Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mateo93111

Kolacja bez zobowiązań.

Polecane posty

Cześć mam ogromną ochotę zabrać dojrzałą kobietę na kolację i śniadanie do łóżka. Może wyjazd? Mam takie myśli od dłuższego, czasu. Dodam że chciałbym zabiegać i adorowac w tym czasie i dać się poczuć kobiecie jak naj lepiej. Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli sugerujesz, że po kolacji ma być jakieś śniadanie do łóżka, to już zobowiązanie do odpracowania kolacji. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że jeśli sugerujesz, że po kolacji ma być jakieś śniadanie do łóżka, to już zobowiązanie do odpracowania kolacji. 😈

Bystrzacha! Od dłuższego czasu mam ochotę na taki wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię zniechęcać, ale dojrzała kobieta nie musi odpracowywać kolacji bo ją na nią stać 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nie chce cię zniechęcać, ale dojrzała kobieta nie musi odpracowywać kolacji bo ją na nią stać 🙂

 

Możliwe że stać. Zazwyczaj kobiety z klasą stać na wiele;) ale ja nie gwarantuje tylko kolacji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Nie chce cię zniechęcać, ale dojrzała kobieta nie musi odpracowywać kolacji bo ją na nią stać 🙂

 

Chyba  że natrafi na dojrzałego mężczyznę, to poza kolacją będzie pokój w hotelu oraz luksusowa bielizna ładnie zapakowana i leżącą na łóżku i ew. perfumy  . Tylko trzeba umieć trafić z rozmiarem bielizny ale jest to do nauczenia (z mojego własnego doświadczenia )

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

Chyba  że natrafi na dojrzałego mężczyznę, to poza kolacją będzie pokój w hotelu oraz luksusowa bielizna ładnie zapakowana i leżącą na łóżku i ew. perfumy  . Tylko trzeba umieć trafić z rozmiarem bielizny ale jest to do nauczenia (z mojego własnego doświadczenia )

Dokładnie jak powiedziałem nie tylko kolacja. A co do rozmiaru ustalimy wcześniej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mateo93111 napisał:

Dokładnie jak powiedziałem nie tylko kolacja. A co do rozmiaru ustalimy wcześniej 😉 

Co do rozmiaru to trzeba mieć wyczucie w oczach ....przecież nie będziesz pytał jaki ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:


Moze jednak  zalatw to bardziej prosto zamow sobie wlasnie call-girl i pojedz  z nia gdzies na .

Tym bardziej   że są także call-girl w wieku dojrzałym. Aczkolwiek to mu przedroży bo oprócz hotelu będzie musiał zapłacić jeszcze prostytutce.  A jak mówisz o luksusowej to oprócz odpowiedniej kasie to jeszcze jakiś "drobny" prezent np. tą bieliznę wypada dać. Bo luksusową trzeba traktować luksusowo. Więc może niech weźmie zwykłą i pojedzie z nią do taniego motelu na godziny i uwinie się szybciej. Marzenia inne a rzeczywistość inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdzieś tam są kobiety, które marzą o młodszym partnerze. Większość woli jednak partnera na stałe, a nie na raz. Czy myślisz o takiej partnerce na stałe? Jeśli tak, to scenariusz spotkania jest piękny. 

Kobiety mają to do siebie, że przywiązują się do partnera poprzez sex. Dlatego tak ciężko jest im go zmienić. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, marinero napisał:

Mysle ze jemu chodzi wlasnie o niskie koszty takiej przygody dlatego "dojrzala",bo liczy na to ,ze zachwyci ja sam fakt ,ze ja "mlody" zaprosi gdzies tam i glupia baba nie bedzie sobie roscila pretensji do czegos wiecej niz jedna nocka  no!  bo "zafundowal" jej jakies atrakcyjne miejsce i tak w pandemii za cene obnizona LOL

Cale to przesiewziecie to "landrynka w pozłotce " i za wszystkim stoi  nie romantyzm  ale Ekonomija ! jak mowia Grecy ! 

Mylisz się i to bardzo. Nie zależy mi na Ekonomiji ! Może ty właśnie sobie tak to wyobrażasz ale nie ja. Z drugiej strony nie myślałem o typowiej ,,Call Girl ,, mam opory przed prostytutkami. Nie ze względu na brak bieniedzy bo tego mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×