Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

52 minuty temu, Onedream napisał:

Ja oglądać nie będę. Choćby skały srauy.

tvn skutecznie mnie z siebie wyleczył jakieś 4 lata temu. A kobiety, które miały cokolwiek do powiedzenia odeszły. Np taka Magda Mołek czy Paulina Młynarska.

oraz obstawiam, że raptowna psiapsi w postaci Kalczyńskiej odgrywa tu pierwsze skrzypce…

Ona jest kumpelą Kalczynskiej ? To już wszystko jasne 😕 

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, lorcia napisał:

Mnie bawi jak wciska kit, ze insta nie jest dla zarobku. jak manipuluje grazynami. tam wszystko jest przemyslane. gdyby nie insta to nikt by o niej nie slyszal i nie mialaby jakiejkolwiek szansy na tv, nawet jesli ma znajomosci. wyrobila sobie twarz, jest guru dla grazyn, wiec szansa ,ze oglądalnosc wzrosnie..  

mocno stoi na nogach, laski potrzebują takiego wzorca, imponuje im bo szpanuje zerami, pingwinkami.. wiec jak muchy do lepa lecą. dla takiej grazyny co to sniadanka co rano mezowi robi, i nigdy nie miala orgazmu, to jak objawienie.. 

we wpisie z 28 czerwca 2020r pisze ,ze nie lubi kamery  do kosci..🤣 .

Nie wyszła żadna normalna kariera, to poszła w influ i teraz tv. Sprzedajna lajza. Ciekawe czy w tv tez będzie swoich rozmówców obrażać i wyzywać za posiadanie odmiennego zdania, tak jak robi to w DMach na insta czy w komentarzach? Ciekawe czy TVN widząc jej chamskie odzywki i odpowiedzi bez zachowania grama szacunku i kultury do drugiej osoby, nie zrezygnowałby z takiego pracownika? XD może trzeba by screeny wysłać do nich? xD xD xD 

Edytowano przez Hauayudoin

24 minuty temu, Korneliusz Knot napisał:

BINGO - Gałkowo! 🎉

A nie, Kalczynska to chyba kemping na Helu. Galkowo to Karolina Ferenstein-Kraśko 

1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

Nie wyszła żadna normalna kariera, to poszła w influ i teraz tv. Sprzedajna lajza. Ciekawe czy w tv tez będzie swoich rozmówców obrażać i wyzywać za posiadanie odmiennego zdania, tak jak robi to w DMach na insta czy w komentarzach? Ciekawe czy TVN widząc jej chamskie odzywki i odpowiedzi bez zachowania grama szacunku i kultury do drugiej osoby, nie zrezygnowałby z takiego pracownika? XD może trzeba by screeny wysłać do nich? xD xD xD 

Dostosowała swoje życie do potrzeb dziecka. W takim przypadku normalna kariera czyt. w powszechnym rozumieniu nie wychodzi.  

Nie widzę powodu, by ją z tego powodu obrażać. 

A to jak będzie się zachowywać wobec odbiorców w tv i czy jej zachowanie na insta wpłynie na jej odbiór w tv to się okaże 

• Haha 2

1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

Ciekawe czy w tv tez będzie swoich rozmówców obrażać i wyzywać za posiadanie odmiennego zdania, tak jak robi to w DMach na insta czy w komentarzach? Ciekawe czy TVN widząc jej chamskie odzywki i odpowiedzi bez zachowania grama szacunku i kultury do drugiej osoby, nie zrezygnowałby z takiego pracownika? XD może trzeba by screeny wysłać do nich? xD xD xD 

no ta praktyka jej znajoma,

7 minut temu, Hkhm napisał:

Dostosowała swoje życie do potrzeb dziecka. W takim przypadku normalna kariera czyt. w powszechnym rozumieniu nie wychodzi.  

