Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Donero

czy to prawda że zainteresowane kobiety stosują gierki?

Polecane posty

1 minutę temu, TakaJedna napisał:

Jeszcze tylko jakieś pół roku jęczenia na kafe o starym babolu i moze odrobinkę zapomnisz. 

Wek

3 minuty temu, Załamany 43 napisał:

Najważniejsza sprawa - nigdy ale to nigdy nie rozmawiam z kobietami przez internet (zresztą nawet nie używam żadnych mediów społecznościowych), poznaję (zagaduję) wyłącznie na żywo. .

To podstawa, żeby się nie wygłupiać rozmowami przez internet - piszę to dla młodych, którzy myślą że net to sposób na poznanie kogoś.

Aha... Wujek dobra rada nikogo nie pozna. W głowie ma tylko jedna 😂😂😂 

Dnia 31.07.2021 o 01:24, Donero napisał:

udają niedostępne i że im nie zależy a tak naprawdę to ukrywają? 

5 godzin temu, Donero napisał:

szkoda, ale to w takim razie chyba trzeba zmienić orientacje, bo ja mam tak z każdą kobietą, może źle wybieram

Stawiam, że jesteś do bani po prostu.

4 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Wiesz czego nie rozumiem w ludziach, że jeśli nie potrafią się porozumieć to się wzajemnie obrażają. Dla mnie to dziecinada. Widocznie już jestem stara. Rozumiem wściekłość, ból, żal, pretensje i inne emocje. Obrażania nie. 

To nie ludzie ogółem. To konkretne osoby, które nie potrafią się pogodzić z tym że druga strona może mieć inne cele i inne plany. Z tym że inne rzeczy mogą być dla tej drugiej strony ważniejsze.

2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

Stawiam, że jesteś do bani po prostu.

skoro tak to po co się w ogóle mną interesuja? 

10 minut temu, Donero napisał:

skoro tak to po co się w ogóle mną interesuja? 

Testują i zostawiają jak nie warto to brnąć;)

Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Testują i zostawiają jak nie warto to brnąć;)

to może to faza testów i jeszcze nie jestem zostawiony? 

1 minutę temu, Donero napisał:

Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść jak śpiewał Perfekt;) 

Dobrze jest być kobieta świadomą;)

Mężczyzna jest zdobywcą. Trzeba mu na to pozwolić. 

2 minuty temu, Mejka napisał:

Mężczyzna jest zdobywcą. Trzeba mu na to pozwolić. 

Masz rację, jednak zdobywać kogoś a wykorzystywać to różnica.  

Kobiety-normalne, nie są jakoś specjalnie przebiegłe. Interesują się facetem, który jej intryguje. Wtedy chcą go poznać i zdobyć. Ale to mężczyzna ma "to zrobić", aby czuł się dobrze w takim układzie. A jeśli jednak facet nie byłyby zainteresowany, to kobieta też będzie dobrze się czuła- bo przecież jakoś specjalnie za nim nie latała.😉😃

• Like 1

Napisano (edytowany)
27 minut temu, Donero napisał:

Czy możesz napisać co ona robi albo czego nie robi? Jakie niby gierki stosuje konkretnie?

Ponadto nawet jak będzie zainteresowana to raczej będzie to ukrywała i nie rzuci ci się na kark tylko będzie czekała na twój ruch wysyłając jakieś sygnały albo i nie zależy od kobiety.

Edytowano przez Amore

12 godzin temu, Hellies napisał:

To nie ludzie ogółem. To konkretne osoby, które nie potrafią się pogodzić z tym że druga strona może mieć inne cele i inne plany. Z tym że inne rzeczy mogą być dla tej drugiej strony ważniejsze.

Oczywiście nie miałam na myśli wszystkich ludzi. W pewnych sytuacjach nie chodzi o inne cele, plany, czy ważniejsze rzeczy. Chodzi o to, ze pewnych sytuacji nie możemy zmienić, a chwilę szczęścia za, które mogłabym zapłacić morzem łez to nie dla mnie. Za dużo łez już wylałam w moim życiu. 

