Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Podglądacie na insta Gosię Skowronska? Dopiero miała faceta a tu znów kolejny (który to już?). Jej twarz już tez coraz bardziej wyprasowana 

Pamiętam ją jeszcze z czasów jak była z tym takim barmanem czy kelnerem, potem po wielu latach rozpadło się to z hukiem, nie wiadomo dlaczego. 

W ogóle to ciekawi mnie jej fenomen: kiedyś ubierała się dość przaśnie, spalone włosy, mocny makijaż czy opalenizna, która ją postarzała, z biegiem lat zrobiła się bardziej elegancka, prawdziwa influencerka, której widać, że się powodzi. Pamiętam teksty, że ten jej eks był zamożny, bo a to drogie prezenty, a to wyjazdy fundował i że po rozstaniu pewnie stopa życiowa jej mocno spadła, bo ani pracy, ani doświadczenia zawodowego, a tu wypłynęła i zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. 

A mnie to fascynuje, gdzie składuje te tony badziewia, które kupuje/przychodzi w paczkach. 

A barman to już ma dziecię i jest w związku dawno dawno 😉

• Like 1

Nie zdziwię się jeśli tam chodziło o to, że barman chciał stabilizacji, ustatkować się, za to ona wkręciła się w instagram, bywanie na imprezach. Z nich dwojga to Gocha narzucała tempo, on za to sprawiał wrażenie, że wolałby siedzieć w domu przed tv, taki kanapowiec i ciepłe kluchy. 

A czy  roni jej się oświadczył po pierwszym zerwaniu( nie wiem czy ktoś pamieta) ? Coś mi tak świta.

ten B. od początku mi coś nie pasował, i z tego co zrozumiałam między wierszami to on ja zostawił… ale myśle, ze na dóbre jej to wyszło bo ten nowy wyglada na naprawdę fajnego a jak się okaze zobaczymy. 

19 minut temu, Mietoweserduszko napisał:

A czy  roni jej się oświadczył po pierwszym zerwaniu( nie wiem czy ktoś pamieta) ? Coś mi tak świta.

ten B. od początku mi coś nie pasował, i z tego co zrozumiałam między wierszami to on ja zostawił… ale myśle, ze na dóbre jej to wyszło bo ten nowy wyglada na naprawdę fajnego a jak się okaze zobaczymy. 

Na pewno byli zaręczeni, też coś kojarzę, że mieli przerwę i potem nagle oświadczyny. 

Ten drugi to jakiś dziwny był, nie pasował mi do niej zupełnie- taki wiecznie rozwalony na kanapie, na imprezach z boku. 

Ten B chyba miał ją w D. Na wspólnych zdjęciach wyglądał, jakby chciał uciec. Zwykle w domu, a ona na mieście ze znajomymi. 

• Like 1

A w ogóle to nie wiem czy wiecie ale ten nowy facet jest chrzestnym dziecka, którego chrzestna jest nowa ukochana pana B. 😉 wiec to ktoś z jego otoczenia, mam nadzieje ze to już ten jedyny i tego jej życzę.

( jest oznaczony na fotce u S. Jako chrzestny stad to wiem )

9 godzin temu, Pampuszek napisał:

Pamiętam ją jeszcze z czasów jak była z tym takim barmanem czy kelnerem, potem po wielu latach rozpadło się to z hukiem, nie wiadomo dlaczego. 

W ogóle to ciekawi mnie jej fenomen: kiedyś ubierała się dość przaśnie, spalone włosy, mocny makijaż czy opalenizna, która ją postarzała, z biegiem lat zrobiła się bardziej elegancka, prawdziwa influencerka, której widać, że się powodzi. Pamiętam teksty, że ten jej eks był zamożny, bo a to drogie prezenty, a to wyjazdy fundował i że po rozstaniu pewnie stopa życiowa jej mocno spadła, bo ani pracy, ani doświadczenia zawodowego, a tu wypłynęła i zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. 

Zamieniła bazar na insta butiki, ale wciąż wyglada tandetnie…

• Thanks 1

32 minuty temu, sosczosnkowy napisał:

Zamieniła bazar na insta butiki, ale wciąż wyglada tandetnie…

Czy ja wiem, dla mnie niebo a ziemia. No i medycyna estetyczna wjechała. 

1 godzinę temu, Pampuszek napisał:

Czy ja wiem, dla mnie niebo a ziemia. No i medycyna estetyczna wjechała. 

No medycyna ostro. Trochę szkoda, bo moim zdaniem parę lat temu była sporo ładniejsza. Pamiętam jak parę miesięcy temu się zarzekała, że nowego fagasa na pewno nie pokaże na insta... no cóż 😄 

Ogólnie kiedyś ją nawet lubiłam, ale od 3-4 lat jest jak jedna masa instagrama. Te same pozy, buźki i wciskanie tego samego badziewia w co drugim story. Szkoda.

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Kamilakokos napisał:

No medycyna ostro. Trochę szkoda, bo moim zdaniem parę lat temu była sporo ładniejsza. Pamiętam jak parę miesięcy temu się zarzekała, że nowego fagasa na pewno nie pokaże na insta... no cóż 😄 

Ogólnie kiedyś ją nawet lubiłam, ale od 3-4 lat jest jak jedna masa instagrama. Te same pozy, buźki i wciskanie tego samego badziewia w co drugim story. Szkoda.

