Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cyganka

Sex bez zobowiązań

Polecane posty

Gość Essence
11 godzin temu, Jack445 napisał:

Seks bez zobowiązań, to nie to samo co bycie kochankiem, bo pomiędzy kochankami są uczucia i dla większości seks jest tylko okazją do tego żeby poczuć z kochankiem, to czego nie czuje się z mężem, czy żoną, czy będąc samemu. Kochankom na sobie zależy i relacja jest całkiem inna. Są uczucia, czy się ktoś do tego przyznaje, czy nie.

Doskonale to przedstawiłeś 🙂

2 godziny temu, Cyganka napisał:

To i tak miałaś lepiej niż ja wierz mi ja nawet na tyle nie mogę liczyć łóż muszę się ogarnąć 

Mnie ogarnianie sie zajęło 8 lat ! 

Az wreszcie wydarzylo sie cos co doprowadzilo mnie do tzw.sciany 

Dopoki mowil o tej drugiej dziewczyna czy partnerka to jeszcze...ale jak powiedzial przyszla zona to juz byl koniec.

2 godziny temu, Cyganka napisał:

To i tak miałaś lepiej niż ja wierz mi ja nawet na tyle nie mogę liczyć łóż muszę się ogarnąć 

No i właśnie tutaj seks beż zobowiązań ma zastosowanie. Pozwala się rozładować i przestać myśleć.

Generalnie widzę, że ludzie dzielą się na dwie grupy. Wierzących, że seks wywodzi się z emocji i tych co seks traktują jako fizyczną potrzebę. Pierwsi z różnym natężeniem gromią rozpustników a zwłaszcza kobiety, drudzy krytykują zaściankowość i konserwatyzm pierwszych. Oczywiście mocno upraszczam.

Chyba gubimy się na samym początku. Każdy ma prawo do swojego podejścia i nikt nie ma prawa do potępiania czy choćby krytyki 🙂

Ja seks bez zobowiązań traktuję jako normalną formę spotkania. Dlaczego nie mam spędzić miło czasu skoro druga osoba dzieli że mną swobodę. Ważne aby być szczerym i się nie pogubić.

• Like 1

5 minut temu, Wilk_i_Zając napisał:

Ja seks bez zobowiązań traktuję jako normalną formę spotkania. Dlaczego nie mam spędzić miło czasu skoro druga osoba dzieli że mną swobodę. Ważne aby być szczerym i się nie pogubić.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że szansa na to, że laska z którą idziesz do łóżka nie będzie chciała czegoś więcej jest jak jeden do 1000. Trochę duże ryzyko. Nie lepiej zapłacić "profesjonalistce" i mieć gwarancję spokoju ? 

51 minut temu, margo kate888 napisał:

To sa teksty facetow ktorzy chca sobie pobzykac , zazwyczaj zonatych lub zajetych.

Ktorzy nie maja kasy na burdele lub ktorzy wola bzykac laske na wylacznosc.

To nie kwestia kasy bo za 100 zł można już porooohać (może jakiegoś bułgarskiego pokemona  na trasie ...no ale zawsze szpara)

to raczej kwestia, że niektórzy kolesie uważają się za zbyt "zayyyebistych by za to płacić". I póki będą istniały laski, które będą zgadzały się na ten frajerski układ, tak długo faceci będą wykorzystywać normalne kobiety zamiast uczciwie zapłacić "profesjonalistkom". 

• Like 1

1 godzinę temu, margo kate888 napisał:

Dziewczyny , uwierzcie , nie warto .

Zajelo mi duzo czasu zanim podjęłam decyzję .Pomogly mi rady udzielane tutaj , bardzo mi pomogly.

Zalozylam tu wątek - walczyc czy odpuscic.

Na duza liczbe porad nie bylo ani jednej zeby walczyc .

I to dalo mi do zrozumienia.