A to jak będzie się zachowywać wobec odbiorców w tv i czy jej zachowanie na insta wpłynie na jej odbiór w tv to się okaże 

Jeżeli to jest dostosowanie do potrzeb swojego dziecka to ja jestem święta uczona 🙄

mam dziecko z niepełnosprawnościami. Swój biznes zamknęłam po to żeby dostosować się do dziecka. I by starsze za dużo przy okazji nie straciło. Nie wysyłam samotnie dziecka po obozach (nawet nawiązujących do pasji) czy innych Maltach żeby jedno mieć z głowy a drugiego nie usypiam w aucie żeby móc pracować 🤯

58 minut temu, Korneliusz Knot napisał:

A nie, Kalczynska to chyba kemping na Helu. Galkowo to Karolina Ferenstein-Kraśko 

To samo błotko. Przeca Piotruś Kraśko w tvnach siedzi 😜

9 minut temu, Hkhm napisał:

Sorry ale chore dziecko jest słaba wymówka by mieć pozwalanie na obrażanie innych osób, swoich followersow tylko dlatego, ze maja odmienne zdanie lub kwestionują jakieś informacje, które ona postuje na swoich socialach. Btw Chore dziecko jakoś nie przeszkodziło w jej mniemaniu mieć „wielkiej kariery” oraz „zarobic milion przed 30” chociaż jak wiadomo jej prawda po próbie weryfikacji tych informacji spotyka się z wielka agresja z jej strony. A kariera w TVN to wg ciebie jest łatwy i szybko sposób na dorobienie sobie na boku mając w domu chore dziecko? Xd jeśli tak, to gratuluje, jesteś następna typowa Grażyna, ktora łyka wszystko jak pelikan bez zastanowienia, napełniając kieszenie tamtej cwaniary.

33 minuty temu, Onedream napisał:

Jeżeli to jest dostosowanie do potrzeb swojego dziecka to ja jestem święta uczona 🙄

Dla jednego dostosowaniem się do chorego dziecka będzie przejście z etatu na 3/4 czy 1/2, a drugi całkowicie zrezygnuje z pracy. Nie ma co oceniać umniejszać jej bo Ty zrezygnowałaś z siebie dla dziecka.

• Like 4

lubie takie ckliwe historie.. "zostalam zauwazona" , albo" poszlam jako specjalista od hr, ale zaproponowano mi bym spróbowala.." a potem po czasie wychodzi, ze a tu kolezanka w tv jedna druga trzecia, a to mąż na stanowisku hihihi . miodzio

• Like 4
  • Thanks 1

5 godzin temu, meggy napisał:

Ona jest kumpelą Kalczynskiej ? To już wszystko jasne 😕 

Kalczyńska ma przyczepę na jednym podwórku z Olga i Królową campingu, tylko, że Olga była na początku sezonu a Kaczyńska później. Nie przypisywałabym jej nowej posady w tv znajomościom. Jaki znacie program w którym wzięto tak nieznaną i bez doświadczenia prowadząca? To jest chyba precedens i myślę, że był tu inny powód. 

36 minut temu, Funia2 napisał:

Kalczyńska ma przyczepę na jednym podwórku z Olga i Królową campingu, tylko, że Olga była na początku sezonu a Kaczyńska później. Nie przypisywałabym jej nowej posady w tv znajomościom. Jaki znacie program w którym wzięto tak nieznaną i bez doświadczenia prowadząca? To jest chyba precedens i myślę, że był tu inny powód. 

Ja myślę, że ona się sprawdzi i że będzie dobra. Ale myślę też, że z sufitu się nie urwała 🙂 Jak tez i u zarania swej kariery w PZU #itsallconnected

Co też myślę? Że być może to się za jakiś czas skończy w polityce 😉 Mówiła, ze lubi mieć wpływ, na Insta ciagle jej ktoś podsuwa takie pomysły, a ona chętnie to szeruje, wiec 😉

Też myśle,  że da radę. Zaskoczona jestem mocno, że ja wybrano. Pewnie dużo znanych tv twarzy by chętnie zajęło jej miejsce. Dodajmy, że A. Kwaśniewska i M. Rogalska są bezdzietne. Więc pewnie chcieli kogoś z dziećmi, chociaż nie wiem czy tam poruszają takie tematy.

Na marginesie ona ma bardzo poważna urodę. Jest rocznik 81. Tak jak Aleksandra.

