Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, anka_w napisał:

jedno zdjęcie. jedno.

na 9 zdjęć 5 jest otagowanych jako współpraca, 6. powinno być, bo jest oznaczenie biżuterii, ewidentna reklama/współpraca, 7. i 8. to reklama własnych torebek.

lubiłam dziewczyny bo pokazywały swoją codzienność, rozumiem, że chcą zarobić kasę, ale jeszcze moment a KAŻDE wstawiane zdjęcie będzie wrzucane tylko i wyłącznie na potrzeby komercyjne... słupy reklamowe, nic więcej ..

Niestety muszę się zgodzić. Lubię je i wiem, że muszą za coś żyć ale ilość reklam na ich kanale i Instagramie jest już przytłaczająca. 

• Thanks 1

1 minutę temu, OhCeline napisał:

Niestety muszę się zgodzić. Lubię je i wiem, że muszą za coś żyć ale ilość reklam na ich kanale i Instagramie jest już przytłaczająca. 

Współpraca z Remingtonem na YT też nie oznaczona w tytule. Słabe to. One nie mają za grosz przyzwoitości. Czekam na ruch ze strony UOKiK. Mają ukrócić proceder oszukiwania ludzi przez influenserów. Mam nadzieję, że się posypią srogie kary. Ciuchy, które Kaśka dostała z jakiejś tam firmy w poprzednim filmiku wyglądają jak od Chińczyka. A ta się tak sztucznie zachwyca, że o mało się nie zadławi...

• Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1

2 godziny temu, Anitella napisał:

Współpraca z Remingtonem na YT też nie oznaczona w tytule. Słabe to. One nie mają za grosz przyzwoitości. Czekam na ruch ze strony UOKiK. Mają ukrócić proceder oszukiwania ludzi przez influenserów. Mam nadzieję, że się posypią srogie kary. Ciuchy, które Kaśka dostała z jakiejś tam firmy w poprzednim filmiku wyglądają jak od Chińczyka. A ta się tak sztucznie zachwyca, że o mało się nie zadławi...

Też mam nadzieję, że wkońcu się zrobi porządek na Youtube i Instagramie z tymi wspolpracami i się skończą kłamstwa.

• Like 2

One jak one ale zobaczcie sobie Asie Stasię na insta zupełnie żadnej współpracy nie oznacza 

4 minuty temu, Miss Radomia napisał:

One jak one ale zobaczcie sobie Asie Stasię na insta zupełnie żadnej współpracy nie oznacza 

No to beknie za to. Co jak co ale to państwo bardzo czepia się podatków a mają zamiar drążyć. Za dużo samowolka nie tylko w tej kwestii 

Masakra. Story u LGS to już wyłącznie reklamy 😒

• Like 2

2 godziny temu, OhCeline napisał:

Masakra. Story u LGS to już wyłącznie reklamy 😒

Story i filmy na yt niestety też. Oglądam je od dawna, mam jakiś sentyment do nich, bo należą do tego starego youtuba, ale ostatnio tylko zrażają do siebie. Wchodzisz w nowy film, oglądasz i po jakimś czasie orientujesz się, że to współpraca. I tak w każdym chyba filmie ostatnio. Słabe to.

• Like 1

2 minuty temu, Bazylka napisał:

Story i filmy na yt niestety też. Oglądam je od dawna, mam jakiś sentyment do nich, bo należą do tego starego youtuba, ale ostatnio tylko zrażają do siebie. Wchodzisz w nowy film, oglądasz i po jakimś czasie orientujesz się, że to współpraca. I tak w każdym chyba filmie ostatnio. Słabe to.

To prawda. Jedynie mierzymy z sieciówek i haule lumpeksowe i sieciowkowe nie zawierają reklam (poza lokowaniem ich torebek).

11 minut temu, patipatka10 napisał:

Jak Wam się podoba ostatni lookbook Kasi?

Może być. Nie mój styl ale bywało o wiele gorzej.

• Thanks 1

Na kanał wleciał film Kaśki ze stylizacjami ubrań z Second handu.

Nawet spoko te stylizacje i jak na Kaśkę to skromne i nie przekombinowane.

4 minuty temu, OhCeline napisał:

Nawet spoko te stylizacje i jak na Kaśkę to skromne i nie przekombinowane.

Gdzie temat o sz?

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Różowatęcza napisał:

Gdzie temat o sz?

Jest taki: Uwielbiam gotować gotowce a główny chyba poleciał.

Edytowano przez OhCeline
  • Like 1

Jakaś cisza nastała u nich ostatnio. Mało na insta się udzielają. Kaśka tylko wrzuca story o hiszpańskim, angielskim, basenie, siłowni, krokach. Widać, że na maksa próbuje sobie zapełnić czas. 

Dnia 1.11.2021 o 12:05, Bazylka napisał:

Dokładnie. I mam ten sam problem z Wandzia. Kurde od jakiegoś czasu KAŻDE story i każdy filmik to reklama. I nie dość ze musimy oglądać wiecznie te ukryte reklamy, to yt u mnie szaleje z reklamami przed i w trakcie filmów, których nie da się pominąć i są dwa razy głośniejsze od tego czego oglądam. Tak jak kiedyś byłam wielka fanka yt i sporo oglądałam, tak teraz dwa razy się zastanowię zanim klikne w jakiś film. 

