Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gotb

Dobra rada

Polecane posty

Jest noc z piątku na sobotę, życie i świat się dzieje, więc nie bijcie się tu i nie kłóćcie, tylko korzystajcie radośnie z życia poza netem.  Lipiec się kończy, wakacje w połowie, idzie jesień, zima i fuj.  Więc kiedy jak nie teraz. Miasto, łąka, pole, jezioro, remiza, nawet na zadupiu się da!

Have fun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
3 minuty temu, gotb napisał:

Jest noc z piątku na sobotę, życie i świat się dzieje, więc nie bijcie się tu i nie kłóćcie, tylko korzystajcie radośnie z życia poza netem.  Lipiec się kończy, wakacje w połowie, idzie jesień, zima i fuj.  Więc kiedy jak nie teraz. Miasto, łąka, pole, jezioro, remiza, nawet na zadupiu się da!

Have fun!

😝 super ale ja po szczepionce troche (-)

 

 

 

(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

na wrzesien dopiero mam bilety i ze znajomymi idziemy na koncert do bataclan 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

(86) Fishbach - Mortel (Audio) - YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

w krotce otrzymam 2 dawke szczepionki i bede mogla sobie wychodzic do restauracji 🙂 narazie nie moge jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

🙂 

Edytowano przez ZOSIA SAMOSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

w krotce otrzymam 2 dawke szczepionki i bede mogla sobie wychodzic do restauracji 🙂 narazie nie moge jeszcze

O ile mi wiadomo to takie coś tylko we Francji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
Dnia 31.07.2021 o 08:50, Jo-asia napisał:

O ile mi wiadomo to takie coś tylko we Francji. 

tak .... zaczynam sie niecierpliwic cala sytuacja i boje sie przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2021 o 01:03, gotb napisał:

Jest noc z piątku na sobotę, życie i świat się dzieje, więc nie bijcie się tu i nie kłóćcie, tylko korzystajcie radośnie z życia poza netem.  Lipiec się kończy, wakacje w połowie, idzie jesień, zima i fuj.  Więc kiedy jak nie teraz. Miasto, łąka, pole, jezioro, remiza, nawet na zadupiu się da!

Have fun!

Usuń najpierw komary, bo tu gdzie jeszcze jestem jest jakaś plaga i wieczorne siedzenie poza domem nie wchodzi za bardzo w grę. Jak byłem młodym sisiolem, to seks można było tutaj uprawiać w nocy na łące, rowie itd. Kąpać się na golasa w stawie. Komarów w zasadzie nie było. Teraz wychodzę na ogród i lata za mną rój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
9 minut temu, acordeon napisał:

Usuń najpierw komary, bo tu gdzie jeszcze jestem jest jakaś plaga i wieczorne siedzenie poza domem nie wchodzi za bardzo w grę. Jak byłem młodym sisiolem, to seks można było tutaj uprawiać w nocy na łące, rowie itd. Kąpać się na golasa w stawie. Komarów w zasadzie nie było. Teraz wychodzę na ogród i lata za mną rój.

a czy sa kleszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
31 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

tak .... zaczynam sie denerwowac  cala sytuacja i boje sie przyszlosci

 

Edytowano przez ZOSIA SAMOSIA
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
31 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

tak .... zaczynam sie denerwowac  cala sytuacja i boje sie przyszlosci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

a czy sa kleszcze ?

Są, ale póki co, to tylko pies złapał jednego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
1 godzinę temu, acordeon napisał:

Są, ale póki co, to tylko pies złapał jednego. 

na sama mysl o kleszczach mam gesia skorke dawniej raczej nie bylo kleszczy bo bedac dzieckiem bawilam sie biegalam po lakach trawach przewracalam i nic a teraz glosno o tych kleszczach wszedzie nawet w Paryzu w parkach sa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

na sama mysl o kleszczach mam gesia skorke dawniej raczej nie bylo kleszczy bo bedac dzieckiem bawilam sie biegalam po lakach trawach przewracalam i nic a teraz glosno o tych kleszczach wszedzie nawet w Paryzu w parkach sa 

Też biegałem po łąkach, lasach i kleszcza nigdy nie miałem, ale pamiętam, że nasze psy miały ich mnóstwo. To nie jest tak, że ich nie było. Jak byłem starszy po jednym grzybobraniu miałem trzy. Usunąłem je sam. Rumienia nie było, więc boleriozy chyba nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
4 minuty temu, acordeon napisał:

Też biegałem po łąkach, lasach i kleszcza nigdy nie miałem, ale pamiętam, że nasze psy miały ich mnóstwo. To nie jest tak, że ich nie było. Jak byłem starszy po jednym grzybobraniu miałem trzy. Usunąłem je sam. Rumienia nie było, więc boleriozy chyba nie mam.

