Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klopskakao

Faceci gdy wybierają kierują się płodością u kobiety nie jej wiekiem

Polecane posty

Napisano (edytowany)

ta płodniejsza ma branie nawet jako starsza, a mniej płodna młodsza może nie mieć brania, takie są fakty

Edytowano przez klopskakao

2 godziny temu, klopskakao napisał:

ta płodniejsza ma branie nawet jako starsza, a mniej płodna młodsza może nie mieć brania, takie są fakty

Rozumiem zatem, że największe branie mają matki czwórki dzieci, bo te mają płodność już potwierdzoną.

3 godziny temu, klopskakao napisał:

Faceci gdy wybierają kierują się płodością u kobiety nie jej wiekiem

Myślałem, że wyglądem.

1 godzinę temu, Nowy w mieścіe napisał:

Myślałem, że wyglądem.

Tak? 🤔

4 godziny temu, klopskakao napisał:

I jak Ci faceci zdobywają informację ktòra bardziej płodna jak np żadna nie ma dzieci? xD

• Haha 1

3 godziny temu, Nowy w mieścіe napisał:

Myślałem, że wyglądem.

to źle myślałeś

3 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Rozumiem zatem, że największe branie mają matki czwórki dzieci, bo te mają płodność już potwierdzoną.

mylisz pojęcia Hefner, nie chodzi o potwierdzoną płodność tylko obecną, matki 4ki być może były płodne, ale w ciąży ich płodność jest zerowa, pozatym gdy mają dzieci to nie mają czasu się szlajać, więc nie mają tak brania bo mało bywają w terenie

2 godziny temu, EIciaa. napisał:

I jak Ci faceci zdobywają informację ktòra bardziej płodna jak np żadna nie ma dzieci? xD

oj tam, faceci wyczuwają płodność kobiety w mowie ciała, zapachu itp, pozatym jest też dopasowanie płodności,  z jednym może być bardziej płodna niż z drugim, to musi się zgrywać chemicznie, nie tylko że z jednej strony

2 minuty temu, klopskakao napisał:

oj tam, faceci wyczuwają płodność kobiety w mowie ciała, zapachu itp, pozatym jest też dopasowanie płodności,  z jednym może być bardziej płodna niż z drugim, to musi się zgrywać chemicznie, nie tylko że z jednej strony

Aha czyli faceci wyczuwają płodność danej kobiety? 

6 minut temu, EIciaa. napisał:

oczywiście i jeśli ten wspóczynnik płodności odpowiednio pasuje to jest zainteresowanie, wygląd nie gra tu tak wielkiej roli

5 godzin temu, klopskakao napisał:

to źle myślałeś

A może to ty źle myślisz, brałeś taką możliwość pod uwagę?

5 godzin temu, EIciaa. napisał:

Randka wg klopswkakao:

- Przepraszam a jaki ma pani współczynnik płodności?

- Mam 128 punktów płodności zgodnie z normą P072/18EU. Niestety, mój były partner miał tylko 97 punktów płodności więc go pogoniłam mimo, że był bardzo przystojny i bogaty. A pan ile ma punktów?

- To dużo. Ja mam 109 punktów płodności ale za to wg normy J023/20EU mam 196 punktów jurności.

- Interesujące. Możemy to sprawdzić w najbliższym hotelu? 

- Jasne 😄

• Thanks 1
  • Haha 2

17 godzin temu, klopskakao napisał:

Płodność kobiet jest spolerowana z wiekiem. Kobiety, które zachodzą w ciążę już po 30, mają większe prawdopodobieństwo na poronienie oraz na wadę rodzącą płodu.

Dnia 31.07.2021 o 06:11, KermitZaba napisał:

Płodność kobiet jest spolerowana z wiekiem. Kobiety, które zachodzą w ciążę już po 30, mają większe prawdopodobieństwo na poronienie oraz na wadę rodzącą płodu.

dlatego kobiety po 30 mają nagły spadek zainteresowania, to nic wspólnego z wyglądem

Dnia 30.07.2021 o 19:38, klopskakao napisał:

Tylko w jaki sposób wiedzą, która jest płodniejsza. Nie raz b. atrakcyjne kobiety okazują się mieć problemy z płodnością. No chyba, że po zapachu rozpoznają, tak jak pies wyniucha cieczkę. 😄

Dnia 30.07.2021 o 18:38, klopskakao napisał:

I niby skąd taki fakt ma wiedzieć facet?? 

Ale bzdury z tą płodnością. Ciągłe powielanie durnego mitu. Po prostu po 30-stce spada progesteron (stąd ta niby obniżona płodność). Ale dziś WIELE młodych kobiet (tych w wieku 20-kilku lat) też ma zaburzenia hormonalne i musi przyjmować progesteron na podtrzymanie ciąży.

Po 30-stce rośnie wprawdzie większe ryzyko wad wrodzonych płodu, ale MINIMALNIE. Bodaj 1% czy tam 2% - to na serio niewiele. A i tak praktycznie wszystkie wady wrodzone są dziś rozpoznawane przez USG i można wtedy legalnie pozbyć się płodu.

W niektórych zachodnich krajach kobiety na pierwsze dziecko decydują się średnio w wieku 33 lat.

Kobiety jeszcze kilkaset tal temu (przed wynalezieniem i upowszechnieniem metod zabezpieczających) rodziły bezproblemowo do menopauzy. I jakoś problemów z płodnością wtedy nie miały.

2 godziny temu, klopskakao napisał:

dlatego kobiety po 30 mają nagły spadek zainteresowania, to nic wspólnego z wyglądem

Nie jest tak, kobiece libido konsekwentnie rośnie do ponad czterdziestego roku życia, dopiero w okolicach menopauzy spada. Moim zdaniem ma to jak najbardziej uzasadnienie, bo jakieś dziecko, nawet chore, to z ewolucyjnego punktu widzenia, zawsze lepiej niż jego brak i idące za tym widmo zagrożenia wymarcia gatunku. Z drugiej strony, to ze z wiekiem kobiety ryzyko komplikacji rośnie, to nie znaczy od razu ze każda kobieta taką będzie mieć, wręcz przeciwnie, dalej to dotyczy mniejszości ciąż.

Przed chwilą, komuna już tu jest napisał:

po całokształcie, nawet po sposobie poruszania się

;D

Przed chwilą, komuna już tu jest napisał:

Aha. I to jest miara płodności. Fajne teorie. Szkoda, że z dupy.

2 minuty temu, komuna już tu jest napisał:

Tak, np.po poruszaniu się z wózkiem niemowlęcym 😏

1 minutę temu, komuna już tu jest napisał:

błaźnisz się

Dziękuję 🤗 taka moja rola.

1 minutę temu, komuna już tu jest napisał:

teoria bo się nie znasz na temacie? 

Bo wiem od czego zależy płodność kobiety, i bynajmniej nie ma to nic wspólnego ze sposobem poruszania się. Ale tobie tłumaczyć nie będę bo jesteś upoślem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się