Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamil321

MINETA A HIV?

Polecane posty

Witam mam pytanie czy robiąc minete 

prostytutce moza się czymś zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo małe prawdopobieństwo. Mineta jest raczej bezpieczna,  choć możliwość zarażenia istnieje. Zawsze możesz zgłosić się do poradni anty HIV i po ryzykownym zachowaniu dostaniesz terapię , która na celu będzie miała zminimalizować ryzyko zakażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
4 godziny temu, ddt60 napisał:

Bardzo małe prawdopobieństwo. Mineta jest raczej bezpieczna,  choć możliwość zarażenia istnieje. Zawsze możesz zgłosić się do poradni anty HIV i po ryzykownym zachowaniu dostaniesz terapię , która na celu będzie miała zminimalizować ryzyko zakażenia

ja np nie lubie ciagnac druta i tego nie robilam i nie robie co do siusiania to nie do lizania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

ja np nie lubie ciagnac druta i tego nie robilam i nie robie co do siusiania to nie do lizania 

A co do siusiania pozwalasz włożyć do pochwy?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ddt60 napisał:

Bardzo małe prawdopobieństwo. Mineta jest raczej bezpieczna,  choć możliwość zarażenia istnieje. Zawsze możesz zgłosić się do poradni anty HIV i po ryzykownym zachowaniu dostaniesz terapię , która na celu będzie miała zminimalizować ryzyko zakażenia

Czyli mam rozumieć że mineta jest bezpieczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kamil321 napisał:

Czyli mam rozumieć że mineta jest bezpieczna 

Generalnie tak jak piszą- co nie oznacza, że zupełnie bezpieczny ale ryzyko jest bardzo niskie.

"Oral sex ranks very low on the list of ways HIV can be transmitted. It’s more likely to transmit HIV through anal or vaginal sex."

https://www.healthline.com/health/oral-sex-hiv#risks

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ddt60 napisał:

A co do siusiania pozwalasz włożyć do pochwy?

Zapewne tylko w odpowiedniej grubości prezerwatywie i w odpowiednich warunkach atmosferycznych.:classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki lovelas zachciało mu się prostytutce robić. To teraz się bój - a dobrze ci tak. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Renata67y napisał:

Jaki lovelas zachciało mu się prostytutce robić. To teraz się bój - a dobrze ci tak. 

Chyba jednak- z tego co piszą fachowcy to jesli już większe ryzyko opryszczki niż HIV. Raczej więc ujdzie mu to na sucho. Widocznie panna była ponętna i miała ładną pi.pk.ę . Prostytutki też bywają atrakcyjne i seksowne

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ddt60 napisał:

Chyba jednak- z tego co piszą fachowcy to jesli już większe ryzyko opryszczki niż HIV. Raczej więc ujdzie mu to na sucho. Widocznie panna była ponętna i miała ładną pi.pk.ę . Prostytutki też bywają atrakcyjne i seksowne

Tu pełna zgoda 😄 Ahhhh........... kiedy wspomnę tę , którą widziałem za szybką w Amsterdamie........aż łezka się kręci,że nie skorzystałem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ddt60 napisał:

Chyba jednak- z tego co piszą fachowcy to jesli już większe ryzyko opryszczki niż HIV. Raczej więc ujdzie mu to na sucho. Widocznie panna była ponętna i miała ładną pi.pk.ę . Prostytutki też bywają atrakcyjne i seksowne

Wiem o tym bo sama się spotykam w ten sposób. Ale się brzydzę jak ch+uj mnie liże modlę się żeby skończył jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
Dnia 31.07.2021 o 09:09, ddt60 napisał:

A co do siusiania pozwalasz włożyć do pochwy?

no jasne ale z prezerwatywa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

no jasne ale z prezerwatywa 🙂

A jak będziesz chciała mieć dzidziusia to speremka będzie musiała Ci strzyknąć 😎

A lubię tam lizać kobietę ....parę kropli siusiu mi nie przeszkadza.  