• Thanks 1

Nie macie wrażenia, że wielka przyjaźń Kasi z Oskarkiem trochę się rozluźniła? 

3 godziny temu, Kamazet napisał:

Nie macie wrażenia, że wielka przyjaźń Kasi z Oskarkiem trochę się rozluźniła? 

Tzn coś nowego? 😂

No wcześniej co chwile wyjazdy wspólne, kawki, a teraz wgl go nie pokazuje na insta. 

A nie macie wrażenia ze wielka przyjaźń kaski z Justyna się rozluźniła? Teraz nagrywają oddzielnie, Justyna ciegle z Karolina. Wyglada to tak jakby tylko dla współprac i hajsu miały ten kanal razem 

• Like 1

49 minut temu, Kamazet napisał:

No wcześniej co chwile wyjazdy wspólne, kawki, a teraz wgl go nie pokazuje na insta. 

Juz od co najmniej pol roku Kasia nie wychodzi z Oskarem. Pewnie nie zaklikalo z ktorejs strony.

1 godzinę temu, Bidabida napisał:

A nie macie wrażenia ze wielka przyjaźń kaski z Justyna się rozluźniła? Teraz nagrywają oddzielnie, Justyna ciegle z Karolina. Wyglada to tak jakby tylko dla współprac i hajsu miały ten kanal razem 

Ja tez odniosłam już takie wrażenie od dawna. Jakby łączyły ich cele biznesowe tylko. Kaska więcej pokazuje się z cebula niż z Justyna 

Cebula zaraz wyjedzie w świat, wiec Kasia wróci do starej, dobrej Justyny. A co do tej Karolina, próbowałam oglądać jej filmy, ale jest to tak nudne, że nie dałam rady. 

• Haha 1

Żyją zupełnie inaczej więc to normalne, że ich relacje się rozluźniły 🤷🏻‍♀️ Natomiast nie rozumiem tego jechania po Kaśce, że zapycha sobie czas. Ma kasę, czas i chęci to się uczy, podróżuje i ćwiczy. Co niby ma robić? Desperacko szukać sobie faceta?  

• Like 6
  • Thanks 3

1 godzinę temu, Aleina napisał:

Żyją zupełnie inaczej więc to normalne, że ich relacje się rozluźniły 🤷🏻‍♀️ Natomiast nie rozumiem tego jechania po Kaśce, że zapycha sobie czas. Ma kasę, czas i chęci to się uczy, podróżuje i ćwiczy. Co niby ma robić? Desperacko szukać sobie faceta?  

Mnie osobiście Kaska bardzo motywuje i lubię jej story i filmy. Są kwestie w których mnie wkurza, ale myśle ze jest bardzo zorganizowana osoba 🙂👍

• Like 1

2 godziny temu, Aleina napisał:

Jak jesteś po 30-stce i nie masz ani męskich gaci, ani bąbelka to wszystko inne  jest tylko nieistotnym zapychaczem czasu, a Twoje życie nie ma generalnie większego sensu. Nie wiedziałaś? 😉

• Thanks 5

Tylko, że ona sama zaczęła robić te wszystkie rzeczy dopiero po rozstaniu. Wcześniej nie wyjeżdżała tez z Cebula, podróżowała z facetem 🙂 

31 minut temu, Kamazet napisał:

Tylko, że ona sama zaczęła robić te wszystkie rzeczy dopiero po rozstaniu. Wcześniej nie wyjeżdżała tez z Cebula, podróżowała z facetem 🙂 

No i..?

Jak miała faceta, to wyjeżdżała z facetem. Teraz nie ma to sobie znalazła innego towarzysza podróżny. Jak była w związku to musiała swój czas poświęcać również jemu, teraz możne się za to skupić w 100% na sobie. Pewnie jak się z kimś ponownie zwiąże, urodzi bliźniaki, rodzice poważnie zachorują i będą wymagać opieki, wróci na etat itd. to będzie mieć mniej czasu na liczenie kroków czy naukę słówek.  Witamy w świecie w którym doba ma 24h i trzeba balansować miedzy wieloma rzeczami. 

• Like 3

3 godziny temu, WiosnaWiosna napisał:

No i..?

Jak miała faceta, to wyjeżdżała z facetem. Teraz nie ma to sobie znalazła innego towarzysza podróżny. Jak była w związku to musiała swój czas poświęcać również jemu, teraz możne się za to skupić w 100% na sobie. Pewnie jak się z kimś ponownie zwiąże, urodzi bliźniaki, rodzice poważnie zachorują i będą wymagać opieki, wróci na etat itd. to będzie mieć mniej czasu na liczenie kroków czy naukę słówek.  Witamy w świecie w którym doba ma 24h i trzeba balansować miedzy wieloma rzeczami. 

Zgadzam się z Tobą wiosna 🌷🤣

Macie racje girls, niech jej się wjedzie 🥂Przewinęłam nowy tydzień z LGS i chyba. nic nie nagrały wspólnie. Ciekawe czy vlogmasy będą tez kręcone osobno.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się