On wydzwanial do mnie a o niej mowil przyszla zona.I to byl punkt kulminacyjny.

powiedzialam - dosc.

jeżeli chodzi o Twój przypadek to dość sztampowa sytuacja.

Facet z jakiegoś powodu jest nadzwyczaj przywiązany emocjonalne do tej drugiej (może się wychowywali od dziecka czy coś) albo małżeństwo z tą laską z innych względów jest korzystne (np. jest z bogatej rodziny,  dziedziczka fortuny czy coś w te deseń).

Z Tobą miał dobry seks na wyłączność. Nie chciał tracić ani jednego ani drugiego. 

Mam nadzieję, że szybko się pozbierasz po tym egoistycznym .... Trzymam za Ciebie kciuki.

Napisano (edytowany)

Ale mnie bawią takie dyskusje😂 serio kobiety decydujące się na seks bez zobowiązań zawsze w końcu chcą zobowiązań? Skąd ta niekonsekwencja? 

Ja nie chcę żadnych zobowiązań, nie mam oczekiwań, co nie oznacza, że facet mnie nie jara totalnie! 

Ale to tylko seks! On zdradza swoją żonę i choć jest szalony to mąż/facet dla mnie byłby do bani. Nie dla mnie totalnie. Ale seks dobry. 

Edytowano przez Burza

11 godzin temu, falconimeda napisał:

Dokładnie. Z kochankiem można jeszcze pogadać, gdzieś pojechać, albo spędzić miło czas. FWB wykorzystać Cię i do wiedzenia. Może jakieś kobiecie to odpowiada, ale większość z nas jednak chce tej bliskości. 

Koleś traktuje Cię jak zabawkę, bo nie ma innej lepszej. Jak najszybciej powinno się opuścić taki układ. 

Naszla mnie taka refleksja ze w takiej sytuacji jaka opisala autorka tematu to jedynym sposobem nawiazania wiezi z facetem jest wspolne hobby  lub zainteresowanie.+ seks .Oboje zbieraja np znaczki i jeszcze sie kochaja w czasie kazdego spotkania.To daje jakas szanse ze facet nie bedzie uciekal emocjonalnie .Lub np pasja do tanczenia.Wspolnie sie kochaj i cwicza ewolucje taneczne , chodza na dancingi co zbliza ich do siebie  na innej plaszczynie. Sam seks w tym ukladzie jest slaba plaszczyzna do nawiazania wiezi.Ale to moj pomysl  i nie sprawdzony w praktyce.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Burza napisał:

Ale mnie bawią takie dyskusje😂 serio kobiety decydujące się na seks bez zobowiązań zawsze w końcu chcą zobowiązań? Skąd ta niekonsekwencja? 

myślę, że tu ukryte intencje są od początku a "seks bez zobowiązan" to tylko taka "przynęta na faceta" (że może się zakocha).

to trochę jakz  friendzone...typek daje się wkręcić "w przyjaźń" z laską, w której się podko.ch.uj.e bo na nic lepszego liczyć nie może. 

Edytowano przez kejtred

5 godzin temu, kejtred napisał:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że szansa na to, że laska z którą idziesz do łóżka nie będzie chciała czegoś więcej jest jak jeden do 1000. Trochę duże ryzyko. Nie lepiej zapłacić "profesjonalistce" i mieć gwarancję spokoju ? 

Nie róbmy z facetów aż takich cudów. Od razu będzie chciała "coś więcej"! Też mi! Może nic nie będzie chciała. Tak najczęściej bywa. Sama niby jesteś kobietą a robisz z nich jakieś dziwne twory, które czekają tylko na to "coś więcej". 

5 godzin temu, kejtred napisał:

myślę, że tu ukryte intencje są od początku a "seks bez zobowiązan" to tylko taka "przynęta na faceta" (że może się zakocha).

to trochę jakz  friendzone...typek daje się wkręcić "w przyjaźń" z laską, w której się podko.ch.uj.e bo na nic lepszego liczyć nie może. 