Widzisz różnicę? Ja jakoś mocno nie dostrzegam, po prostu widać, że coś zrobiła więcej niż usta, ale nawet nie umiem stwierdzić na czym polega ta zmiana. 

Ach, ja to liczyłam, że z tym przyjacielem się spiknie. Pasowali by do siebie- podobny styl życia, konsumpcjonizm, a tak mam wrażenie, że zmieniają się faceci, bo albo chcą czegoś więcej niż wiecznego melanżu i lansu albo po prostu nudzą się. 

Edytowano przez Pampuszek

9 minut temu, Pampuszek napisał:

Widzisz różnicę? Ja jakoś mocno nie dostrzegam, po prostu widać, że coś zrobiła więcej niż usta, ale nawet nie umiem stwierdzić na czym polega ta zmiana. 

Ach, ja to liczyłam, że z tym przyjacielem się spiknie. Pasowali by do siebie- podobny styl życia, konsumpcjonizm, a tak mam wrażenie, że zmieniają się faceci, bo albo chcą czegoś więcej niż wiecznego melanżu i lansu albo po prostu nudzą się. 

Ciężko też stwierdzić co jest robione, a co jest filtrem instagrama, bo używa ich sporo, ale tak na pierwszy rzut oka to botoks na czoło, i kwas w bruzdy i pod oczy. 

Ten jej przyjaciel jest chyba innej orientacji także nic by z tego nie wyszło 😄 ale rzeczywiście by do siebie pasowali.

13 godzin temu, Gwiazdyzyt napisał:

Hej. Podglądacie na insta Gosię Skowronska? Dopiero miała faceta a tu znów kolejny (który to już?). Jej twarz już tez coraz bardziej wyprasowana 

Niee, dla mnie wszystkie jej zdjecia wygladaja jednakowo. Strasznie nudny profil. Wiecznie kawusia, jakies panciowate outfity i sztuczny usmiech. 

• Like 1

15 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Niee, dla mnie wszystkie jej zdjecia wygladaja jednakowo. Strasznie nudny profil. Wiecznie kawusia, jakies panciowate outfity i sztuczny usmiech. 

I kolejni goście u boku 

4 minuty temu, Mojacóreczka napisał:

I kolejni goście u boku 

Si. Takie epatowanie wspanialym zwiazkiem to zazwyczaj gowno w sreberku.

Kiedyś wydawała się sympatyczniejsza, teraz chyba tylko udaje. 

Nikogo z tak kwadratowa twarzą nie kojarzę poza nią 

• Haha 2

22 godziny temu, Pampuszek napisał:

Kiedyś wydawała się sympatyczniejsza, teraz chyba tylko udaje. 

Dokladnie kiedyś nawet dała się lubić…teraz ubrała maskę „zimnej s…” i taka zarozumiałość na jej twarzy jakby to co „osiągnęła” było jej wyczynem życiowym.A jeszcze pamietam jej filmiki z YT z brzydkiego pomarańczowego pokoiku …popisane ściany mazakami poprostu patologia….a teraz struga wielka pancie.

Przed chwilą, Vaniliovanelka napisał:

Dokladnie kiedyś nawet dała się lubić…teraz ubrała maskę „zimnej s…” i taka zarozumiałość na jej twarzy jakby to co „osiągnęła” było jej wyczynem życiowym.A jeszcze pamietam jej filmiki z YT z brzydkiego pomarańczowego pokoiku …popisane ściany mazakami poprostu patologia….a teraz struga wielka pancie.

Pamietam, ze ktoś pisał, ze jej mama jest architektem a w domu wystrój był średni 😛 

• Thanks 1

Dnia 2.08.2021 o 07:43, Mietoweserduszko napisał:

Na insta B. pozuje z nową pięknością, modelką także tego ... Pewnie poszedł w długą za tą panią

1 godzinę temu, eciusia24 napisał:

Na insta B. pozuje z nową pięknością, modelką także tego ... Pewnie poszedł w długą za tą panią

Jak on się nazywa na insta?

Napisano (edytowany)

Ten po ronim to nie był czasami Fabian?, ja myślałam, ze ona ciagle jest z tym chłopakiem, co zaraz po ronim się spiknela 😛

edit: literówka 

Edytowano przez Missslacker

7 godzin temu, Vaniliovanelka napisał:

To ja tego nie pamiętam, ale wtedy praktycznie yt nie oglądałam. Pamiętam tylko stylówki, jak się troszkę śmiali z niej, że ma tylko jedną parę butów (takie baleriny z ćwiekami, które nosiła niemal do wszystkiego), że wiecznie na diecie, że pracuje w spożywczaku, a kreacje jakby w butiku jakimś pracowała-chyba na wizazu to było. 

Co tam u Gosi się zadziało? Ostatnio jakaś taka zdołowana, mówiła, że ma dużo rozkmin, pozmieniały się jej priorytety, dziś na story zapłakana

Pierwsze skojarzenie to, że jak zaczęła tak często przebywać wśród dzieci to zobaczyła ile ją w życiu omija mimo tego całego szampana, różu i brokatu 🤔

oglądam ją i mam podobne wrażenie, kiedyś bardziej przystępna a teraz obrosła w piórka ale wydaje mi się ze Bartek ją zostawił i trochę utarł nosa. 

W sumie to dziwne że ona taka ciagle humorzasta i zapłakana skoro ma nowego  faceta 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się