25 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Oczywiście nie miałam na myśli wszystkich ludzi. W pewnych sytuacjach nie chodzi o inne cele, plany, czy ważniejsze rzeczy. Chodzi o to, ze pewnych sytuacji nie możemy zmienić, a chwilę szczęścia za, które mogłabym zapłacić morzem łez to nie dla mnie. Za dużo łez już wylałam w moim życiu. 

Mogłabyś zapłacić morzem łez, ale to wcale nie jest takie pewne. Można przeżyć całe życie nie ufając nikomu i nigdy nie ryzykując, ale moim zdaniem wtedy życie traci smak. To emocje napędzają nas do działania, powodują że nam się chce coś zrobić lub coś osiągnąć. Nie na siłę z przymusu bo musimy, ale z własnej woli. Życie mija szybko i moim zdaniem lepiej mieć tą chwilę szczęścia niż jej nigdy nie mieć.

No ale cóż, doskonale rozumiem. Jak ktoś się raz sparzył to nie będzie ponownie wkładał ręki do ognia. Jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

3 minuty temu, Hellies napisał:

Mogłabyś zapłacić morzem łez, ale to wcale nie jest takie pewne. Można przeżyć całe życie nie ufając nikomu i nigdy nie ryzykując, ale moim zdaniem wtedy życie traci smak. To emocje napędzają nas do działania, powodują że nam się chce coś zrobić lub coś osiągnąć. Nie na siłę z przymusu bo musimy, ale z własnej woli. Życie mija szybko i moim zdaniem lepiej mieć tą chwilę szczęścia niż jej nigdy nie mieć.

N o ale cóż, doskonale rozumiem. Jak ktoś się raz sparzył to nie będzie ponownie wkładał ręki do ognia. Jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Pewnie masz rację tylko że takie porwanie na emocje jest fajne jak masz 20 lat, jak masz prawie 40 myślisz więcej o konekwecjach, bardziej się boisz, bo już wiesz, jak wygląda życie. Boisz się komukolwiek zaufać i nic nie możesz na to poradzić, bo to jest w Tobie zakorzenione w Tobie. 

3 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Pewnie masz rację tylko że takie porwanie na emocje jest fajne jak masz 20 lat, jak masz prawie 40 myślisz więcej o konekwecjach, bardziej się boisz, bo już wiesz, jak wygląda życie. Boisz się komukolwiek zaufać i nic nie możesz na to poradzić, bo to jest w Tobie zakorzenione w Tobie. 

Oczywiście, człowiek 40-teni jest bardziej ostrożny, wie jak wygląda życie i raczej nie zaufa bezgranicznie jak nastolatek/ka. Chociaż pewnie z czasem zaufanie rośnie nawet w tym wieku. Jedni potrzebują tego czasu więcej a inni mniej.

27 minut temu, Hellies napisał:

Oczywiście, człowiek 40-teni jest bardziej ostrożny, wie jak wygląda życie i raczej nie zaufa bezgranicznie jak nastolatek/ka. Chociaż pewnie z czasem zaufanie rośnie nawet w tym wieku. Jedni potrzebują tego czasu więcej a inni mniej.

Każdy z nas sam musi podjąć niektóre decyzje i wziąć za nie pełną odpowiedzialność. 

Dobra koniec tego smecenia. Miłego wieczoru 

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

Każdy z nas sam musi podjąć niektóre decyzje i wziąć za nie pełną odpowiedzialność. 

Dobra koniec tego smecenia. Miłego wieczoru 

Miłego wieczoru. 🙂 

• Thanks 1

Panienka chce ślub, to mów "ok, ale tylko kościelny, bo jestem wierzący i tylko przed Bogiem małżeństwo uznaję". Jak jej zależy tylko na potańcówce w remizie, białej kiecce i statusie na fejsbuniu, to może się zgodzi 😅

Cywilny to zuo. Z pełną intercyzą mniejsze, ale nadal zuo, bo przecież można ją podważyć, tj. próbować udowodnić, że przymusiłeś ją do podpisania. Jeśli "przypadkiem" zostanie ci założona niebieska karta, bo pani obije sobie twarz i walnie głową w umywalkę parę razy, po czym zadzwoni na Policję że ją pobiłeś, to pewnie nie będzie to strasznie trudne. W końcu jesteś, khem, potwierdzonym przemocowcem.

• Confused 1

Napisano (edytowany)
Dnia 31.07.2021 o 01:37, BoniBluButler napisał:

Nimfeczi zapytaj. 

I kto tu kogo zaczepia i przeżywa? Zresztą jak zawsze od czasów Kowbo 😉  Ciekawe czy kółeczko wzajemnej adoracji to widziało... Tu się Bennie nie zapyta, czy "szukasz adrenalinki", a Szynszyla nie zacznie wymądrzać o wszczynaniu kłótni 🙂 

Edytowano przez Nymphette

Dnia 3.08.2021 o 00:10, Załamany 43 napisał:

Na kobiety działają 3 afrodyzjaki czyli wygląd, status społeczny i pieniądze czego wielu mężczyzn nie chce zrozumieć. 

I teraz najtrudniejsze dopóki nie ogarniesz 2 z 3 afrodyzjaków zapomnij o kobietach.

Na kobiety kochany najbardziej działa Wasza inteligencja. Kobiety w dzisiejszych czasach pracują i potrafią zadbać o siebie. 

• Haha 1

4 minuty temu, Czerwone korale napisał:

Na kobiety kochany najbardziej działa Wasza inteligencja. Kobiety w dzisiejszych czasach pracują i potrafią zadbać o siebie. 

To super że tak jest🙃

Napisano (edytowany)

Niedostępna to jest jak 5 razy zapraszasz i 5 razy odmówi. Tak było?

Jak na kimś zależy to nie chcesz go wkurzyć, a skąd wiesz czy facet ma ochotę by się na niego patrzyć. Trzeba się hamować bo taka jest konieczność. Ludzie stosują to, co jest skuteczne, a patrzyć i ślinić się na faceta mało da. A jeszcze może go obrzydzić. 

Gdy nie wiadomo co robić a na kimś zależy to lepiej być ostrożnym bo fałszywy krok ci może zepsuć szansę.

Edytowano przez Klpppoprytty

Na kobietę nie podziała nic, kompletnie nic jeśli nie czuje chemii,  jeśli nie iskrzy się w niej malutki płomyczek który potrafił rozpalić mężczyzna to powiem wam ,mezczyzni, że możecie stawać na rzęsach i mieć niebanalny status- wszystko to na nic. 

• Haha 1

Dnia 8.08.2021 o 13:45, Czerwone korale napisał:

Na kobiety kochany najbardziej działa Wasza inteligencja. 

😂😂😂

Dnia 3.08.2021 o 02:37, Załamany 43 napisał:

Najważniejsza sprawa - nigdy ale to nigdy nie rozmawiam z kobietami przez internet (zresztą nawet nie używam żadnych mediów społecznościowych), poznaję (zagaduję) wyłącznie na żywo. .

To podstawa, żeby się nie wygłupiać rozmowami przez internet - piszę to dla młodych, którzy myślą że net to sposób na poznanie kogoś.

Nie cuduj. To jest sposób i są na to twarde dowody. To, że Tobie się nie udało, nie znaczy, że reszta musi z tego sposobu zrezygnować, bo arogancki Załamany 43 poniósł porażkę i teraz obwieszcza, że przecież tak to się nią da. Da się. A z Ciebie żaden autorytet. 

2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie cuduj. To jest sposób i są na to twarde dowody. To, że Tobie się nie udało, nie znaczy, że reszta musi z tego sposobu zrezygnować, bo arogancki Załamany 43 poniósł porażkę i teraz obwieszcza, że przecież tak to się nią da. Da się. A z Ciebie żaden autorytet. 

Dobrze że z ciebie autorytet.

Nie pasuje nie czytaj i nie komentuj lampucero

8 godzin temu, Załamany 43 napisał:

Dobrze że z ciebie autorytet.

Nie pasuje nie czytaj i nie komentuj lampucero

Kolejny mądry inaczej.  Pfyy. Będę robiła, co będę chciała. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się