Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nuda_1989@o2.pl

Jak twoja córka powiedziała Ci że jest lesbijką i podobają jej się kobiety?

Polecane posty

Jak dowiedziałaś się od córki ze jest lesbijką i podobają jej się kobiety? Czy była rozmowa na ten temat i czy zaakceptowałaś to ze woli kobiety? Czy o tym córka sama powiedziała i jak argumentowała? Czy bała się tobie powiedzieć.  Jak to wyglądało z perspektywy matki. Czy córka chcę mieć swoje dzieci z inną kobietą poprzez bank nasienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka albo jest bi albo lesbijką (nie wiem już sama ) i musiała powiedzieć rodzicom. Powiedziała w prost i rodzice dobrze zareagowali. Zaakceptowali jej wybór. Nie chcę mieć nigdy dzieci 

Ostatnio za to rozmawiałam z siostrą mojego partnera i z moim partnerem. Zadała pytanie co jeśli nasza córka lub syn w przyszłości wyskoczą z info że są homo. Oboje stwierdziliśmy że gdyby byli homo (lesbijka czy gej) to wszystko ok. Wiadomo że byłabym trochę zawiedziona bo pewnie chciałabym w przyszłości mieć wnuki jednak to nie jest najważniejsze. Ważne aby byli szczęśliwi! 

Jednak jeśli chodzi o to gdyby moja córka przyszła do mnie kiedyś i powiedziała że nie czuje że jest dziewczyna tylko chłopcem/jakby syn przyszedł i powiedział że nie czuje się chłopcem tylko dziewczyna to już trudniej byłoby mi to nie dość że zrozumieć ale i zaakceptować. Może dlatego bo nie w tej generacji (gdzie takie coś jest popularne) się urodziłam. Nie wiem..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×