• Like 1

Ja uważam że Olga sie mega nadaje bo jest bardzo "reprezentatywna" 😂 ale niech nie wmawia na swoim IG że ktoś ją przez przypadek zauważył lub że osiągnęła taki sukces w korpo bo w młodości nauczyła się dobrze angielskiego😂

• Like 5

Ona nie jest znikąd. Pochodzi z rodziny z tradycjami, jej dziadkowie założyli Woseba. Ludzie w biznesie się znają. To zamknięty krąg. Więc nawet jeśli dużo osiągnęła dzięki partnerom życiowym, to ich poznanie było ułatwione przez środowisko w jakim się wychowała. Szara myszka jak np. ja by na pewno nie przebiła się tak łatwo, nawet z ogromnym talentem i wiedzą.

Ja ogólnie nie mam jakoś specjalnie nic do niej. W sumie nie wiem czemu ją z doskoku obserwuje, bo tematy , które porusza są mi obce.

• Like 1

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, samara18 napisał:

Ona nie jest znikąd. Pochodzi z rodziny z tradycjami, jej dziadkowie założyli Woseba. Ludzie w biznesie się znają. To zamknięty krąg. Więc nawet jeśli dużo osiągnęła dzięki partnerom życiowym, to ich poznanie było ułatwione przez środowisko w jakim się wychowała. Szara myszka jak np. ja by na pewno nie przebiła się tak łatwo, nawet z ogromnym talentem i wiedzą.

Ja ogólnie nie mam jakoś specjalnie nic do niej. W sumie nie wiem czemu ją z doskoku obserwuje, bo tematy , które porusza są mi obce.

No dokładnie. A wiele razy pytana o to mówi między wierszami, ze miała zero wsparcia, pisząc przewrotnie o wsparciu, które dostała: „mama wolała wydawać pieniądze na książki, nie na alkohol/ciuchy/durnoty, dostałam dobre geny, nauczyłam się angielskiego, mama mi dała na bilet do USA”  

Przepis na sukces 🤷🏻‍♂️ 

Edytowano przez Korneliusz Knot

1 godzinę temu, Funia2 napisał:

A to telefony nie istnieją? 😜

1 godzinę temu, Korneliusz Knot napisał:

No dokładnie. A wiele razy pytana o to mówi między wierszami, ze miała zero wsparcia, pisząc przewrotnie o wsparciu, które dostała: „mama wolała wydawać pieniądze na książki, nie na alkohol/ciuchy/durnoty, dostałam dobre geny, nauczyłam się angielskiego, mama mi dała na bilet do USA”  

Przepis na sukces 🤷🏻‍♂️ 

właśnie właśnie. Jak słuchasz jej  pierwszy raz to myślisz że wow ale zaradna. Ale jak poznasz ją bardziej i dowiesz się trochę istotnych faktów z jej zycia to człowiek odrazu wie o co chodzi 🙃 

9 godzin temu, Noeliaa napisał:

właśnie właśnie. Jak słuchasz jej  pierwszy raz to myślisz że wow ale zaradna. Ale jak poznasz ją bardziej i dowiesz się trochę istotnych faktów z jej zycia to człowiek odrazu wie o co chodzi 🙃 

Bo jest zaradna, pewna siebie, inteligenta i tak dalej. Korpo jest pełne takich super babek-rakiet. No ale jest tez tajemny składnik tego równania 😄 

ps. Chciałam wygooglac te Ferenstein-Krasko i widzę świeży sprzed 2dni wpis na Pudełku (czy czymś), ze dramat Krasków. Stadnina upada przez pandemie, konie nie będą miały co jeść. Majątek w rodzinie od pokoleń, będą walczyc! Będą sprzedawać bluzy obrandowane jakoś koniowo 😄 Poszła prośba do followersow ludzi dobrej woli o wsparcie - żeby konie nie padły z głodu zima! Po czym wchodzisz na Insta tej laski i świeże focie z Malediwów 😂😂😂

• Like 1
  • Thanks 1

18 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Sorry ale chore dziecko jest słaba wymówka by mieć pozwalanie na obrażanie innych osób, swoich followersow tylko dlatego, ze maja odmienne zdanie lub kwestionują jakieś informacje, które ona postuje na swoich socialach. Btw Chore dziecko jakoś nie przeszkodziło w jej mniemaniu mieć „wielkiej kariery” oraz „zarobic milion przed 30” chociaż jak wiadomo jej prawda po próbie weryfikacji tych informacji spotyka się z wielka agresja z jej strony. A kariera w TVN to wg ciebie jest łatwy i szybko sposób na dorobienie sobie na boku mając w domu chore dziecko? Xd jeśli tak, to gratuluje, jesteś następna typowa Grażyna, ktora łyka wszystko jak pelikan bez zastanowienia, napełniając kieszenie tamtej cwaniary.

