrodzonymi... genetycznymi. Bo nic specjalnego nie robię ani nie robiłem aby wciąż mieć tak wysokie libido. Dlatego wydaje mi się   że w jakimś sensie wysokie bądź niskie libido to cecha wrodzona danego mężczyzny. Ja mam akurat bardzo wysokie. Inni mogą mieć niskie i powiedzmy w młodym wieku mogą jeszcze dotrzymywać kroku partnerce ale potem  z biegiem czasu kompletnie wymiękają

Rozumiem  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Czy jeśli partnerowi nie staje jest u Was skreślony od razu ? Czy dajecie mu czas? Dodam,że wiagry nie może ze względu na zdrowie 

Nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem. 

Dziwne. Zadane jest pytanie dla Pań, a wyrywają się do odpowiedzi sami Panowie aż piszcąc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem. 

Dziwne. Zadane jest pytanie dla Pań, a wyrywają się do odpowiedzi sami Panowie aż piszcąc 😄

Jaki był Twój najstarszy wiekiem partner ? 🙂

To fakt,że panowie Góra  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Jaki był Twój najstarszy wiekiem partner ? 🙂

To fakt,że panowie Góra  🙂

No ba! U nas tutaj wszystko jest do góry 😄  O ............tu na przykład 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Jaki był Twój najstarszy wiekiem partner ? 🙂

To fakt,że panowie Góra  🙂

Czasami miła nigdy nie jest ważny wiek kalendarzowy. Rozumiem, że młode kobiety pociąga w dojrzałych niekoniecznie bryka i kasa ale na pewno klasa, elegancja, bycie zadbanym, wyleczone zęby ( lubicie całować faceta z próchnicą?), higiena, wydepilowany siusiak i jajka, troskliwość, czasami wykształcenie. I nawet jeśli ch.u.j dojrzałemu staje trochę dłużej to do tego czasu młoda kobieta z takim się nie nudzi , natomiast gdy młodemu stanie szybko i wszystko pójdzie szybko to gdy wyjdzie bo już wszystko się skończyło i nawet nie zapłaci rachunku za hotel to będzie niesmak. 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jan6Nowak6 napisał:

Na dłuższą metę coś takiego nie ma sensu. Seks jest ważny, to jeden z NIEZBĘDNYCH filarów każdego związku. Związek bez seksu prędzej czy później pójdzie się za przeproszeniem jeb*ć... Choć to określenie jest chyba trochę niefortunne 😉

Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Jaki był Twój najstarszy wiekiem partner ? 🙂

To fakt,że panowie Góra  🙂

Rówieśnik 😁

I taki też idzie ze mną przez życie. Ale jeżeli byłabym wolna, to napewno umówiłabym się na randkę z mężczyzną młodszym od siebie 🙂

Granica do 5 lat. Nie więcej 🤗

Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie skreślam od razu Bo wiadomo czasem stres (np. Obawa z jego strony ,że nie podoła itp.) , zmęczenie,wstyd  robia  swoje.. 

Ale jeżeli na dłuższą metę problem by się powtarzał No to ciężki temat ,bo wiadomo sex jest  spoiną związku choćby nie wiem co kto mówił,  ze sex nie jest najważniejszy itp. To jednak myślę, że na tyle ważny ze taki związek nie ma przyszłości jeśli nie czerpiemy z tego pełnej satysfakcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, thesamesoul napisał:

Nie ,nie skreślam od razu Bo wiadomo czasem stres (np. Obawa z jego strony ,że nie podoła itp.) , zmęczenie,wstyd  robia  swoje.. 

Ale jeżeli na dłuższą metę problem by się powtarzał No to ciężki temat ,bo wiadomo sex jest  spoiną związku choćby nie wiem co kto mówił,  ze sex nie jest najważniejszy itp. To jednak myślę, że na tyle ważny ze taki związek nie ma przyszłości jeśli nie czerpiemy z tego pełnej satysfakcji 

Pełna zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Tak,ten wiek 

Wiek ma swoje plusy, bo dojrzały partner myśli o partnerce. Nie jak młokos.

Poza tym są leki na te problemy i problem znika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałam, że nie może brać wiagry. To przykre, ale nie zaczynaj nawet tego. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mejka napisał:

Właśnie doczytałam, że nie może brać wiagry. To przykre, ale nie zaczynaj nawet tego. 😔

Masz na myśli by nie zaczynać takiego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×