Teraz toś wymyśliła! Ty już lepiej nie trać czasu na poznawanie facetów od podszewki. 

5 godzin temu, Burza napisał:

Ja nie chcę żadnych zobowiązań, nie mam oczekiwań, co nie oznacza, że facet mnie nie jara totalnie! 

Ale to tylko seks! On zdradza swoją żonę i choć jest szalony to mąż/facet dla mnie byłby do bani. Nie dla mnie totalnie. Ale seks dobry. 

To już jest najbliższe prawdy. Facet fajny, nawet bardzo fajny, ale ze względu na swoje zbyt silne "ciągoty w kierunku płci przeciwnej", skreślony dożywotnio. 

A czym jest dla mnie "seks bez zobowiązań"? Taka sytuacja. Kobieta, zostawmy to czy mężatka, narzeczona, wolna, samotna matka, decyduje się na samotny wyjazd by zregenerować siły. Wyjazd zaplanowany bądź zorganizowany na szybko. Więc przyjeżdża i wypoczywa. Rano plaża, wieczorem spacer. Szybko uczy się nowego miejsca. Jeżeli jest spostrzegawcza to nawet ogarnia niektórych ludzi. Porównuje siebie z mijanymi kobietami. Trochę jest w tym zabawy, trochę zazdrości. Czasami jakieś piwo w jednej z licznych knajp. Czasami ktoś ją zaczepi w mało wybredny sposób. Zwykły leniwy pobyt wczasowy. Już dawno go zauważyła. Facet sprawia kompletnie nie zainteresowanego kobietami. Wypije piwo, trochę posiedzi i wychodzi. Na deptaku też go widziała. Miejscowy? A może taki sam znudzony wczasowicz? Nawet nie zauważyła kiedy to się stało, ale mile się z nim rozmawia. Potrafi wciągnąć, wzbudzić zainteresowanie. Szkoda, że tak szybko pożegnał się. Wczoraj go nie spotkała, chociaż jakby dłużej kręciła się po okolicy. Książka, bardzo interesująca też okazała się mało wciągająca. Jest!! Widzi go! Idzie wprost na nią! Chyba trochę cieszy się, że ją widzi. Kurczę, zna go od zawsze! Potem wszystko dzieje się zaskakująco szybko. Tak szybko, że z trudem może to odtworzyć w pamięci. Dzisiaj wyjeżdża. Już go nie spotka. Wszystko to zostanie w kategorii snu. Po co rozpamiętywać? 

Nazywam to "śledzikiem na raz". 

Czym jest sam akt to każdy wie. Nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Mniej lub bardziej udany jest mimo wszystko mniej interesujący od samego preludium. Wyszukanie "tej jedynej" przypomina niezły kryminał. Działać tak by nie wzbudzić podejrzeń, sprawić żeby myślała, że to czysty przypadek tym kieruje, to zdecydowanie wyższy level. Takie gierki wciągają. Niby schemat ten sam a okoliczności inne. Nie ma kobiet trudnych, są tylko źle zdobywane. 

• Haha 1

Nawet nie przywitałem się. Przepraszam. Leniwe dzień dobry. Wykończony jestem, dlatego pozwolę sobie jeszcze bardziej rozleniwić ten środowy poranek:

7 godzin temu, kejtred napisał:

Myślisz, że naiwnie jest wierzyć, że kobieta po prostu chce seksu?

Dlatego piszę o byciu szczerym. 

7 godzin temu, Burza napisał:

Przecież nie na wszystko mamy wpływ.. A uczucia mają to do siebie, że lubią się pojawiać w najmniej oczekiwanym momencie.. 

• Like 1

3 minuty temu, Wilk_i_Zając napisał:

Ktoś kiedyś śpiewał: w życiu najważniejsze są tylko chwile. Chwili nie zatrzymasz ale możesz ją odpowiednio wykorzystać. Jako, że to tylko chwila, więc nie ma sensu rozwodzić się nad tym czy naiwna bardziej lub mniej. Korzystaj. 