Jej dziecko nie jest chore, a niepełnosprawne. Mała, a istotną różnica.

Oczywiście, że agresji nie można ani posiadaniem niepełnosprawnego dziecka tłumaczyć czy usprawiedliwiać. 

Co do kariery w TVN: jakiej kariery? Ona dopiero zaczęła działać w tym kierunku. Z tego co mówi zobowiązała się do jednego dnia zdjęciowego. Jak będzie to się okaże. 

18 godzin temu, Onedream napisał:

mam dziecko z niepełnosprawnościami. Swój biznes zamknęłam po to żeby dostosować się do dziecka. I by starsze za dużo przy okazji nie straciło. Nie wysyłam samotnie dziecka po obozach (nawet nawiązujących do pasji) czy innych Maltach żeby jedno mieć z głowy a drugiego nie usypiam w aucie żeby móc pracować 🤯

Ale twoje wybory nie są jedynymi słusznymi. 

Ona zrezygnowała z pracy na etat i otworzyła odpowiednią placówkę, by mała mogła się rozwijać. 

Ja mam dziecko z ja mam dziecko z nipelnosprawnoscia. Świat się kręci wokół dziecka potrzeb, ale nie zrezygnowałam z pracy na etat. 

Co do obozów: dzieci są różne i mają różne potrzeby. To, że dziecko jedzie na obóz, nie oznacza, że ktoś sie go pozbywa. 

• Like 2
  • Thanks 1

20 godzin temu, Onedream napisał:

Bez przesady. Dzieci w czasie wakacji wyjeżdżają na obozy i kolonie. To jest moim zdaniem ok. Sama od 8 r.z jeździłam na kolonie a  w liceum do 18 r.z na obozy i szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie wyjazdów wakacyjnych z rodzicami. Majka to nastolatka która daje rady bez mamusi 😉

A aspekty pracy mając dziecko z niepełnosprawnością zostawilabym kobietom. Moim zdaniem jest ok że Olga pracuje i zarabia na przyszłe życie Tosi bo nie wiadomo na ile będzie ona samodzielna i nie chce starszej córki obarczac opieką nad nią. Tosia ma terapie, chodzi do fajnego przedszkola i kiedy potrzebuje mamy to mama się nią zajmuje. A to że nie poszła na zasiłek i nie rzuciła pracy to coś złego? Moim zdaniem gruba przesada.

Sama mam syna z ASD i córkę (siostrę blizniaczke) neurotypowa. Pracuje, mój mąż również, dzieci chodzą do przedszkola, syn ma WWR plus sama z nim pracuje. Ma ustawioną dietę i odpowiednie suplementy. Idziemy cały czas do przodu. Nie wyobrażam sobie rezygnować z pracy z powodu autyzmu syna. Ale rozumiem że są kobiety które rezygnują z pracy. Nie oceniam. Każdy przypadek jest inny.

Aha i żeby nie było nie jestem wobec NM 81 bezkrytyczna. Z wieloma jej opiniami się nie zgadzam.

• Like 2

Napisano (edytowany)
16 godzin temu, samara18 napisał:

Na marginesie ona ma bardzo poważna urodę. Jest rocznik 81. Tak jak Aleksandra.

Jak sama zauważyłaś Kwaśniewska dzieci nie ma więc powiedzmy żyje jej się bardziej beztrosko. NM81 sama przyznała że jej zmarszczki to efekt autyzmu Tosi. Tak więc nie ma co porównywać. No i kobiety różnie się starzeją. 

Edytowano przez TakaSobieOna
  • Like 1

8 godzin temu, TakaSobieOna napisał:

Jak sama zauważyłaś Kwaśniewska dzieci nie ma więc powiedzmy żyje jej się bardziej beztrosko. NM81 sama przyznała że jej zmarszczki to efekt autyzmu Tosi. Tak więc nie ma co porównywać. No i kobiety różnie się starzeją. 

