Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
masochistka3333

Czy kobieta.....

Polecane posty

14 minut temu, masochistka3333 napisał:

plus size może się podobać? 

Może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, masochistka3333 napisał:

plus size może się podobać? 

Oczywiście, że może, nawet takiemu "S-size" jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może kwestia tego jak jest zadbana jak jest czysta ladnie wyperfumowana elegancko ubrana umalowana ma fajną fryzurę ładne pazurki to szybciej znajdzie kandydata niż " szczapa i wieszak na ciuchy " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, angelo83 napisał:

może kwestia tego jak jest zadbana jak jest czysta ladnie wyperfumowana elegancko ubrana umalowana ma fajną fryzurę ładne pazurki to szybciej znajdzie kandydata niż " szczapa i wieszak na ciuchy " 

Na pewno kwestia zadbania - każda kobieta zadbana jest bardziej atrakcyjna niż niezadbana niezależnie czy szczupła czy plussize. Kobiety plussize o ładnej twarzy i harmonijnej figurze, dużych piersiach oraz dużym tyłku i szerokich biodrach i lekko wypukłym brzuszku bywają atrakcyjne i kręcą . Poza tym seks z taką kobietą jest nieco inny a to też samo z siebie jest atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Na pewno kwestia zadbania - każda kobieta zadbana jest bardziej atrakcyjna niż niezadbana niezależnie czy szczupła czy plussize. Kobiety plussize o ładnej twarzy i harmonijnej figurze, dużych piersiach oraz dużym tyłku i szerokich biodrach i lekko wypukłym brzuszku bywają atrakcyjne i kręcą . Poza tym seks z taką kobietą jest nieco inny a to też samo z siebie jest atrakcyjne

mamy taka milf xl size do tego wysoką w pracy i właśnie jest taka dopracowana do tego woń jej perfum gdy przejedzie unosi siew powietrzu z daleka i te jej szerokie i wypukłe siodło ktore zamiata na boki gdy idzie ... nawet te młode szczawiki prosto pobszkole świerzo zatrudnieni błądzą wzrokiem za tym milfem i porownywalnie te szczuple i chude nie wywołują w załodze takiego zainteresowania jak ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zadbana kobieta będzie się podobać, ale warunek jest jeden- nie może się wstydzić tego jaka jest. Musi się najpierw spodobać samej sobie. I tyle albo aż tyle.😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mejka napisał:

Musi się najpierw spodobać samej sobie. I tyle albo aż tyle.😉

To prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Mejka napisał:

Taka zadbana kobieta będzie się podobać, ale warunek jest jeden- nie może się wstydzić tego jaka jest. Musi się najpierw spodobać samej sobie. I tyle albo aż tyle.😉

Racja. Jeżeli ktoś podoba się sobie i czuje się seksownie, to widać. 

Poza tym gusta są różne, ale czasami ktoś potrafi nas po prostu zaskoczyć. Waga często schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sinmara napisał:

Racja. Jeżeli ktoś podoba się sobie i czuje się seksownie, to widać. 

Poza tym gusta są różne, ale czasami ktoś potrafi nas po prostu zaskoczyć. Waga często schodzi na dalszy plan.

Dokładnie. 

Często widzę szczupłe i śliczne dziewczyny, ale jakoś nie mają powodzenia. Nie podobają się.

Za to te okrąglejsze, które potrafią wyeksponować to atrakcyjne, mają niesamowite "wzięcie". 😉😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Nowy w mieścіe napisał:

Każdy może się podobać ale nie każdemu.

Oczywiście, słuszna uwaga  choć pytanie bylo ogólne. Poza tym chyba też trochę chodzi o presję społeczną. Czy ja, przystojny facet powinienem się przyznać , że podobają mi się także plussize,  gdy media, moda i presja społeczna promuje szczupłe i fit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bolek napisał:

pod warunkiem że mają figurę klepsydry, może ważyć i 100 kg a będzie dalej kobieca, gorzej jak plus size oznacza małe piersi, średni tyłek i ogromny zwisający brzuch

Podobnie mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2021 o 19:17, masochistka3333 napisał:

plus size może się podobać? 

masz chyba wystarczająco odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, masochistka3333 napisał:

Tak mam wystarczająco dużo odpowiedzi 

No to nic ci nie zostaje innego niż, nie przejmowanie się takimi rzeczami, idź na polowanie na drugą połówkę 😛.

Ps. Raczej przeraża tutaj twój nick, niżeli waga.

Edytowano przez Niby normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przeraża? 

Już jestem w trakcie polowania. Czekam tylko czy złapie się w moja sieć 😊

Edytowano przez masochistka3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2021 o 14:23, Nowy w mieścіe napisał:

Każdy może się podobać ale nie każdemu.

Zawsze uważałem,że wszystkie kobiety są piękne, ale nie wszystkie mi się podobają 🙂 

Edytowano przez Marcin40
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2021 o 19:17, masochistka3333 napisał:

plus size może się podobać? 

Ilu ludzi tyle gustów... jeśli nie mężczyźnie to kobiecie... komuś z pewnością może się spodobać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×