Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kati90

Rozczarowanie Tinderem

Polecane posty

Miesiąc temu założyłam Tindera. Nie liczyłam od razu na poznanie miłości życia, ale myślałam, że porandkuję. Niestety mimo 90 par mało kto pisze, a gdy już to nastąpi kontakt urywa się po kilku zdaniach. Sama oczywiście też czasami piszę do faceta z którym mam match pod warunkiem, że ma opis. Niestety jakieś 70 % tych opisów nie ma, lub jest to jedno zdanie typu jestem jaki jestem. Oczywiście dostałam kilka propozycji sexu. Jak dla mnie jest to apka, gdzie najtrudniej się umówić. Może to wynika z tego, że mieszkam w mniejszym mieście, a do wojewódzkiego mam 50 km. Jakie są Wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze nie używałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo w necie szuka milosci najgorszy szrot facetow, nawet jak facet nie ma brania ma ma sprawny mozg to uczy sie technik podrywu i zaraz cos zlowi, co ciekawe wiele kobiet ktore maja tindera i np natrafiaja na mnie w realnym zyciu przezywaja szok ze taki czlowiek jak ja wogole istnieje, wiec lepiej szukaj kogos realnie a nie w necie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 84Michal84 napisał:

bo w necie szuka milosci najgorszy szrot facetow, nawet jak facet nie ma brania ma ma sprawny mozg to uczy sie technik podrywu i zaraz cos zlowi, co ciekawe wiele kobiet ktore maja tindera i np natrafiaja na mnie w realnym zyciu przezywaja szok ze taki czlowiek jak ja wogole istnieje, wiec lepiej szukaj kogos realnie a nie w necie

czuję tutaj smród psa ogrodnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, 84Michal84 napisał:

bo w necie szuka milosci najgorszy szrot facetow, nawet jak facet nie ma brania ma ma sprawny mozg to uczy sie technik podrywu i zaraz cos zlowi, co ciekawe wiele kobiet ktore maja tindera i np natrafiaja na mnie w realnym zyciu przezywaja szok ze taki czlowiek jak ja wogole istnieje, wiec lepiej szukaj kogos realnie a nie w necie

Moim zdaniem i tindery i techniki podrywu są dla frajerni, a normalny człowiek po prostu albo ma szczęście albo nie. Cwaniaki, które wyczuły "szmalec" nosem organizują "szkoły" podrywu i robią kasą na mających poczucie braku desperatach i uczą ich albo tanich formułek albo sprzedają pseudopsychologiczne teksty o "budowaniu pewności siebie" a tymczasem cele są dwa: 1) wyciągnąć kasę z petenta. 2) wywołać u petenta wrażenie, że dostał to, po co przyszedł.

 Swoją drogą właśnie tacy mężczyźni, mający poczucie braku, często desperaci/frustraci wręcz, są ogromnym źródłem zarobku, dla wielu grup interesów. "Szkoły Podrywu", portale (gdzie często 80%) kobiecych profili, to fałszywki prowadzone przez moderację, kobiety utrzymujące wokół siebie orbiterów i.... prostytutki. I przykro mi to mówić, ale z wymienionych grup najuczciwsze są wg mnie te ostatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2021 o 22:42, marinero napisał:

Statystyki mowia ze 20%  facetwo zarejestrowanych na Tinderze zaspokaja  ok 85 % kobiet z Tindera  widac wiec ze specjalnie miejsc dla autorki nie ma.o ile nie zmieni wymagan.