A może nie posiada dzieci pomimo, że bardzo by chciała i to dla niej duża troska?

53 minuty temu, Mkkk napisał:

A może nie posiada dzieci pomimo, że bardzo by chciała i to dla niej duża troska?

Ja nie o tym. Wytknięto że NM i Kwaśniewska są rowiesniczkami a NM wygląda starzej. Ciężko się dziwić że dojrzalej wygląda matka 2 dzieci w tym mając jedno z autyzmem niż kobieta bezdzietna. I wiem też że to zależy i każdy ma swoje problemy, jednak osoby które miały jakieś przejścia w przeszłości, mogą wyglądać poważniej "starzej" niż ktoś kto zyje bardziej "beztrosko". Mam nadzieje ze zostałam zrozumiana. I temat bezdzietnosci spowodowanej wyborem bądź problemami z zajściem w ciążę zostawiam tu na boku. 

Bez przesady. Olga wyglada bardzo dobrze! Nawet lepiej, niż kilka lat temu 😃 Po wpisaniu w google jej imienia i poprzedniego nazwiska ukazuje się twarz młodsza, ale jakby inna :P Nie wiem, co tam robiła, ale ogólnie nie kryje się z tym, ze korzysta z dobrodziejstw med-est. No, i ten poniedziałek-Głodówka... :P

21 godzin temu, TakaSobieOna napisał:

Nie wytknęłam, tylko o tak wrzuciłam spostrzeżenie. Uważam, że Olga to ładna kobieta, a Kwaśniewska faktycznie ma dość młodzieńczy typ urody.

A to czy ma dzieci czy nie to jej sprawa. Ale faktycznie np. zarwane noce przy dziecku nie sprzyjają urodzie. Mój syn ma prawie 3 lata i dalej wstaje w nocy. Wiadomo, że kobiety mające pieniądze będą wyglądać lepiej niż kobiety ich nie posiadające. Ale stres dopada każdego i też nie sprzyja.

Mnie tylko dziwi, że tvn zamiast postawić na kogoś nowego, młodego, z energią młodego pokolenia i jego głosem, wybiera trzy prukwy - z  których dwie są znane dzięki temu, że są znane -  do prowadzenia takiego formatu. Przecież młode pokolenie ma zupełnie inne spojrzenie na świat niż np. ja, kobieta 40+, z trójką synów itd. Chętnie posłuchałabym wywiadów prowadzonych przez młode dziewczyny, które wniosą coś więcej niż udawanie, że jestem taka cool, eko etc. Naprawdę nie było nikogo innego, kogo można zatrudnić nie po znajomości? Nie ma młodych elokwentnych dziewczyn, które są błyskotliwe i inteligentne i poprowadziłyby ten program zupełnie na świeżo? I o co taka 40-latka zapyta Kasię Koczułap? Czy ciężko prowadzi się konto edukacyjne? Czy Polacy są zacofani seksualnie? Przecież to będzie sztampa, od której zrobi się nidobrze.

• Haha 1

26 minut temu, madou napisał:

Mnie tylko dziwi, że tvn zamiast postawić na kogoś nowego, młodego, z energią młodego pokolenia i jego głosem, wybiera trzy prukwy - z  których dwie są znane dzięki temu, że są znane -  do prowadzenia takiego formatu. Przecież młode pokolenie ma zupełnie inne spojrzenie na świat niż np. ja, kobieta 40+, z trójką synów itd. Chętnie posłuchałabym wywiadów prowadzonych przez młode dziewczyny, które wniosą coś więcej niż udawanie, że jestem taka cool, eko etc. Naprawdę nie było nikogo innego, kogo można zatrudnić nie po znajomości? Nie ma młodych elokwentnych dziewczyn, które są błyskotliwe i inteligentne i poprowadziłyby ten program zupełnie na świeżo? I o co taka 40-latka zapyta Kasię Koczułap? Czy ciężko prowadzi się konto edukacyjne? Czy Polacy są zacofani seksualnie? Przecież to będzie sztampa, od której zrobi się nidobrze.

TVN wie, że dziewczyny 20+ nie oglądają tv, więc robią programy pod swoją grupę docelową

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się