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Renata67y napisał:

Wiem o tym bo sama się spotykam w ten sposób. Ale się brzydzę jak ch+uj mnie liże modlę się żeby skończył jak najszybciej

Robiłaś to za kasę ....ja akurat słyszałem, że prostytutki często lubią jak facet je liże bo jest to "forma szacunku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
2 minuty temu, ddt60 napisał:

A jak będziesz chciała mieć dzidziusia to speremka będzie musiała Ci strzyknąć 😎

A lubię tam lizać kobietę ....parę kropli siusiu mi nie przeszkadza.  

fujjj nie dalabym ci buzi nawet 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZOSIA SAMOSIA napisał:

fujjj nie dalabym ci buzi nawet 😤

Większość daje buzi  i jest tym zachwycona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Większość daje buzi  i jest tym zachwycona. 

a ja nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

a ja nie 

 

5 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

a ja nie 

Każdy jest inny ....ja uwielbiam lizać od czasów nastoletnich ....podniecają mnie kobiece feromony, które właśnie tam się wydzielają...jestem na naturalne, kobiece feromony bardzo wrażliwy. To atawistyczna cecha u ludzi stąd nie każdy mężczyzna i kobieta reaguje na feromony

Każda kobieta pachnie i smakuje tam nieco  inaczej ale wiele, gdy są zdrowe o dbają o higienę- super . Jeśli odrzuca mnie - co zdarzało się bardzo rzadko to niestety trudno mi się do takiej kobiety przekonać- w sensie fizycznego seksu

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
1 minutę temu, ddt60 napisał:

 

Każdy jest inny ....ja uwielbiam lizać od czasów nastoletnich ....podniecają mnie kobiece feromony, które właśnie tam się wydzielają...jestem na naturalne, kobiece feromony bardzo wrażliwy. To atawistyczna cecha u ludzi stąd nie każdy mężczyzna i kobieta reaguje na feromony

rozumiem ale dla mnie jest to obrzydliwe nie wzielabym do buzi siusiaka po prostu brzydze sie i nigdy nie zmienie zdania fujjj ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

rozumiem ale dla mnie jest to obrzydliwe nie wzielabym do buzi siusiaka po prostu brzydze sie i nigdy nie zmienie zdania fujjj ble

Większość moich partnerek brało do ust mojego siusiaka a duża część pozwalało i chciało finał w ustach  łącznie z połykaniem mojej spermy. Ale rozumiem  że to Cię brzydzi i ja to rozumiem i szanuję 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
5 minut temu, ddt60 napisał:

Większość moich partnerek brało do ust mojego siusiaka a duża część pozwalało i chciało finał w ustach  łącznie z połykaniem mojej spermy. Ale rozumiem  że to Cię brzydzi i ja to rozumiem i szanuję 

🤮 merci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ddt60 napisał:

Robiłaś to za kasę ....ja akurat słyszałem, że prostytutki często lubią jak facet je liże bo jest to "forma szacunku"

Może i tak jest to miłe. Czasem dochodzę ale muszę czuć że on nie liże na siłę i nie na chama. A to widać odrazu. Wtedy mam trochę przyjemności. A są takie Janusze co lizna raz dwa razy i wkłada odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renata67y napisał:

muszę czuć że on nie liże na siłę i nie na chama.

Nie liżę na siłę, robię to  bo uwielbiam.  W tej sytuacji pewnie w zbliżeniu ze mną miałabyś orgazm a nie dyskomfort. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renata67y napisał:

lizna raz dwa razy i wkłada odrazu

Lubię długie pieszczoty. Zazwyczaj dbam o to aby kobieta jeszcze przed penetracją przeżyła co najmniej pierwszy orgazm.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renata67y napisał:

Może i tak

Gdybym się zdecydował na płatny seks i trafiłbym na Ciebie starałbym się traktować Cię jak ukochaną i kochankę- więc wszystko zależałoby od Ciebie czy Ty jako prostytutka potrafiłabyś mnie, klienta zaakceptować w roli ukochanego. Jeśli tak to byłoby Ci ze mną dobrze- jeśli nie to oczywiście musiałabyś udawać jako element płatnej usługi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×