moze to byly kleszcze ktore polowaly na zwierzakow teraz polujom tez na ludzi bo to mutanty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2021 o 01:07, ZOSIA SAMOSIA napisał:

😝 super ale ja po szczepionce troche (-)

 

 

 

(

Ja chorowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
20 minut temu, ddt60 napisał:

Ja chorowałem

ja nie ze chorowalam 🙂 ale bolala mnie glowa i bylo mi zimno teraz juz jest oki 🙂 moze te szczepionki nie sa tak grozne dla zdrowia jak to niektorzy twierdza ? nie wiem .... mam mieszane uczucia i szczerze boje sie tego wszystkiego i dla mnie nie jasny jest ten caly covid te maseczki to confinement wielokrotne i te szczepienia ..... hmmm poza tym my paryzanie przezylismy serie zamachow i wstrzymanie transport publiczny strasznie stresujace wydarzenia i to rok po roku bez odpoczynku 

Edytowano przez ZOSIA SAMOSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

moze to byly kleszcze ktore polowaly na zwierzakow teraz polujom tez na ludzi bo to mutanty 

Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

..... hmmm poza tym my paryzanie przezylismy serie zamachow i wstrzymanie transport publiczny strasznie stresujace wydarzenia i to rok po roku bez odpoczynku 

Wiele osób, którzy chorowali zmarło  więc cieszę się, że przeżyłem. Akurat chorowałem w okresie świąt Bożego Narodzenia...teraz  po tym wszystkim raczej się już nie boję. Wydaje mi się  że jeśli można się ochronić szczepionką to nie ma na co czekać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
18 minut temu, acordeon napisał:

Nie mam pojęcia.

raczej bo jak inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
3 minuty temu, ddt60 napisał:

Wiele osób, którzy chorowali zmarło  więc cieszę się, że przeżyłem. Akurat chorowałem w okresie świąt Bożego Narodzenia...teraz  po tym wszystkim raczej się już nie boję. Wydaje mi się  że jeśli można się ochronić szczepionką to nie ma na co czekać 

tylko czy rzeczywiscie ona chroni a nie w innym celu .... zobaczymy pozyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, ZOSIA SAMOSIA napisał:

tylko czy rzeczywiscie ona chroni a nie w innym celu .... zobaczymy pozyjemy

Chroni przed szczepami, które były rok temu(kiedy ją opracowywano), a ponieważ koronawirusy szybko mutują na obecne już nie działa ...ale grunt , że biznes się kręci

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mieście komarów i kleszczy jest mało, można wychodzić na świat.

Dobrze jest się zaszczepić.

Dobrze jest też czasem (jak najczęściej) odejść od komputera i iść do świata (gdy się jest zaszczepionym i nie ma roju komarów).  Na jesień i zimę pewnie znów będą ograniczenia, oraz mróz, plucha, śnieg i smog, więc kiedy jak nie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

51 minut temu, ONA83 napisał:

Chroni przed szczepami, które były rok temu(kiedy ją opracowywano), a ponieważ koronawirusy szybko mutują na obecne już nie działa ...ale grunt , że biznes się kręci

No tak, ale chyba lepsze to niż nic. Wolę nie myśleć co by było gdyby nikt się nie szczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, gotb napisał:

W mieście komarów i kleszczy jest mało, można wychodzić na świat.

Dobrze jest się zaszczepić.

Dobrze jest też czasem (jak najczęściej) odejść od komputera i iść do świata (gdy się jest zaszczepionym i nie ma roju komarów).  Na jesień i zimę pewnie znów będą ograniczenia, oraz mróz, plucha, śnieg i smog, więc kiedy jak nie teraz?

A Ty gdzie się teraz podziewasz,gotb? 😉 😄 

P.S. Coś ci się ............ skrócił 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcin40 napisał:

 

No tak, ale chyba lepsze to niż nic. Wolę nie myśleć co by było gdyby nikt się nie szczepił.

nie wiem czy jest jakaś różnica, po prostu koronawirusy 'atakują' sezonowo. Uwierzę jak ci teraz zaszczepieni nie będą chorować na jesieni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Marcin40 napisał:

P.S. Coś ci się ............ skrócił 😉 😄 

Już wydłużam! 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA
18 godzin temu, ONA83 napisał:

Chroni przed szczepami, które były rok temu(kiedy ją opracowywano), a ponieważ koronawirusy szybko mutują na obecne już nie działa ...ale grunt , że biznes się kręci

:classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×