Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xer3

Dziwne zachowanie siostry mojej dziewczyny

Polecane posty

Podczas dnia dzwoniłem do mojej dziewczyny (przez kamerkę) i była tam też jej siostra. Potem jak moja dziewczyna poszła jeść, jej siostra poszła do swojego pokoju i do mnie zadzwoniła. Nie odebrałem bo wiem że moja dziewczyna potrafi być bardzo zazdrosna a więc powiedziałem mojej dziewczynie, a moja dziewczyna od razu do jej siostry się spytała po co dzwoniła to jej odpowiedziała że  pomyłka.

Tylko że według mnie ona za długo dzwoniła by to była pomyłka, a usunęła mnie z znajomych jak tylko napisałem że.... "Hej, moja dziewczyna mi powiedziała że to pomyłka haha, teraz zadzwonię do mojej dziewczyny". (Powiedziałem oczywiście imię mojej dziewczyny ale tu tak piszę)

A jak dzwoniliśmy to moja dziewczyna się śmiała do jej siostry że się tak pomyliła a jej siostra wyglądała bardzo zdenerwowana. 

O co jej siostrze chodziło? czy wkurzyła się bo powiedziałem mojej dziewczynie że do mnie dzwoni? Czy to faktycznie zwykła pomyłka?

1 godzinę temu, xer3 napisał:

[...] Nie odebrałem bo wiem że moja dziewczyna potrafi być bardzo zazdrosna a więc powiedziałem mojej dziewczynie [...]

Logiczne... wiesz, że jest zazdrosna nawet o swoją siostrę, więc musiałeś jej donieść o tej bzdurze i przysporzyć nerwów, zamiast samemu rozwiązać sytuację i po prostu zignorować i telefon i wydarzenie.. 

1 godzinę temu, xer3 napisał:

Dziwne zachowanie siostry mojej dziewczyny

Za "dziwne", to bym raczej uznała Twoją chęć zabawy w takie 'dramy' 😜

Edytowano przez Nenesh

12 minut temu, Nenesh napisał:

Logiczne... wiesz, że jest zazdrosna nawet o swoją siostrę, więc musiałeś jej donieść o tej bzdurze i przysporzyć nerwów, zamiast samemu rozwiązać sytuację i po prostu zignorować i telefon i wydarzenie.. 

Za "dziwne", to bym raczej uznała Twoją chęć zabawy w takie 'dramy' 😜

Mi po prostu głupio z tym że teraz nie wiem czy się obraziła jej siostra czy co bo nie chcę by ktokolwiek z jej rodziny był na mnie zły. Moja dziewczyna ma dwie siostry, z jedną już mi ciężko bo nigdy prawie słowa do mnie nie powiedziała (chyba nie bardzo mnie lubi) a druga (ta o której piszę) miałem nadzieje że chociaż mnie akceptuję, czasem czułem nawet że być może chcę mnie trochę poznać ale już samo zaakceptowanie mojej dziewczyny siostry na FB dawniej sprawiło że moja dziewczyna poczuła się zazdrosna. Od tej pory ciągle jestem przy mojej dziewczynie  ale oczywiście przez to bardzo słabo znam jej rodzinę.

Jedynie jemy czasem kolacje jak u niej jestem ale zaraz idziemy razem do pokoju (ja i moja dziewczyna) i tak zawszę spędzamy czas. Jej rodzinę znam bardzo słabo i po prostu chcę by mnie akceptowali

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować