Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BoniBluBojler

Czego się baliście jako dzieci?

Polecane posty

3 minuty temu, BoniBluBojler napisał:

Klauny tak i manekiny. I święte mikołaje w ludzkiej postaci. Dorośli chcą dogodzić, a robią traumę xD

Najlepsze są te zdjęcia dzieci z tymi przebierańcami św. Mikołaja, dzieci w ciężkim szoku, albo zapłakane a te mikołaje mają takie ryje jak żywcem wyjeci z horroru🤣

• Haha 1

Gość ZOSIA SAMOSIA

mow do slupa a slup jak dvpa zadaje pytanie lece odpowiadac na nie i ignor heheeee ju zadzieram kiece i odpowiadac lece takim tlukom koniec strach sie bac .

O tak, klauny też mnie zawsze przerażały, i zostało mi to do dziś. Teraz jeszcze mam nieuzasadniony lęk przed osobami  typu drag queen, w życiu nie wsiadłabym z taką osobą sam na sam do windy, bo umarłabym ze strachu, nie wiem dlaczego, ale mnie to strasznie przeraża

1 minutę temu, BoniBluBojler napisał:

Bo to jest przerażające dla dziecka. Jakis obcy, wielki, brodaty dziad się zbliża. 

Starzy to mieli fantazje. 

2 minuty temu, Blanca30 napisał:

O tak, klauny też mnie zawsze przerażały, i zostało mi to do dziś. Teraz jeszcze mam nieuzasadniony lęk przed osobami  typu drag queen, w życiu nie wsiadłabym z taką osobą sam na sam do windy, bo umarłabym ze strachu, nie wiem dlaczego, ale mnie to strasznie przeraża

Haha myślałam, że tylko mnie to przeraża. Kiedyś taki program w tv leciał o facetach nakładających takie silikonowe maski ala trans i to było przerażające dla mnie.

Widzę że tu sporo osób za klaunami nie przepada. To ja też mogę się dopisać do tej grupy.

Ciemności się bałam i tak mi zostało do dziś. Zasypiam przy zapalonej lampie. 

4 godziny temu, BoniBluBojler napisał:

Ja odkurzacza. Uciekałam na klatkę z krzykiem.

Ciemności, teraz wręcz przeciwnie 😉

A horrory? Namiętnie je oglądałam, chociaż bałam się jak ch.olera takiej laleczki Chucky czy teksańskiej masakry i wielu wielu innych😁

Gęsią skórkę uwielbiałam,serial leciał kiedyś na Fox Kids, mam do dziś kilka ksiązek z serii, Witamy w domu śmierci, na przykład 😍

• Thanks 1

1 minutę temu, Blanca30 napisał:

Gęsią skórkę uwielbiałam,serial leciał kiedyś na Fox Kids, mam do dziś kilka ksiązek z serii, Witamy w domu śmierci, na przykład 😍

O też lubiłam. Za to horrorów nie znoszę, poprostu za dużo potem w bani się wyobraża. 

O i jeszcze jedno, czego się boję do dziś. To te lalki brzuchomówcy czy jak im tam. Nie zostałabym z tym czyś w jednym pomieszczeniu 

• Haha 1

Piwnicy. Dziwne, niewyjaśnione dźwięki stamtąd odchodziły.

Że w czasie załatwiania potrzeby szczur wyjdzie z ubikacji i ugryzie mnie w tyłek.

Gdy byłem w podstawówce obejrzałem angielski horror pt."Ręka nocy". Nie mogę po nim zasnąć. Schowałem się pod kołdrą. Zostawiłem tylko otwór abym mógł oddychać. Byłem cały spocony i wystraszony. Rano byłem niewyspany.  To była najgorsza noc mojego dzieciństwa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się