To cyfrowa ruletka a wiec gra przypadku  wiec nie ma co sie specjalnie ufac "przypasowaniom " .Zmien na jakis portal randkowy  i posiedz troche na nim 

Ciekawa teoria. Nie daję w prawo zdjęć samych przystojniaków, tylko facetów, którzy wyglądają na zadbanych, pozytywnych i sympatycznych.  Niestety mam wrażenie, że część tam po prostu kolekcjonuje pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2021 o 20:38, kati90 napisał:

Miesiąc temu założyłam Tindera. Nie liczyłam od razu na poznanie miłości życia, ale myślałam, że porandkuję. Niestety mimo 90 par mało kto pisze, a gdy już to nastąpi kontakt urywa się po kilku zdaniach. Sama oczywiście też czasami piszę do faceta z którym mam match pod warunkiem, że ma opis. Niestety jakieś 70 % tych opisów nie ma, lub jest to jedno zdanie typu jestem jaki jestem. Oczywiście dostałam kilka propozycji sexu. Jak dla mnie jest to apka, gdzie najtrudniej się umówić. Może to wynika z tego, że mieszkam w mniejszym mieście, a do wojewódzkiego mam 50 km. Jakie są Wasze wrażenia?

Ja mam 100 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2021 o 10:30, Hermetysta napisał:

Moim zdaniem i tindery i techniki podrywu są dla frajerni, a normalny człowiek po prostu albo ma szczęście albo nie. Cwaniaki, które wyczuły "szmalec" nosem organizują "szkoły" podrywu i robią kasą na mających poczucie braku desperatach i uczą ich albo tanich formułek albo sprzedają pseudopsychologiczne teksty o "budowaniu pewności siebie" a tymczasem cele są dwa: 1) wyciągnąć kasę z petenta. 2) wywołać u petenta wrażenie, że dostał to, po co przyszedł.

 Swoją drogą właśnie tacy mężczyźni, mający poczucie braku, często desperaci/frustraci wręcz, są ogromnym źródłem zarobku, dla wielu grup interesów. "Szkoły Podrywu", portale (gdzie często 80%) kobiecych profili, to fałszywki prowadzone przez moderację, kobiety utrzymujące wokół siebie orbiterów i.... prostytutki. I przykro mi to mówić, ale z wymienionych grup najuczciwsze są wg mnie te ostatnie...

To prawda , ogólnie samotność to jest poważny problem emocjonalny . Że się nie umie znaleźć drugiej połówki itd.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile te portale mają lat? Juz kilka. I jeszcze sie nie skumaliscie? Może z 20% kobiet na serio czegoś szuka (związek czy tylko seks, nieważne), reszta to sponsorowane profile dla nabicia ruchu na portalu oraz osoby z zawyżonym ego, ktore karmią sie komplementami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wiewiórki napisał:

Ile te portale mają lat? Juz kilka. I jeszcze sie nie skumaliscie? Może z 20% kobiet na serio czegoś szuka (związek czy tylko seks, nieważne), reszta to sponsorowane profile dla nabicia ruchu na portalu oraz osoby z zawyżonym ego, ktore karmią sie komplementami. 

No i reklamy chałupnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKoty napisał:

Czy ty ją przeprosiłeś, że umieszczałeś jej nagie foty w swój awatar? Prokuratur też się tym zajmie. 

Lecz urojenia stara psychopatko nigdy czegoś takiego nie było

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Siusiak napisał:

Lecz urojenia stara psychopatko nigdy czegoś takiego nie było

Wiemy że było bo zbiorowe halucynacje to jednak rzadkie zjawisko. Czasem warto zastosować się do własnej rady wtedy urojenia znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BRWI kuzynki że wsi napisał:

Ja będę trzymać kamila mocno rączkami żeby se nie poszedł bo jak pomyślę żebym se miała faceta nowego szukać to mi się rzygac chce i pisać z deb ilami 🤮 także będęz kamilem na zawsze bo ja nie chce innych facetów!!!!! Teras mam silniejsze ręce to mocniej będę trzymać go.

To lepiej powiększ cycki, bo Kamil w końcu będzie chciał taką co ma cycki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BRWI kuzynki że wsi napisał:

Jestem tak wychudzona że niemam już żadnych cyckow a operacji nie zrobię bo to wstrętne dlaa mnie . Jak umyje to będą cycki ale nie mogę przytyć. Smutne to jest ze ta część ciała decyduje często o losie czlowieka.

A ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×