Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Barni

Dziewczyny. Jak mam jej to powiedzieć?

Polecane posty

Witam. Jestem zakochany w przyjaciółce, która widzi we mnie tylko przyjaciela. 

W Sobote się z nią spotkam I chce powiedzieć jej co czuję i że nie jestem w stanie się z nią tylko przyjaźnić i że chciałbym znią zacząć budować coś więcej. Natomiast wiem że ona w miły sposób powie mi nie I że chce się tylko przyjaźnic (Poprostu wiem, było dużo sygnałów I nakierowań że z jej strony że tylko przyjaźn)

A ja nie jestem w stanie być jej przyjacielem przez to co czuję. Więc podjąłem decycje że będe musiał urwać kontakt.

Lecz nie wiem jak to powiedzieć żeby jej nie zranić I żeby z siebie nie zrobić ...y. Nie chcę żeby to wyglądało na szantaż z mojej strony że albo coś więcej albo z nami koniec.

Czy Panie mogą mi powiedzieć jak to najlepiej rozwiązać?

Dzięki!

B.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta powie Ci to inaczej, a ja Ci powiem, jak było ze mną. Miałem dwójkę dobrych przyjaciół naprawdę dobrych spędzaliśmy razem dużo czasu, no i oni po jakimś czasie między sobą coś tam coś tam no i dobra sobie myślę fajnie, że próbują. No i ona się zakochała a on wybrał inną, i ona oczywyście przeżywała jak to dziewczyny i dużo rozmawialiśmy na ten temat, spotykaliśmy się częściej we dwójkę bo jego pożarła tamta franca. Jakoś po czasie,  zrozumiałem, że moja przyjaciółka przestaje być dla mnie przyjaciółka a kimś więcej. Chwilę to trwało ale zdecydowałem, że urywam kontakt bo to nie jest miłość jeżeli tylko ja to przeżywam, po prostu zauroczenie, i to była najlepsza decyzja bo po szczerej rozmowie, że nie chcę ich stracić przy czym było mi żal siebie, że jako twardy charakter nie powinienem tak przeżywać ale cóż miłość skruszy najtwardsze serce było kilka cichych dni ale po wszystkim wróciliśmy do rozmów, a nasza relacja była jeszcze lepsza  dlatego czuję dumę bo do dziś możemy na siebie liczyć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Barni napisał:

Natomiast wiem że ona w miły sposób powie mi nie I że chce się tylko przyjaźnic (Poprostu wiem, było dużo sygnałów I nakierowań że z jej strony że tylko przyjaźn)

Wystarczy szczera rozmowa. Nie wybiegają zbyt pochopnie z własnymi założeniami. Może przyjaciółka Cię zaskoczy? Dowiesz się tego, czego się nie spodziewasz?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że tylko przyjaciela? Może myśli tak samo jak ty?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iskra* napisał:

Zwyczajnie powiedz co czujesz i o czym marzysz. Gdy powie " Nie nie mogę Ci tego dać" wtedy dopiero powiedz że tak podejrzewałeś i nie masz o to żalu, bo ma ona prawo czuć inaczej. Powiedz że przemyślałeś wobec tego co powinieneś zrobić i wiesz że nie poradzisz sobie w roli jej przyjaciela, dlatego chcesz zerwać kontakty, bo tak będzie dla Ciebie lepiej. Życz jej wszystkiego dobrego na koniec.

Inaczej tego chyba nie da się załatwić.

Brak mi reakcji, ale wydaje mi się że to jest najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cisza napisał:

Skąd wiesz, że tylko przyjaciela? Może myśli tak samo jak ty?

Przeczytaj to co w nawiasie napisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zepsuty napisał:

Przeczytaj to co w nawiasie napisał 

Czytałam, a jakże...

Tylko skądś też druga strona wpadła na pomysł, że może być to więcej niż przyjaźń. Chyba nie powiesz, że sobie wymyśliła...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×