Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cyganka

Sex bez zobowiązań

Polecane posty

Niektóre kobiety w tych właśnie sprawach bywają mało gadatliwe. Takie: Domyśl się sam! Nie zawsze działa. 

10 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Jak coś jest nie tak w tym cholernym łóżku to winę biorę na siebie. Przecież to ja kieruję ruchem. Najłatwiej powiedzieć, że kobieta była kłodą. Pewnie mało się starałem by ją rozbudzić i wprowadzić na odpowiedni level. 

To tego tańca trzeba dwojga , to nie występy solowe ,jesteś dla siebie zbyt surowy 🙂

Ale kiedy jest taka trochę "surowa" w tych sprawach, ale pojętna i otwarta to zawsze dobrze rokuje na przyszłość. Jeżeli przy tym potrafi zasygnalizować, że pewne rejony nie wchodzą w grę to czego można więcej chcieć? Tylko odpowiedniego zgrania. A to wymaga niestety czasu. 

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

To tego tańca trzeba dwojga , to nie występy solowe ,jesteś dla siebie zbyt surowy 🙂

Nie! Kobiety bywają wstydliwe nawet Przed samą sobą. Otwórz je umiejętnie. Gorzej jak faktycznie otworzysz puszkę Pandory. Masz wtedy przeje/bane! 😎

19 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Nie! Kobiety bywają wstydliwe nawet Przed samą sobą. Otwórz je umiejętnie. Gorzej jak faktycznie otworzysz puszkę Pandory. Masz wtedy przeje/bane! 😎

Jak w tym kawale :

Mąż wraca z pracy , żona do niego krzyczy z kuchni "otworzyć ci puszkę" 

Na to mąż " Ci.puszkę dasz mi później, teraz daj mi jeść, głodny jestem "

• Haha 2

Cyganko, zamknij ten temat. Kaffe już nic więcej nie może dla Ciebie zrobić. 

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, kejtred napisał:

jeżeli chodzi o Twój przypadek to dość sztampowa sytuacja.

Facet z jakiegoś powodu jest nadzwyczaj przywiązany emocjonalne do tej drugiej (może się wychowywali od dziecka czy coś) albo małżeństwo z tą laską z innych względów jest korzystne (np. jest z bogatej rodziny,  dziedziczka fortuny czy coś w te deseń).

Z Tobą miał dobry seks na wyłączność. Nie chciał tracić ani jednego ani drugiego. 

Mam nadzieję, że szybko się pozbierasz po tym egoistycznym .... Trzymam za Ciebie kciuki.

Masz racje - sprawy finansowe , stabilizacja z nia a emocje , seks ze mna .

Myslal ze bedzie tak w nieskonczonosc lawirowal.Zamknelam mu furtke.Teraz jestem ciekawa co zrobi.

Dokladnie tak powiedzial - tu mi szkoda i tam mi szkoda.Ale mysle ze szalenczej milosci tam nie ma.

Edytowano przez margo kate888

11 godzin temu, Wilk_i_Zając napisał:

No i właśnie tutaj seks beż zobowiązań ma zastosowanie. Pozwala się rozładować i przestać myśleć.

Generalnie widzę, że ludzie dzielą się na dwie grupy. Wierzących, że seks wywodzi się z emocji i tych co seks traktują jako fizyczną potrzebę. Pierwsi z różnym natężeniem gromią rozpustników a zwłaszcza kobiety, drudzy krytykują zaściankowość i konserwatyzm pierwszych. Oczywiście mocno upraszczam.

Chyba gubimy się na samym początku. Każdy ma prawo do swojego podejścia i nikt nie ma prawa do potępiania czy choćby krytyki 🙂

Ja seks bez zobowiązań traktuję jako normalną formę spotkania. Dlaczego nie mam spędzić miło czasu skoro druga osoba dzieli że mną swobodę. Ważne aby być szczerym i się nie pogubić.

Dopoki dzieli swobode to jest okey .Tylko czy na pewno swobode .Bo czesto jest tak ze dla jednej osoby ( glownie faceta ) to jest seks bez zobowiazan a dla drugiej cos wiecej.

1 godzinę temu, Judyta_20 napisał:

Na zasadzie - przynajmniej pogadam sobie o nim?

Ej, Cyganko?! Jest aż tak smętnie?

Nie bede mówić że jest fajnie jesteśmy ludźmi mamy emocje

Zdaje sobie sprawę z tego co tu mówicie i macie rację tylko czas robi swoje 

11 minut temu, Cyganka napisał:

Nie bede mówić że jest fajnie jesteśmy ludźmi mamy emocje

Zdaje sobie sprawę z tego co tu mówicie i macie rację tylko czas robi swoje 

Popraw mnie, jeśli źle zapamiętałam - Ty jesteś w związku, prawda?

37 minut temu, margo kate888 napisał:

Ale mysle ze szalenczej milosci tam nie ma.

Oczywiście, że ten facet kocha... ale wyłącznie siebie.

To, że napisałam że jest przywiązany emocjonalnie do niej (przywiązanie może wynikać ze zwykłego przyzwyczajenia), absolutnie nie jest synonimem miłości. 

Gość stara się wszystko ustawić sobie  jak najbardziej "pod siebie" nie zważając ani na narzeczoną ani na Ciebie. 

• Thanks 1

40 minut temu, Judyta_20 napisał:

Popraw mnie, jeśli źle zapamiętałam - Ty jesteś w związku, prawda?

Owszem. On raczej też 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się