4 minuty temu, błękitnaa napisał:

Przecież nie na wszystko mamy wpływ.. A uczucia mają to do siebie, że lubią się pojawiać w najmniej oczekiwanym momencie.. 

Cześć Błękitnaa! Jak Ci życie mija? 

3 minuty temu, Wilk_i_Zając napisał:

Przecież nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego. Każdy, czy to on, czy ona, może się nagle zakochać. Nawet jeśli plany były zupełnie inne. 

• Like 1

1 minutę temu, Mieczwpochwie napisał:

Cześć Błękitnaa! Jak Ci życie mija? 

Cześć, a dziękuję, bardzo dobrze. A Tobie? 

• Like 1

2 minuty temu, błękitnaa napisał:

Cześć, a dziękuję, bardzo dobrze. A Tobie? 

Nie wiem. Jakoś tak. Du/py nie urywa. Są pierogi leniwe czy mi się coś pokićkało? Dawno lepiłaś? 

Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

Nie wiem. Jakoś tak. Du/py nie urywa. Są pierogi leniwe czy mi się coś pokićkało? Dawno lepiłaś? 

Są. Ale ostatnio to ja robiłam na słodko z jagodami. 

• Like 1

1 minutę temu, błękitnaa napisał:

Są. Ale ostatnio to ja robiłam na słodko z jagodami. 

Czyli lepiłaś. O to mi chodziło. Pewnie zaraz temat poleci. Wczoraj rano pisałem z dziewczyną, która wybierała się na Pilsko. Nie wiem czy wróciła. 

Lubię pikantne. Najlepiej ruskie. W ogóle lubię pikanterię. 

Napisano (edytowany)

Jakie tu są ostatnio nudy! Kurczę, po co ja tutaj jeszcze siedzę? Jak pojawi się ktoś naprawdę interesujący to dosłownie tylko na chwilę. Nawet nie ma do kogo przyzwyczaić się. Powoli popadam w marazm. 

Edytowano przez Mieczwpochwie

24 minuty temu, Wilk_i_Zając napisał:

Człowiek nie robot. Jak osoba jest fajna a pożycie udane to po kilku spotkaniach u jednego pojawiają się uczucia . I niestety problem polega że tylko u jednego . Oczywiście że kobiety też lubią seks , tylko brnięcie w taki układ zupełnie do niczego dobrego nie prowadzi . Do tego zdarzają się wypadki antykoncepcyjne ... Po co je ryzykować z kimś niewłaściwym ? 

2 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Jakie tu są ostatnio nudy! Kurczę, po co ja tutaj jeszcze siedzę? Jak pojawi się ktoś naprawdę interesujący to dosłownie tylko na chwilę. Nawet nie ma do kogo przyzwyczaić się. Powoli popadam w marazm. 

Też się nad tym zastanawiam. Czemu Ty tu jeszcze siedzisz. 

• Like 1

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Człowiek nie robot. Jak osoba jest fajna a pożycie udane to po kilku spotkaniach u jednego pojawiają się uczucia . I niestety problem polega że tylko u jednego . Oczywiście że kobiety też lubią seks , tylko brnięcie w taki układ zupełnie do niczego dobrego nie prowadzi . Do tego zdarzają się wypadki antykoncepcyjne ... Po co je ryzykować z kimś niewłaściwym ? 

Masz rację! Mogłem z pierwszej wypłaty kupić sobie czarny garnitur, krawat, koszulę i trumnę. Spokojnie czekać na to co nieuniknione. 

• Like 1

7 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Lubię pikantne. Najlepiej ruskie. W ogóle lubię pikanterię. 

Też lubię ruskie. I z kapustą i grzybami. Moi dwaj faworyci. Ruskie to ja trochę modyfikuję po swojemu. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się