Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cyganka

Sex bez zobowiązań

Polecane posty

Pogadajmy sobie na ten temat drogie Panie i Panowie 

Jak to wyglada u was.Sa uczucia? Jak często sie widujecie? Jak często piszecie do siebie?

Poustawiałam sobie we łbie i jest tak jak powinno być od zawsze;)

39 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Poustawiałam sobie we łbie i jest tak jak powinno być od zawsze;)

Czyli jak? Jakaś rada się przyda 😉

• Like 1

Niestety jestem samcem beta, więc o czymś takim jak seks bez zobowiązań mogę sobie jedynie poczytać 😔

Napisano (edytowany)

Wlasciwie nie ma czegos takiego jak "seks bez zobowiazan"! 

Gdy dochodzi do zblizenia zawsze wchodzi sie w jakies "zobowiazania" bo to najwyzsza forma zbizenia z drugim czlowiekiem a wiec zawsze jest na bazie jakichs "wiezi" chocby nawet "pienieznej" LOL

Jesli jednak dochodzi do zblizenia, to w trakcie nie ma sily aby nie budzily sie w czlowieku emocje  chocby polubienia  partnera a na pewno "pozadania seksualnego" czyli chec przezycia czegos ekscytujacego z druga osoba ponownie .Mozna dyskutowac jak silne sa to wiezi ale jesli one sa!  to i zobowiazania sie tez pojawiaja jak chocby wdziecznosc za przezycia. Tak dzila Ewolucja  ktora ma jeden cel : przeniesc ogniwo zycia w nastepny cykl lancucha zycia.

Obie plci po orgazmie maja  wystrzal koktajlu hormonalnego w ktorym jest oxytocyna ktora sklania ludzi do przytulania sie do siebie.Kobiety zawsze maja jej wiecej bo one ten hormon maja jako narzedzie Natury  nawiazywania duzej bliskosci z dzieckiem ktore przyszlo na swiat ,wiec w sposob naturalny ten sam hormon sklania ja do nawiazywania relacji z facetem.z ktorym miala zblizenie ,a poniewaz czlowiek "uczy sie"  przez powtorki  a pomaga mu w tym mechanzim odruchu warunkowego ,wiec ten sam mechanizm przywiazuje go do osoby z ktora miala udany seks i chce "powtorek " a wiec pojawia sie" zobowiazanie" czy nam sie podoba czy nie.

Oczywiscie ze kazda plec to "zobowiazanie"przezywa inaczej i z inna sila  bo ewolucja inne role wyznaczyla kazdej plci ale nie mozna powiedziec ze ich nie ma.Facet moze bzyknac kobiete nic do niej nie czujac ale jak bedzie mial udany orgazm to mysla bedzie powracal do niego nawet jesli racjonalna czesc jego "ja" odrzuci partnerke  i juz  znia nie bedzie dalej wspolzyl.tak sie dzieje w przypadku zakochanych klientow prostytutek.. Tak samo jest  kobietami .

Jesli autorka mial ana mysli jakies nieformalne zobowiazania  a wiec wejscie w uklad  wymiany uslug seksulanych  to  przyjazn  niekoniecznie miedzy roznymi plciami jest takim wlasnie modelowym przykladem zobowiazan jakie sie pojawiaja miedzy ludzmi. Ja cie lubie ..ale w zamian oczekuje ..tez lubienia ..co najmniej ! 

Edytowano przez marinero
  • Like 2

Jestem ciekawa jak to wygląda u innych. Jesteście tylko dla sexu?

Poznałam faceta. Spotkaliśmy się pare razy. On w międzyczasie tak bardzo nie odzywa się słaba ta komunikacja ale spotkania super przytulanki rozmowy. Teraz tez milczy 3 dni i niewiem co o tym myśleć. Czy uznać to jako wycofywanie się gościa Czy to typ który pisał będzie jak się mu zachce? 

Przecież już o to pytałaś . On wyraźnie pokazał, że chce tylko bzykania . FwB...nic więcej z tego nie będzie.

• Thanks 2

12 minut temu, zwenus napisał:

Przecież już o to pytałaś . On wyraźnie pokazał, że chce tylko bzykania . FwB...nic więcej z tego nie będzie.

No to trafiłam na extra egzemplarz. Zdaje sobie sprawę że chce bzykania ale żeby w międzyczasie milczeć?

Przed chwilą, Cyganka napisał:

No to trafiłam na extra egzemplarz. Zdaje sobie sprawę że chce bzykania ale żeby w międzyczasie milczeć?

A po co ma gadać i czas tracić?

1 minutę temu, Cyganka napisał:

A po co ma się odzywać ? Ty masz się nadstawić, kiedy książę ma ochotę i tyle . Swoim brakiem reakcji przyzwalasz na takie zachowanie.

• Like 1

20 minut temu, Cyganka napisał:

Poznałam faceta. Spotkaliśmy się pare razy. On w międzyczasie tak bardzo nie odzywa się słaba ta komunikacja ale spotkania super przytulanki rozmowy. Teraz tez milczy 3 dni i niewiem co o tym myśleć. Czy uznać to jako wycofywanie się gościa Czy to typ który pisał będzie jak się mu zachce? 

Nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań. Te wszystkie zyyebane  "fwb" czy "ons" to wymysły wybrakowanych emocjonalnie rooohaczy. 

Chciałabyś czegoś więcej i liczysz na to, że coś w nim drgnie. On chce tylko bzykania. Albo mu jasno przedstawisz swoje oczekiwania albo się z tego wypisz bo zawsze będziesz tylko "koleżanką do seksu od czasu do czasu". Z "fwb" równie ciężko wyjść jak z firendzone. 

• Like 1
  • Thanks 1

Jedyny seks bez zobowiązań jaki istnieje to wyłącznie ten na własną rękę 

• Thanks 1
  • Haha 2

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jedyny seks bez zobowiązań jaki istnieje to wyłącznie ten na własną rękę 

🏆 nie mogę dodawać reakcji 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Trudno ocenic , bo niewiele a wlasciwie nic o nim nie napisalas.

Sa faceci ze nie lubia "pogaduch" telefonicznych.Dla nich telefon jest po prostu narzedziem do wykonywania pracy lub organizownia sobie zycia.Po parcowitym dniu nie koga na niego patrzes!

Budowanie wiezi zostawiaja na osobisty kontakt co jest moim zdaniem jak najbardziej naturalne.Tesknota, rozmyslanie o danej osbie jest czescia ich jezyka milosci.Ty zas oczekujesz aby ci wciaz udowadnial swoje emocje poprzez wiszenie na telefonie.ZAdzwoni jak zateskni.Nie narzucaj sie  i uszanuj jego wole odpoczynku od telefonu

W ogole uwazam ze pogaduchy przez telefon sa patologia i wynaturzeniem naturalnej komunikacji jak opiera sie na slowie i obrazie.Rozmawiasz kims i patrzysz na nia, dotykasz od czasu do czasu..to jest wlasnie budowanie wiezi a nie substystut  gadajacego pudelka.Nasz mozg zaczyna wiazac czlowieka z martwym pudeleczkiem  a nie konkretnymczlowiekiem.Posluze sie zartem 🙂 Kobieta moze wtedy faceta spakowac w etui i wsadzic do torebki 🙂

Edytowano przez marinero

Jak każda kobieta też bym chciała dostać miłego sms Tutaj u niego trudno więc też pojawia się rozgryska co gościu mysli czy chce. Taka cisza nie jest fajna ona nie buduje a rozdziela 

8 minut temu, Cyganka napisał:

pojawia się rozgryska co gościu mysli czy chce

On myśli "Fajnie, że mam w zasięgu kobietę chętną na seks, jak mi się zachce a nie pojawią się inne opcje, to może się do niej odezwę" 😏

4 minuty temu, Cyganka napisał:

Jak każda kobieta też bym chciała dostać miłego sms Tutaj u niego trudno więc też pojawia się rozgryska co gościu mysli czy chce. Taka cisza nie jest fajna ona nie buduje a rozdziela 

Nie rozumiem kobiet wchodzących w takie układy.
Facet traktuje Was jak darmową dziw.... nie dając żadnego uczucia, a wy się łudzicie, że to się zmieni.
Seks bez zobowiązań, to nie to samo co bycie kochankiem, bo pomiędzy kochankami są uczucia i dla większości seks jest tylko okazją do tego żeby poczuć z kochankiem, to czego nie czuje się z mężem, czy żoną, czy będąc samemu. Kochankom na sobie zależy i relacja jest całkiem inna. Są uczucia, czy się ktoś do tego przyznaje, czy nie.

Moim zdaniem kobieta decydująca się na układ bez zobowiązań, powinna brać za to pieniądze. Facet też pewnie czułby się pewniej, bo nie byłoby jakichś ukrytych oczekiwań. Oczywiście, może to być wdzięczność okazywana inaczej, jakieś fundowanie wycieczek, wspólne wczasy itp. Nie musi to być ordynarna gotówka.

Tylko po co się łudzić, że to coś więcej niż seks.

14 minut temu, Cyganka napisał:

Naprawdę jesteś z tych, co gdy na nich plują to mówią, że deszcz pada? Facet ewidentnie chce Cię tylko bzykać, jakich jeszcze dowodów potrzebujesz ? Powiedz mu otwarcie, że nie interesuje Cię samo rypanie. 

• Like 1

1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Chyba na tym polega ten układ? Jak Ty masz ochotę na bzykanie albo on, to się odzywacie. Bez zbędnego romantyzmu pomiędzy.

26 minut temu, Cyganka napisał:

Ale wy przecież niczego nie budujecie . Jemu jest tak dobrze, ma seks na telefon. Ty natomiast snujesz romantyczne wizje. Traktuje Cię tak jak na to pozwalasz! Stara prawda. Ty zamiast kopnąć go w tyłek i pokazać,że nie odpowiada Ci taki układ ...dalej w to brniesz. Jesteś masochistką?

