Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monika--

Spanking

Polecane posty

14 minut temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Dość częsta forma zabawy. Przygotować się musisz na ból jeśli lubisz mocno. Najwięcej przyjemnosci płynie z tego co się dzieje po klapsie ale skoro pytasz to już na pewno wiesz. Jeśli szczególnie Cię kręci ta forma to powiedz o tym partnerowi. Osobiście widzę że partnerki mają dużą radość ze zmienności siły i częstotliwości z  masowaniem pośladków i nie tylko (jak się już mocniej rozgrzejesz). Sama zauważysz że im mocniej będziesz podniecona tym mocniejsze klapsy możesz przyjąć bez bólu. 

Jeśli masz niedoświadczonego partnera to wszystko musisz mu mowić. Wielu facetów boi się "skrzywdzić małej dziewczynki"

Nie jestem początkująca ale partner chce użyć większej siły i ja też tego chce i zastanawiam sie czy są jakieś sposoby żeby wytrzymać i żeby nadal  sprawiał przyjemność większy ból. Czy np wcześniejsze rozmasowanie lub jakieś srodki przeciw bólowe pomogą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Monika-- napisał:

Nie jestem początkująca ale partner chce użyć większej siły i ja też tego chce i zastanawiam sie czy są jakieś sposoby żeby wytrzymać i żeby nadal  sprawiał przyjemność większy ból. Czy np wcześniejsze rozmasowanie lub jakieś srodki przeciw bólowe pomogą 

Gdzieś widziałem jakieś specjalne ``trzepaczki`` 😄  do spankingu. Wyglądały jak paletki do ping-ponga. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcin40 napisał:

Gdzieś widziałem jakieś specjalne ``trzepaczki`` 😄  do spankingu. Wyglądały jak paletki do ping-ponga. 😉 

Ja preferuje dobry skórzany pas😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×