Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pstrokrotka

Tym kim jesteśmy...

Polecane posty

7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

To zdecydowanie nie jest piosenka dobra na ślub chyba że chce się dać komuś coś do zrozumienia . 

Do tej pory wielu ludzi traktuje śluby jak umowy handlowe i biznesy . 

Ja na przykład używam ich do uzyskania dokumentów z urzędu imigracyjnego 🙂

Mysliś ze teraz też mężczyźni nie patrzą na "zamożność"wybranki ? 

dla wielu osób dobre zamążpójście to jak wygrać w totolotka 

czasy się zmieniają , natura ludzka już nie 

Ależ ja się z wami w zupełności zgadzam, że to w większości umowa handlowa. Szczególnie, że kredyt łatwiej dostać czy ogólnie w szerszym rozrachunku łatwiej jest dzielić wszystko na dwoje już z takich bardziej finansowych kwestii, a nawet w ch.ujowych małżeństwach wsparcie tam jakieś jest.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, BoniBluBojler napisał:

Z pewnością było, zwłaszcza, że dla ciebie rozmowa na priwie, to wyraz zainteresowania xD u mnie nie było. Nie ma takich desperatów. 

on miał dziesiątki dziewczyn tyle że z dopiskiem .jpg 😏 

Edytowano przez Niby normalny

8 minut temu, Poetka napisał:

Ja lubie bo jestem zaje.biscie smutna. Czujesz to? Baba przyznaje sie przed soba ze go nie kocha ale tak trzeba. Zycie wielu kobiet. Ciekawe czy o tym wiedzialy wybierajac sobie piosenke

Ja też lubię, to jest taka piosenka „vintage” i myślę, że czesto jest wybierana na wesela ze wzgledu na suknię z białym welonem, cyganów i konie z Mendelssohnem, bo tego, że panna młoda jest nieszczęsliwa nie widzi nikt, albo udaje, że nie widzi

1 minutę temu, Blanca30 napisał:

Ja też lubię, to jest taka piosenka „vintage” i myślę, że czesto jest wybierana na wesela ze wzgledu na suknię z białym welonem, cyganów i konie z Mendelssohnem, bo tego, że panna młoda jest nieszczęsliwa nie widzi nikt, albo udaje, że nie widzi

Piosenka kojarzy z jakimiś starymi prawiczkami, co niewiedzą jak, nie wiem dlaczego.

7 minut temu, BoniBluBojler napisał:

Nie wiem, twoja sprawa. Ja się oszukiwać nie będę, że oczekuje od kogoś, kto mnie nazywa swoim przyjacielem pewnych zachowań. Jeśli mi ich nie daje, to wówczas zmieniam pojęcie. Najlepiej jest nie oczekiwać niczego od nikogo blabla. Super brzmi być niezależnym od innych, ale to są bzdety, których ja nie kupuję. 

Im większa zależność tym gorzej. Zawsze 

6 minut temu, duży ogórek napisał:

Jestem niezależny od innych jest mi bardzo dobrze, czym większa niezależność większe  poważanie, atrakcyjność.

smutne w ch.uj

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

on miał dziesiątki dziewczyn tyle że z dopiskiem .jpg 😏 

Ja mówię tylko o zweryfikowanych.

6 minut temu, BoniBluBojler napisał:

Z pewnością było, zwłaszcza, że dla ciebie rozmowa na priwie, to wyraz zainteresowania xD u mnie nie było. Nie ma takich desperatów. 

Nie bo jak dostajesz nudsy to wyraz niezainteresowania.

Przed chwilą, Poetka napisał:

Im większa zależność tym gorzej. Zawsze 

Wiem, ale jestem człowiekiem nie yebanym robotem, który wciśnie se guzik w pępku i włączy obojętność. Po chùj mi takie relacje? Zresztą srał to pies, ja tu jestem dla sraki z wnukiem i beki, rozkminy mam na co dzień we łbie. Sraka.

A ja tak nie uważam. Ale to nie ma znaczenia.

Jakieś tam ma. Wg mnie jeszcze za wcześnie u Ciebie na takie wnioski. Za bardzo niezależną osobą mi się wydajesz. Ludzie jednak zazwyczaj szybko się spalają i rzucają w piździet nawet dobre, zdroworozsądkowe relacje, bo im się odwidziało jednak.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Poetka napisał:

smutne w ch.uj

Dla kogo smutne to smutne,  mam to gdzieś,  czym bardziej jesteś zależnya od kogoś duża szansa  oleje zlekceważy, na końcu zrobi srake,  tak masz co chcesz i więcej.

Edytowano przez duży ogórek

Jakieś tam ma. Wg mnie jeszcze za wcześnie u Ciebie na takie wnioski. Za bardzo niezależną osobą mi się wydajesz. Ludzie jednak zazwyczaj szybko się spalają i rzucają w piździet nawet dobre, zdroworozsądkowe relacje, bo im się odwidziało jednak.

To źle myślisz. 

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wirtualny związek to nie związek, a wysłanie nudesków nie sprawia że nie jesteś już prawiczkiem 😏

4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Z pewnością jak ci pēzdę z cycami wysyła to pragnie cię pojąć za męża automatycznie. Lecz się. 

3 minuty temu, BoniBluBojler napisał:

Wiem, ale jestem człowiekiem nie yebanym robotem, który wciśnie se guzik w pępku i włączy obojętność. Po chùj mi takie relacje? Zresztą srał to pies, ja tu jestem dla sraki z wnukiem i beki, rozkminy mam na co dzień we łbie. Sraka.

Z byciem robotem i obojętnością można się zaprzyjaźnić. Nikt nie zajedzie przynajmniej 

3 minuty temu, duży ogórek napisał:

Dla kogo smutne to smutne,  mam to gdzieś,  czym bardziej jesteś zależnya od kogoś duża szansa  oleje zlekceważy, na końcu zrobi srake,  tak masz co chcesz i więcej.

Ale nawet jeśli oleje czy zlekceważy to co z tego? Chyba pełna niezależność to pełnie zapanowanie nad tym światem wewnętrznym tak , żeby się nie rozje.bał przy pierwszej lepszej okazji? 

Z pewnością jak ci pēzdę z cycami wysyła to pragnie cię pojąć za męża automatycznie. Lecz się. 

Takie rzeczy też byly. Chciały i co?

Ale nawet jeśli oleje czy zlekceważy to co z tego? Chyba pełna niezależność to pełnie zapanowanie nad tym światem wewnętrznym tak , żeby się nie rozje.bał przy pierwszej lepszej okazji? 

Bardzo złego później mogą inni nasrać, jak można to czemu nie?  tak masz autorytet co najwyżej ty mozesz nasrać.

10 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja dostałem zdjęcie uja od heteryka. Dla jaj, ale mówisz, że to objaw zainteresowania…? 🤔

🤣

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Takie rzeczy też byly. Chciały i co?

I gowno. Mnie też na kafe małzeństwo proponowali. I powinnam to wziacna serio. Aha. Ułomny jesteś. Inaczej się nie da określić twojego stanu umysłu. 

7 minut temu, Wıdmo napisał:

Hola hola, bo że pracują to nawet z uznaniem spojrzę jako, że chociaz podatki płacą. Miałem na myśli pasożytów i takich z roszczeniową postawą, chowających głowę w piasek czyli tchórzy to zwłaszcza takimi należy gardzić. 

Aha ja mam inaczej. Pracą u mnie szacunku nikt nie zdobywa.

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Ja dostałem zdjęcie uja od heteryka. Dla jaj, ale mówisz, że to objaw zainteresowania…? 🤔

🤣

Ty jest gejem. To pewnie dlatego i tak.

1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Bardzo złego później mogą inni nasrać, jak można to czemu nie?  tak masz autorytet co najwyżej ty mozesz nasrać.

wg mnie to Ty się asekurujesz

Ale poniekąd rozumiem, że gdy czlowiek ma deficyt, to byle gowna się chwyta jak brzytwy. Ale nadal jesteś ułomny wg mnie.

Albo na przykład taki Przemek, który wkleja swoje nagie foty, bo jest naturystą i ekshibicjonistą. Niektóre kobiety wysyłają swoje, bo chcą się dowartościować - i to wszystko. A słowa nic nie znaczą, jeśli nie podążają za nimi czyny.

2 minuty temu, Wıdmo napisał:

Chcesz powiedzieć, że jak już będzie po inicjacji seksualnej, to w twojej ocenie będzie pełnowartościowym człowiekiem. 😄 A więc jeżeli ty nie uorawiasz seksu to jesteś śmieciem, a jak będziesz kopulować, to jesteś wartościowy. 😄 Oczywiście wprost tego nie powiesz, ale ogródksmi już dowalisz mu. Jeszcze żebyś ty chociaż coś sobą reprezentował i wątpię abyś ty był jakimś Lwem na arenie damsko męskiej. 😃

Ignored. Głupie ścierwo detected 🤭

1 minutę temu, Poetka napisał:

wg mnie to Ty się asekurujesz

Zapobiegawczo widzisz kto nie chce nasrać tak nie robi, wtedy niezależność mu bardzo pasuje.

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ty jest gejem. To pewnie dlatego i tak.

Pytam się, czy to wg Ciebie dlatego, że był zainteresowany.
Ty wysyłasz zdjęcia gejom, Leżak?

3 minuty temu, BoniBluBojler napisał:

I gowno. Mnie też na kafe małzeństwo proponowali. I powinnam to wziacna serio. Aha. Ułomny jesteś. Inaczej się nie da określić twojego stanu umysłu. 

Wiem co było na serio a co nie.

2 minuty temu, BoniBluBojler napisał:

Ale poniekąd rozumiem, że gdy czlowiek ma deficyt, to byle gowna się chwyta jak brzytwy. Ale nadal jesteś ułomny wg mnie.

i bez deficytów można się złapać gó.wna

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Pytam się, czy to wg Ciebie dlatego, że był zainteresowany.
Ty wysyłasz zdjęcia gejom, Leżak?

Nie wiem jak jest u pedalow ale kobiety nie wysyłają jak nie są zainteresowane.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się