• Like 1

Dlatego probuje nastawić się na tok myślenia faceta 

4 minuty temu, Cyganka napisał:

Dlatego probuje nastawić się na tok myślenia faceta 

Po co ??? Mnie się raczej wydaje, że czekasz na opinie, iż jemu zależy i okazuje to w taki właśnie sposób. Próżny trud ..ale bujaj dalej w oblokach i czekaj na telefon,aby książę mógł sp/u/ścić z krzyża . Powodzenia 😅

2 godziny temu, Cyganka napisał:

Gdyby twój uklad był bez zobowiazań to byś go nie rozkminiala od kilku dni. Bez zobowiązań znaczy bez zobowiązań. Spotykacie sie, rozchodzicie sie kazde w swoja strone, kontakt po to żeby umowic sie na kolejny raz. Nie kojarze żadnych uczuc, rozkminy, wątpliwości. Po prostu wiesz że facet sie do związku nie nadaje ale jest atrakcyjny i tyle. Twój układ jest bez zobowiązań tylko z jednej strony

Napisano (edytowany)
54 minuty temu, Cyganka napisał:

Podejdz do tego prosto: po czynach poznacie intencje jego!-prorok je.zus .

Skoro nie wykazuje zainteresowania to znaczy ze nie jest zainteresowany!

Zaczytuje ci tu pewna mysl z pewnego poradnika amerykanskiego w sprawie jak zyc 🙂 (...)„Jeśli chodzi o związek romantyczny, wysiłek oznacza zainteresowanie, a brak wysiłku oznacza brak zainteresowania.
 Zbyt wielu ludzi projektuje swoje duże zainteresowanie na romantycznego partnera, który nie odwzajemnia się ani tym samym poziomem uwagi i zainteresowaniem .
 Ludzie, którzy nie wierzą, że są godni miłości, będą próbować pomimo, ze  druga osoba nie jest zainteresowana .
 Ludzie, którzy kochają i cenią siebie, po prostu pójdą dalej, aby kontynuować poszukiwania i nie uspokoją się, dopóki nie znajdą kogoś, kto pasuje i odzwierciedla ich wysiłek i zainteresowanie.

Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce cię zatrzymać.(...)

Mysle ze jasne przeslanie.Facet  ktory to napisal ma za soba 30 lat rodzinnego coachingu 🙂

Edytowano przez marinero

41 minut temu, Jack445 napisał:

Nie rozumiem kobiet wchodzących w takie układy.
Facet traktuje Was jak darmową dziw.... nie dając żadnego uczucia, a wy się łudzicie, że to się zmieni.
Seks bez zobowiązań, to nie to samo co bycie kochankiem, bo pomiędzy kochankami są uczucia i dla większości seks jest tylko okazją do tego żeby poczuć z kochankiem, to czego nie czuje się z mężem, czy żoną, czy będąc samemu. Kochankom na sobie zależy i relacja jest całkiem inna. Są uczucia, czy się ktoś do tego przyznaje, czy nie.

Moim zdaniem kobieta decydująca się na układ bez zobowiązań, powinna brać za to pieniądze. Facet też pewnie czułby się pewniej, bo nie byłoby jakichś ukrytych oczekiwań. Oczywiście, może to być wdzięczność okazywana inaczej, jakieś fundowanie wycieczek, wspólne wczasy itp. Nie musi to być ordynarna gotówka.

Tylko po co się łudzić, że to coś więcej niż seks.

Dokładnie. Z kochankiem można jeszcze pogadać, gdzieś pojechać, albo spędzić miło czas. FWB wykorzystać Cię i do wiedzenia. Może jakieś kobiecie to odpowiada, ale większość z nas jednak chce tej bliskości. 

Koleś traktuje Cię jak zabawkę, bo nie ma innej lepszej. Jak najszybciej powinno się opuścić taki układ. 

3 godziny temu, Cyganka napisał:

Czyli jak? Jakaś rada się przyda 😉

Tak mi się teraz skojarzyło. Ten Twój kochaś jest żonaty, prawda ? No i wszystko jasne.

3 godziny temu, marinero napisał:

Obie plci po orgazmie maja  wystrzal koktajlu hormonalnego w ktorym jest oxytocyna ktora sklania ludzi do przytulania sie do siebie.Kobiety zawsze maja jej wiecej bo one ten hormon maja jako narzedzie Natury  nawiazywania duzej bliskosci z dzieckiem ktore przyszlo na swiat ,wiec w sposob naturalny ten sam hormon sklania ja do nawiazywania relacji z facetem.z ktorym miala zblizenie 

Jedno pytanko mam marinero. Jeśli robię sobie dobrze, to do kogo ten hormon mnie skłania? Kocham siebie bardziej? Hi, hi 😂🤣

1 godzinę temu, zwenus napisał:

Tak mi się teraz skojarzyło. Ten Twój kochaś jest żonaty, prawda ? No i wszystko jasne.

Nawet żonaty ma nieraz więcej uczuc 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się