Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Drpaolita

Po co ludzie robią sobie dzieci skoro nie mają na nie pienidzy ani ochoty ?

Polecane posty

Właściwie to ja całe życie mam zniszczone przez to że moi rodzice nigdy nie zadbali materialnie o mój start w przyszłość, ciągle im na wszystko było szkoda oczywiście co związane z dziećmi, kiedy by ich nie poprosić o pomoc cokolwiek to słyszę " jesteś dorosła mam co robić " po cholerę płodzic 3 dzieci jak jakiś królik rozplodowy jeśli się wie że się nie ma na nie wcale ochoty 

Wcale nie chce żyć a zostałam do tego zmuszona i nie mam oparcia w nikim 

Dnia 29.07.2021 o 17:36, Drpaolita napisał:

Wcale nie chce żyć a zostałam do tego zmuszona i nie mam oparcia w nikim 

Przytulam. Możesz wykorzystać swoje życie jak chcesz. Rodzice dali Ci co mogli.

Dnia 29.07.2021 o 17:35, Drpaolita napisał:

Właściwie to ja całe życie mam zniszczone przez to że moi rodzice nigdy nie zadbali materialnie o mój start w przyszłość

Moi też nie, a teraz zupełnie finansowo nie narzekam.  Wysiłek własny, parę lat temu duży, teraz już niewielki.  Może zamiast obwiniać rodziców mogłabyś sama coś zrobić by być lepiej sytuowana?  

Dnia 30.07.2021 o 23:14, Gerwazyli napisał:

Moi też nie, a teraz zupełnie finansowo nie narzekam.  Wysiłek własny, parę lat temu duży, teraz już niewielki.  Może zamiast obwiniać rodziców mogłabyś sama coś zrobić by być lepiej sytuowana?  

A czy ja mówię że mi źle teraz ? Doszłam do wszystkiego sama , problem w tym prawdę mówiąc że moi rodzice to prozniaki po zawodowce którym się nigdy nie palilo żeby zadbać jakoś lepiej o rodzinę, dzieci się na świat nie proszą tylko bezmyslne dziecioroby je robią i się nie martwia później losem tego co splodzili

Żaden człowiek sam się na świat nie prosi a jeśli ktoś się parka jak królik smierdzacy i obwinia dzieci że wogole jedzą i potrzebują ubrań to znaczy że taki człowiek to dzieciorob i nieudacznik 

Są prezerwatywy, tabletki tylko środków antykoncepcji, Nie stać cię na dziecko to sobie zaklej peezde

Dnia 30.07.2021 o 22:48, brokencat87 napisał:

Przytulam. Możesz wykorzystać swoje życie jak chcesz. Rodzice dali Ci co mogli.

Właśnie nie ojciec wolał przechlac a matka mówiła "jak sobie pójdziesz do pracy to sobie zarobisz " po chooj robić dzieci ? Żeby później im to życie wypominac ? Moi rodzice to prymitywy których nic nigdy nie obchodziło i ich za to nienawidze

Dnia 29.07.2021 o 17:35, Drpaolita napisał:

Właściwie to ja całe życie mam zniszczone przez to że moi rodzice nigdy nie zadbali materialnie o mój start w przyszłość, ciągle im na wszystko było szkoda oczywiście co związane z dziećmi, kiedy by ich nie poprosić o pomoc cokolwiek to słyszę " jesteś dorosła mam co robić " po cholerę płodzic 3 dzieci jak jakiś królik rozplodowy jeśli się wie że się nie ma na nie wcale ochoty 

Doskonale Cię rozumiem, zawsze starałam się pomagać gorzej sytuowanym koleżankom. Jedną brałam samochodem do szkoły, inne płaciłam za noszenie plecaka i przebieranie butów, innej przynosiłam dodatkową kanapkę. Smutno, że wciąż są w Polsce takie patologiczni rodzice, którzy decydują się na dzieci nie kupując dzieciom mieszkania na start. Masakra

5 godzin temu, Lampa napisał:

Doskonale Cię rozumiem, zawsze starałam się pomagać gorzej sytuowanym koleżankom. Jedną brałam samochodem do szkoły, inne płaciłam za noszenie plecaka i przebieranie butów, innej przynosiłam dodatkową kanapkę. Smutno, że wciąż są w Polsce takie patologiczni rodzice, którzy decydują się na dzieci nie kupując dzieciom mieszkania na start. Masakra

Ta mieszkanie na start , mi ojciec powiedział że wszystko idzie na najmłodszego brata a ja i średni nie dostaniemy nic , W sumie się nie zdziwiłam i tak od niego cake życie nic nie dostałam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować