Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Evvita124

No to by┼éam ­čĺő­čĺő

Polecane posty

31 minut temu, Paryz London napisał:

Ona na studia poszla?

Mowa o studiach kiedy┼Ť nie teraz:classic_happy:

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Witam Szanowne Kole┼╝anki, jestem nowa. o klekocie dowiedzia┼éam si─Ö na kanale CiotkaKlotka i naprawd─Ö szczerze ┼╝a┼éuj─Ö ┼╝e taka rozrywka mnie omin─Ö┼éa. Poprosz─Ö o rad─Ö, gdzie mo┼╝na jeszcze jakie┼Ť urywki tej ┼╝enady obejrze─ç ?

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, d┼╝a┼Ťcia napisa┼é:

Witam Szanowne Kole┼╝anki, jestem nowa. o klekocie dowiedzia┼éam si─Ö na kanale CiotkaKlotka i naprawd─Ö szczerze ┼╝a┼éuj─Ö ┼╝e taka rozrywka mnie omin─Ö┼éa. Poprosz─Ö o rad─Ö, gdzie mo┼╝na jeszcze jakie┼Ť urywki tej ┼╝enady obejrze─ç ?

Jeszxze masz grup─Ö na FB no to wypad tam s─ů min resztki farby z olx i inne kwiatki

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, madkaroku napisał:

Jeszxze masz grup─Ö na FB no to wypad´╗┐ tam s─ů min resztki farby z olx i inne kwiatki

jak si─Ö nazywa grupa na FB ?

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, d┼╝a┼Ťcia napisa┼é:

jak si─Ö nazywa grupa na FB ?

No to wypad :classic_biggrin: tak się nazywa.

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Milutka napisał:

No to wypad´╗┐┬á:classic_biggrin: tak si─Ö nazywa.

to chyba jaka┼Ť dla wtajemniczonych, bo jej nie znajduj─Ö ­čś×

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, d┼╝a┼Ťcia napisa┼é:

to chyba jaka┼Ť dla wtajemniczonych, bo jej nie znajduj─Ö ­čś×

Jest na bank:classic_happy:No to wypad na grupie:classic_happy: obecnie 140 członków. Szukaj :classic_biggrin:

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Izakorz1@o2.pl napisał:

Zazdro┼Ť─ç z was si─Ö wylewa. To ┼╝e kr─Öci┼éa filmy na YouTube to nie znaczy ┼╝e do ko┼äca ┼╝ycia jest zobowi─ůzana si─Ö wam pokazywa─ç wredne zakompleksione ┼Ťwinie. Macie takie nudne ┼╝ycie albo takie marne przygody w ┼╝yciu, ┼╝e szukacie sensacji u Anity albo u innych ludzi. Zajmijcie si─Ö swoim ryjem a nie komentujecie jej wygl─ůd, partnera i mieszkanie.... ┼╗enada od was a┼╝ kipi na kilometr....

┼╗enade to pokaza┼éa Anitka i od niej cuchnie na kilometr zachlannosci─ů i cwaniactwem cho─ç ju┼╝ nie nagrywa to i tak cuchnie ...­čśĆ

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, d┼╝a┼Ťcia napisa┼é:

Siostro kochana, toż to był cyrk na kółkach i festiwal żenady w jednym. Niestety poukrywała filmy jak znalazła jelenia i nie obejrzysz w oryginale. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Izakorz1@o2.pl napisał:

Zazdro┼Ť─ç z was si─Ö wylewa. To ┼╝e kr─Öci┼éa filmy na YouTube to nie znaczy ┼╝e do ko┼äca ┼╝ycia jest zobowi─ůzana si─Ö wam pokazywa─ç wredne zakompleksione ┼Ťwinie. Macie takie nudne ┼╝ycie albo takie marne przygody w ┼╝yciu, ┼╝e szukacie sensacji u Anity albo u innych ludzi. Zajmijcie si─Ö swoim ryjem a nie komentujecie jej wygl─ůd, partnera i mieszkanie.... ┼╗enada od was a┼╝ kipi na kilometr....

Typowy youtuberski tekst: zazdro┼Ťcimy. Niby czego? Nory na kredyt, gdzie remont by┼é po 3 latach od wprowadzenia si─Ö? Zaburze┼ä od┼╝ywiania? Niskopod┼éogowego jelenia, kt├│ry lubi si─Ö wym─ůdrza─ç? ­čść

• Thanks 4

Udost─Öpnij ten post

14 godzin temu, Adam New napisał:

Tak. Ada Gada na drugim ko┼äcu miasta od Buliminki. Ale obie zmotoryzowane. Mog─ů na shopping i┼Ť─ç. :0

Sk─ůd wiadomo, ze na drugim ko┼äcu?┬á

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, guuuziol napisał:

Niby jestes anonimowa, ale niekoniecznie ­čśë zawsze ktos kogos zna, albo zna kogos kto ciebie zna - ┼Üwiat jest ma┼éy ­čśŐ

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, Evvita124 napisał:

Typowy youtuberski tekst: zazdro┼Ťcimy. Niby czego? Nory na kredyt, gdzie remont by┼é po 3 latach od wprowadzenia si─Ö? Zaburze┼ä od┼╝ywiania? Niskopod┼éogowego jelenia, kt├│ry lubi si─Ö wym─ůdrza─ç? ­čść

Po 3 latach to by┼éo tylko malowanie ┼Ťcian. Remontu to tam chyba nigdy nie by┼éo, ale co tam i tak zazdro┼Ťcimy Klekocie wszystkiego­čĄú nawet jej fa gasa.

Udost─Öpnij ten post

18 godzin temu, Izakorz1@o2.pl napisał:

Zazdro┼Ť─ç z was si─Ö wylewa. To ┼╝e kr─Öci┼éa filmy na YouTube to nie znaczy ┼╝e do ko┼äca ┼╝ycia jest zobowi─ůzana si─Ö wam pokazywa─ç wredne zakompleksione ┼Ťwinie. Macie takie nudne ┼╝ycie albo takie marne przygody w ┼╝yciu, ┼╝e szukacie sensacji u Anity albo u innych ludzi. Zajmijcie si─Ö swoim ryjem a nie komentujecie jej wygl─ůd, partnera i mieszkanie....┬á

Z zasady nie zazdroszcz─Ö k u r w i┬ás z c z o m. Nawet je┼╝eli osi─ůgn─Ö┼éy upragnione wy┼╝yny statusu materialnego. Przesiadanie si─Ö ┬áz faceta na faceta o zasobniejszym portfelu┬ázawsze okupione jakim┼Ť nieszcz─Ö┼Ťciem. Zawsze.
Nie szukam u Klekoty ┼╝adnej sensacji, u niej wszystko jest przewidywalne.

• Like 2
  • Thanks 3

Udost─Öpnij ten post

13 godzin temu, guuuziol napisał:

Wiadomo jak si─Ö uwa┼╝nie ogl─ůda┼éo filmy Klekoty z Wro oraz jej spotkania z Ad─ů.┬á

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Adam New napisał:

Wiadomo jak si─Ö uwa┼╝nie ogl─ůda┼éo filmy Klekoty z Wro oraz jej spotkania z Ad─ů.┬á

Ale ona z Ad─ů nie by┼éy jakimi┼Ť wielkimi kumpelkami. Ju┼╝ bardziej przyja┼║ni┼éa si─Ö z Malinow─ů czy Sercownikami.

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Ale ona z Ad─ů nie by┼éy jakimi┼Ť wielkimi kumpelkami. Ju┼╝ bardziej przyja┼║ni┼éa si─Ö z Malinow─ů czy Sercownikami.

