Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domi_x

Studia psychologiczne II stopień

Polecane posty

Cześć. Studiuję zarządzanie na drugim roku, zaczynam myśleć o magisterce. Do tej pory planowałam studiować dalej zarządzanie nieruchomościami, jednak jedną z moich pasji jest również psychologia, a dokładniej kliniczna. Mam ogromny dylemat, gdyż nie wiem jaką drogą dalej iść. Czy ktoś orientuje się, czy mogę studiować psychologię ale „zaczynając” ją dopiero od II stopnia, poprzez np. zdanie egzaminów wstępnych? Czy niestety trzeba ukończyć pełne 5 lat magistra? Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno znajdzie się jakaś prywatna "uczelnia"  na której taka opcja będzie dostępna, przejrzyj oferty

inną kwestią jest to po co chcesz to studiować? jeśli chcesz na przykład zostać terapeutą no to nie tędy droga, jeśli dla samej siebie poprzeglądaj oferty, a na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zostać psychologiem, trzeba ukończyć 5 lat studiów magisterskich, natomiast żeby zostać psychoterapeutą, trzeba ukończyć również magistra psychologii + 4 lata studiów podyplomowych, więc studia są ważne w tym przypadku. Nawet nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł zostać psychologiem czy psychoterapeutą „ot tak” po krótkim kursie…

Edytowano przez domi_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×