Jak to nie juz przed Malt─ů i na Malcie si─Ö widzia┼éy. Jako┼Ť p─Ök┼éo lekko jak byly w Gda┼äsku i Ada byla z inn─ů kole┼╝ank─ů a ta chciala na 3 wskoczy─ç i jako┼Ť nie za bardzo wysz┼éo. P├│┼║niej widzialy si─Ö w wakacje we Wrocku poszly konie poogl─ůda─ç z Olk─ů. Anitka pokazywa┼éa jaki to instynkt macierzy┼äski ma.┬á

Udost─Öpnij ten post

48 minut temu, madkaroku napisał:

Jak to nie juz przed Malt─ů i na Malcie si─Ö widzia┼éy. Jako┼Ť p─Ök┼éo lekko jak byly w Gda┼äsku i Ada byla z inn─ů kole┼╝ank─ů a ta chciala na 3 wskoczy─ç i jako┼Ť nie za bardzo wysz┼éo. P├│┼║niej widzialy si─Ö w wakacje we Wrocku poszly konie poogl─ůda─ç z Olk─ů. Anitka pokazywa┼éa jaki to instynkt macierzy┼äski ma.┬á

Ada pojecha┼éa da Gda┼äska z My┼Ťliwcow─ů i ola┼éy┬áchomiczyc─Ö.┬á

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, Evvita124 napisał:

Ada pojecha┼éa da Gda┼äska z My┼Ťliwcow─ů i ola┼éy┬áchomiczyc─Ö.┬á

O my┼Ťliwcowa te┼╝ jest dobra ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

Tzn. ja podejrzewam, gdzie┬áklekota pomieszkuje we Wroc┼éawiu zanim jeszcze si─Ö tu przeprowadzi┼éam ­čśé

Edytowano przez guuuziol

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, guuuziol napisał:

Tzn. ja podejrzewam, gdzie┬áklekota pomieszkuje we Wroc┼éawiu zanim jeszcze si─Ö tu przeprowadzi┼éam ­čśé

Było widać na filmach jak jechała z magnolii. 

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, guuuziol napisał:

Klekot jest jak otwarta księga lubi wszystkim wszystko pokazywać, wykładać i rozkładać, to jest specjalistka w tej dziedzinie. 

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Ale adres firmy tego jej faceta to nie jest przy okazji jego adres domowy? 

Edytowano przez sasiadka_zenobia

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, madkaroku napisał:

Klekot jest jak otwarta księga lubi wszystkim wszystko pokazywać, wykładać i rozkładać, to jest specjalistka w tej dziedzinie. 

Im grubszy portfel tym szerzej rozk┼éada ­čśů­čśĆ

• Thanks 2
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Sercownicy byli we Wroc┼éawiu i nie widzieli si─Ö z klekota? ­čĄö

Udost─Öpnij ten post

Ada i Karo M. to dwie odleg┼ée galaktyki. Tak samo chomiczyca i Ada. Jednak s─ů w tym samym mie┼Ťcie to mo┼╝e spotkaj─ů si─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Dnia 17.08.2021 o 17:48, Milutka napisał:

Tak cwana szmula vel Anita:classic_happy:┬áokropne babsko. Fa┼észywa i strasznie lec─ůca na kas─Ö.┬á

tatuaz akurat jest fajny sama mam od 16 lat usta na nadgarstku i kazdy podziwia to jedno co jej sie udało

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, hunters napisał:

tatuaz akurat jest fajny sama mam od 16 lat usta na nadgarstku i kazdy podziwia to jedno co jej sie udało

Mnie się akurat taki tatuaż nie podoba. Jak dla mnie u niej to porażka:classic_happy: Może u innej osoby. Udało się jak na razie znaleźć frajera. Zobaczymy jak długo z nim będzie.

Udost─Öpnij ten post

28 minut temu, Milutka napisał:

Mnie się akurat taki tatuaż nie podoba. Jak dla mnie u niej to porażka:classic_happy: Może u innej osoby. Udało się jak na razie znaleźć frajera. Zobaczymy jak długo z nim będzie.

Tatua┼╝ spoko, gorzej z w┼éa┼Ťcicielk─ů.┬á

Udost─Öpnij ten post

Kondzis┼éaw doczeka┼é si─Ö dziedzica ­čś▒
Malinowa zamiast życzeń dostała informację od koleżanki. 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö